Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלופה לסופרב החדשה

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לכולם , משו מוזר כי רוב המבחנים שראיתי על הוסנטה הראו מספרים של 1-13 , לא נסעתי ברכב ואין לי נסיון איתו.

אם מה שאתם אומרים הוא אכן נכון והצריכה בפועל הרבה יותר נמוכה , זאת בהחלט אופציה שאני אשקול.

אזמין נסיעת מבחן אחרי החג.

ולגבי ה S60 , חברה אין אפשר להשוואת 620 ליטר ל 380 ? , לצורך העניין אצלי בלאון יש את אותו המרווח ואז נשאלת השאלה איזה ערך מוסף יש בה ?

לגבי הסופרב בנסיעה משולבת חבר מגיע לצריכה עקבית של 1-14 (הרכב בן חודשיים עם מנוע 2.0) , וזה עתיד להשתפר הרכב עבר סך הכל 1500 ק"מ.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי הסונטה רק אדגיש שהנסיעה שציינתי הייתה במתאר שרובו בין עירוני. אני מאמין שבמתאר שמשלב גם יותר נסיעה עירונית תתקבל צריכת דלק סביב ה1-15.

דבר נוסף שכדאי לציין לגבי הרכב הוא שמבחינת איכות אני לא יכול להגיד שמדובר ברכב סופר איכותי. מה שכן נסעתי על גירסה פשוטה יחסית(השכרה), אומנם די חדשה(20K ק"מ), אולי בגירסה המאוד מאובזרת המצב שונה.

מבחינת יחידת ההנעה בסונטה התרשמתי ממנה מאוד לחיוב. העסק עובד טוב וחלק. השילוב של מנוע חשמלי עם מנוע רגיל פשוט הופך לדבר טבעי שאתה מתחיל לתהות מדוע לא עושים את זה בכל רכב.

כל הכבוד ליונדאי שבנסיון הראשון אולי הגיעו לכזו רמת ביצוע.

אני חוזר על מה שאמרתי קודם. אם משקללים הכל כנראה שאין תחליף לסופרב. אנחנו כבר במאי. לדעתי שווה לך לחכות לסופרב. חצי שנה זה זמן שעובר ממש מהר, ואתה משקיע כאן המון כסף. כנראה שבכל בחירה אחרת אתה תרגיש פספוס כשתראה סופרב עומדת לידך ברמזור.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו הפיוזן של פורד רכב מעולה ויש גם הייבריד ואיילון מביאים גם את הלינקולן MKZ ‚ אולי נכנסת לך בתקציב ?

http://www.lincoln.com/cars/mkz/

http://www.ford.com/cars/fusion/models/

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן , שהייתי בסוכנות הנציג אמר שהצפי הוא לתחילת 2017 , אתמול חזרו אלי מהשירות לקוחות של סקודה והנציגה שם טענה שאין בכלל צפי כיוון שלא שהיצרן לא עומד בביקוש , ששאלתי על הזמנה וזמן המתנה אמרה שאין אפשרות להזמין בכלל כרגע עד להודע חדשה.

מישהוא יודע מה קורה בפועל ?

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אתה לא מחפש חלופה אלא חיי בסרט שמישהו מהפורום יעזור לך להשיג את הרכב ‚ היבואן אומר לך במפורש שכרגע אין הזמנות אז מה אתה בדיוק רוצה ?

אתה לא חושב שאם היה להם הם היו רוצים למכור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני חיי בסרט?

ואתה כנראה לא כל כך טוב בהבנת הנקרא , קיבלתי מידע שונה וסותר משני נציגים שונים של אותה חברה , אז סך הכל מנסה להבין אם מישהוא נמצא שעמדה דומה ויכל להעיד לכאן או לכאן.

ואני כן בודק חלופות אבל כרגע בכל אופן עדיין הנטיה היא לסופרב.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע כדי לא ליפול על מידע לא מדויק שנמסר טלפונית או בע"פ ע"י נציג כזה או אחר של היבואן (וזה קורה לחברי הפורום בכל מיני סיטואציות), לשלוח בקשה במייל ו/או בפקס למכירות/שירות לקוחות עם עותק לפניות הציבור - העיקר שיהיה מתועד. תבקש לקבל תשובה חד משמעית בכתב. רוב הסיכויים שתשובה כזו תהיה אמינה יותר מתשובה טלפונית, כי תיעוד בכתובים נחשב למחייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך תשובה כתובה זה משהו מחייב.. תקבל תשובה של צפי מסויים, אין בזה שום התחייבות, זה לא חוזה, ואתה לא לקוח ששילם ומקבל תאריך כתוב עם התחייבות, אתה בסך הכול שואל לצפי ואין בזה משום חיוב, זה שווה ערך לתשובה של איש מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...