Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החל מייצור שבוע 22 2015 מותקן בגולפים MIB2. בגירסא הקודמת MIB1, לא היה ניתן לחבר שני טלפונים בו זמנית ועוד הבדלים שמאשרים שמה שיש כרגע בארץ הוא MIB2.

שמח לשמוע שלפחות המערכת היא ה MIB2.

אני חושב שאתה טועה באמירה הזאת, ולדעתי יש לנו יחידות MIB2

למה אני חושב ככה?

מקריאה שלי באינטרנט, רק לMIB2 יש את החיישן תנועה מתחת למסך. הMIB1 לא הגיע עם USB אלא עם MMI

והמון אנשים אמרו שזמן תגובה של הMIB 1 היה מאוד איטי, והמכשיר שלי זרירז מאוד.

שמח להבין שזה המערכת בלי האיטיות.

סתם מבאס כל העניין הזה. סוף 2016 ועדייו מגיעים לפה רכבים ללא תמיכה בלי הסבר מניח את הדעת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

לי לא הבטיחו כלום וגם לא שאלתי על זה. לא קריטי לי. אבל אם יש דרך להפעיל את שיקוף מסך, אין לי בעיה לשלם.

מה מציק לי זה שצ'מפיון טוענים שאי אפשר להתקין יחידת פיקוד שתומכת, וזה כבר שטויות במיץ כשעשרות בעלי VW עשו זאת בחול.

וכן, חברה ששמה את עצמה מעל שאר היצרנייות בביצועים ובמחיר, אבל האבזור שלהם שייך עדיין לשנת 2010.

כמו שאמרתי, היונדאי ומאזדה מגיעות עם יכולת שיקוף מסך. אפילו סיאט וסקודה מצהירות יכולת כזו במפרט רכב.

אבל פולקסווגן? זה הבדיחה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מייצור שבוע 22 2015 מותקן בגולפים MIB2. בגירסא הקודמת MIB1, לא היה ניתן לחבר שני טלפונים בו זמנית ועוד הבדלים שמאשרים שמה שיש כרגע בארץ הוא MIB2.

לי יש את ה MIB2 עם החיישנים מלמטה ואין לי אפשרות לשדרג :(

שלי זה 2014

af9b5ab2a967702e8cb10f5bd8f775d6.jpg

Sent from my Note 5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאצלך זה הMIB1

המסך שלך יותר קטן והרזלוציה יותר נמוכה. המקט שלך מתחיל ב5G מה שמעיד על חומרה ישנה יותר.

יכול להיות שהחיישן תנועה היה קיים גם בדור הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,

לי לא הבטיחו כלום וגם לא שאלתי על זה. לא קריטי לי. אבל אם יש דרך להפעיל את שיקוף מסך, אין לי בעיה לשלם.

מה מציק לי זה שצ'מפיון טוענים שאי אפשר להתקין יחידת פיקוד שתומכת, וזה כבר שטויות במיץ כשעשרות בעלי VW עשו זאת בחול.

וכן, חברה ששמה את עצמה מעל שאר היצרנייות בביצועים ובמחיר, אבל האבזור שלהם שייך עדיין לשנת 2010.

כמו שאמרתי, היונדאי ומאזדה מגיעות עם יכולת שיקוף מסך. אפילו סיאט וסקודה מצהירות יכולת כזו במפרט רכב.

גם לי לא הבטיחו כלום, אבל זה כן חשוב לי, כי זה נראה לי שידרוג משמעותי (אף על פי המחיר שהם דורשים כשאפשר). במיוחד לאור זה שבמאזה 3 2014 שלי יש אפשרות קולית (של המערכת עצמה) שפה הכפתור מיותם ללא החיבור לטלפון. בנוסף (סתם לדוגמא כמה אני לא שפוי - במסך במרכז הלוח מחוונים אפשר רק לחייג לשיחות אחרונות יוצאות/נכנסות), והמועדפים מוגבלים ל-4.

את כל החסרונות האלו פותר החיבור לטלפון, שבסקודה מגיע ברכבים שעולים הרבה פחות.

באמת בדיחה פולסוואגן - זה מה שעצוב פה, שהם לומדים את הנושא אחרי הצקות חוזרות ונשנות של לקוחות, לא מתוך רצון באמת להבין מי נגד מי ולמה.

