Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נראה לי שהפורום הזה נכנס לי קצת יותר מדיי לדם !!

or213
שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון קורים לי דברים מוזרים , דבר ראשון כל משפט שני שלי מכיל גם את המילה "קארספורום" אף אחד מהחברים שלי לא ממש נמצא בפורום הזה חוץ מאחד SHULA .

בקיצור לא מבינים ממש מה אני רוצה ואיזה פורום רכב ישראלי זה שאני כל הזמן מדבר עליו .

ועוד משהו , חלומות . בזמן האחרון יש לי חלומות מוזרים , חלמתי פעם שאני רואה שיירה ענקית של 106 . ועל כולם היה ווינל גדול על כל הצד של קארזפורום .

אתמול היה לי חלום שאני נמצא רחוב אחד מתחת לשלי , אני רואה באחת החניות יונדאי קופה חדשה "טיבורון" ומתחיל לצעוק ברחוב , קארזפורום , מי פה בקארזפורוווווווווםםםםםם.

ואז חטפתי כאפה מאמא שלי וקמתי . שכלתי נס שתיתי עוגה והנה אני מספר לכם את זה .

גם לכם קורים כאלה דברים ?? שתפו . ודרך אגב כן אני יודע שאני אידיוט אבל בסדר נסלח לי הפעם :-D

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לכם קורים כאלה דברים ?? שתפו .

כן, גם לי קורה דברים כאלה..

בכל יום אני מתעורר עם סיוטים שקשורים ל-CF.:?

היום קמתי כולי מזיע ומבוהל בצרחה אדירה אחרי שכל הלילה חלמתי שילדים משתלטים על הפורום הזה ומציפים אותו בהודעות הזויות (בעיקר על דברים שקורים להם בזמן האחרון)....

בסיוט של שלשום: הילדים שמשתלטים על הפורום תופסים את כל המנהלים וקושרים אותם בתוך מאזדה לאנטיס

ופתאום אני רואה ששמות המנהלים החדשים בפורום הם:

SalpronS, arsmel, דני עונדה אכי תובה באולם, יוסי דיאבלו 97 משופרת.......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם לי קורה דברים כאלה..

בכל יום אני מתעורר עם סיוטים שקשורים ל-CF.:?

היום קמתי כולי מזיע ומבוהל בצרחה אדירה אחרי שכל הלילה חלמתי שילדים משתלטים על הפורום הזה ומציפים אותו בהודעות הזויות (בעיקר על דברים שקורים להם בזמן האחרון)....

בסיוט של שלשום: הילדים שמשתלטים על הפורום תופסים את כל המנהלים וקושרים אותם בתוך מאזדה לאנטיס

ופתאום אני רואה ששמות המנהלים החדשים בפורום הם:

SalpronS, arsmel, דני עונדה אכי תובה באולם, יוסי דיאבלו 97 משופרת.......

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שפכת אותי !!!

לפי דעתי אני לא מציף את הפורום וילדים קטנים לא השתלטו על הפורום . זה היה רק חלום .

אם אתה חושב שאני ילד קטן אז , זבש"ך .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...