Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלופה לסופרב החדשה

Jeka.E
שימו לב! השרשור הזה בן 2896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נהגתי על הלקסוס לכן קשה לומר , ואכן העיצוב פה הוא או לאהוב או לשנוא , אבל בהחלט שווה בדיקה אני מניח.

בהחלט אבדוק את ה סופרב ההיא , מה שכן זה קצת גבוה לתקציב שלי ליד שניה , במחיר הזה אני צריך מימון , לא יודע הבנק עושה עסקאות בלון ברכישת רכב יד שניה.

הפסילה של ה DSG7 לא מנסיון אישי אבל של חברים מאוד קרובים , למזלי ברכב שלי אין בעיות , אבל אני פשוט לא מוכן לקחת את הסיכון ברכב יקר.

למה להישאר כי למעט הגיר החבילה הכוללת שרוב הוואגיות מציאות הרבה יותר טובה להמתחרים.

תודה.

לדעתי אתה פוסל מהר מדי. עם כל זאת אתה בעצמך אומר שהווגיות מציעות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יצא לי לנסוע על האימפלה אצל עמית מהעבודה , והיא מאוד אבל מאוד זללנית , סדר גודל של 7\8 ק"מ לליטר , גם הוא עצמו אמר לא פעם שאיללו הרכב לא היה עם דלקן אין סיכוי שהיה לוקח כזה , למרות שכל שאר הדברים בו הם אחלה סה"כ.

זה חצי ממה שהלאון שלי עושה היום.

אני מחפש משהוא בכיוון של 1-12 משולב , מבחינתי כל מה שיורד 10 ומטה פסול.

אז אני מניח שתפסול את הפוקוס 2007' שלי :lol: ?

בכל מקרה למה בתקציב שלך שלא תבדוק את הקאדילק ATS , לא מודע לצריכת הדלק שלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הציעו לך- אבל אינפיניטי Q50 אופציה לא שגרתית- יש מנוע 2.0T של מרצדס ומנוע היברידי (אותו V6 חובב סלד של החברה משודך למנוע חשמלי חביב).

לגמרי ‚ אחלה רכב ואחלה תמורה .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בעלים של סופרב משך 3 שנים.אני שמח שיש לרכב הצלחה כזאת. בזמנו כשרכשתי אנשים סביבי חשבו שירדתי מהפסים.

היום יש ל י S60 ם 245 כס עם גיר אוטומטי 8 הילוכים.

יש לסקודה כמה יתרונות על הוולוו אבל .מבחינת הנהיגה ה האין להשוות. נכון תא המטען נהדר ועוד כמה פלוסים. אב זה עניין אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לשבת בIS הנוכחית, אבל אני מקווה ששיפרו משמעותית את המרווח כי הקודמת (שיש לי לא מעט נסיון מאחר ולחמתי היתה אחת שמאוד לא אהבה) היתה צפופה.

אם ה-IS קטנה לו ניתן לקפוץ ל-GS.

כמו כן לבדוק גם אינפיניטי G37האבלנלא בטוח שהיא תעמוד במבחן צריכת הדלק של הבחור.

אולי שווה לך לבדוק גם טויוטה ראב4 היברידית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לסקודה כמה יתרונות על הוולוו אבל .מבחינת הנהיגה ה האין להשוות. נכון תא המטען נהדר ועוד כמה פלוסים. אב זה עניין אישי.

אתה משווה את הוולוו שלך לסופרב דור קודם, אין קשר. בנוסף הבחור ספציפית ביקש מרווח והוולוו צפופה , ובעלת תא מטען מגוחך בגודלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה-IS קטנה לו ניתן לקפוץ ל-GS.

לא צריך בכח לדחוף לו לקסוס... :)

איך הGS רלוונטית במחיר שלה? אפילו אחת בת שנתיים לא מתקרבת למחירים שפותח השרשור מדבר עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בעלים של סופרב אלגנס במשך שלוש שנים. שמח שלרכב יש הצלחה כזאת. בזמנו כשרכשתי החברים שלי חשבו שירדתי מהפסים.

אבל לאט לא הבינו שזה רכב שעושה כיף.

היום ני מחזיק S60 עם מנוע 245 כ" ס וגיר אוט" 8 הילוכים .אין ספק שהרכב הנוכחי עדיף .מצד שני יש סופרב יתרונות כמו תא מטען.

תבדק אם הS60 יכולה לעניין אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S60 ולקסוס IS תהיינה צפופות משמעותית מהסופרב. לא משהו שמישהו שמחפש מרווח יוכל להחליק.

לקסוס GS בכלל בליגה אחרת של מחירים, כנ"ל אינפיניטי G. ה-Q50 אולי יכולה להיות אופציה אבל גם יקרה יותר מהסופרב בלא מעט (כחדשה).

הייתי מציע לך לבדוק את האינסיגניה 250 כ"ס, יש מצב שהיא תענה לך על הדרישות, ואולי גם פיג'ו 508 שתהיה מרווחת במידה דומה (קצת פחות, לא משהו קריטי) אבל חלשה בהרבה.

קאדילק ATS היא אופציה סופר מעניינת, אבל גם כאן, כנראה תהיה קטנה מהסופרב.

לגבי ה-318 - נהגתי עליה ובמקביל על הסופרב, ה-318 מרגישה מאוד איכותית, אבל לא יוקרתית. האבזור (ביחס לסופרב, אבל גם בכלל) די מעליב וקשה למצוא לאן הלכו ה-200 פלוס קצת אלף שקל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ני מחזיק S60 עם מנוע 245 כ" ס וגיר אוט" 8 הילוכים .אין ספק שהרכב הנוכחי עדיף .מצד שני יש סופרב יתרונות כמו תא מטען.

תבדק אם הS60 יכולה לעניין אותך.

ההצעה שלך לא ממש היתה רלוונטית גם אתמול, לא הבנתי למה חזרת על אותה הודעה בדיוק גם היום. [emoji15]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...