אני יודע, לא קונים אוטו בגלל ה APP CONNECT, אבל כשזה מצטרף לשאר התפשרויות באבזור בדגם שלי, זה כבר מתחיל לעבור את הגבול. הקש ששבר את גב הגמל וכאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהסיבה המוצהרת היא חוסר התמיכה של אפל וגוגל בפונקציות הללו בישראל. לאחר שאפל הכניסו את ישראל למדינות הנתמכות נפתחה האפשרות. זה כמובן לא מסביר איך בסקודה זה כן אפשרי...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהסיבה המוצהרת היא חוסר התמיכה של אפל וגוגל בפונקציות הללו בישראל. לאחר שאפל הכניסו את ישראל למדינות הנתמכות נפתחה האפשרות. זה כמובן לא מסביר איך בסקודה זה כן אפשרי...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

זה בגלל שצ'מפיון בסדר עם זה שהמותג VW מספיק חזק כדי להתחרות על אותו סגמנט באיבזור פחות בגלל הסמל ופרטי עיצוב/בידוד/מיתוג שונים.

הם לדעתי מודעים טוב מאוד לכך שהיצרן משלח פה (אולי לא בכולם, אבל נראה שבחלק די מכריע לפחות בגולף לסוגיו) מערכות שחוסכות לו מאות דולרים במקרה הטוב או עשרות במקרה הרע ליחידת רכב. לא מעוניינים לספוג את העלות או להעלות את המחיר שגם ככה יש פה בעיית תמחור מול יצרנים אחרים מאותו בית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי צריך לקנות לאון קופרה :-P

אתמול פתאום תפסתי את עצמי בדיוק באותה שאלה, נכנסתי לראות מה מגיע ב-290 וחשכו עיניי. כל הדברים, הכל - DCC, VAQ, פנסים (קסנון ועוקבי פנייה, LED וכו'), שלא לדבר על הספק גבוה ב-50% (אבל פחות 2 קג"מ מומנט!) הכל מגיע באותו מחיר כמו ה-GTI.

ואף על פי כן, אני לא מסוגל - עניין של טעם.

צ'מפיון לקחו את זה כמה צעדים רחוק מדיי עם VW, הפער באמת לא הגיוני כבר

בינתיים אני רואה את זה ומתעצבן :evil:

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא התחברתי ללאון החדשה, למרות שבאתי מלאון דור 2. הגולף יותר מעודן בעיניי.

ועל לדים וכל הדברים האלו אני לא מוכן לשלם את המחירים ההזויים, אבל בוא נשאיר את זה לדיון אחר.

אבל רדיו, בחיית, רדיו מסכן לא יכול לשדרג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא התחברתי ללאון החדשה, למרות שבאתי מלאון דור 2. הגולף יותר מעודן בעיניי.

ועל לדים וכל הדברים האלו אני לא מוכן לשלם את המחירים ההזויים, אבל בוא נשאיר את זה לדיון אחר.

אבל רדיו, בחיית, רדיו מסכן לא יכול לשדרג?

איתך לאורך כל הדרך. כבר מצאתי שיטות להחליף את הפנסים (ל-HELIX) לתומכים עם פס אדום, בלי לפגוע בחוקיות ההלוגן - אבל שוב, דיון אחר.

אבל, פאקינג, APP CONNECT.

Are we asking too much?? Are we just too spoiled?

אני חושב שלא. אבא שלי חושב שאני לא שפוי "בגלל זה לא קונים אוטו". אני חושב שאצלנו לדברים האלו יש יותר משקל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההודעה שהם שלחו לי ב- 02.08.16 - כלומר לפני למעלה מחודש ושים לב למשפט הקסם: "בגלל חוסר ההתאמה בשרת בגרמניה". מה דעתך?

מירור לינק.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאה נוספת נדמה שהוא הזמין יחידה מ APG שכבר עברה איזה אקטיבציה גנרית. בכל מקרה נראה שמי שקיבל את המקט הלא תומך לא ימצא ישועה מהיבואן וייאלץ להתפשר (כמוני כרגע :( )

עריכה אחרונה על ידי BNitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...