Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית אי נסיעת מבחן בדאצ'יה סנדרו סטפאווי

oe300
שימו לב! השרשור הזה בן 2925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ימי שישי זה השטן

אני יכול לתת לך הסבר למה היה עיכוב בנסיעת מבחן על סמך ניסיון אישי

כשקנינו את הסטפוואי של דוד שלי סתם נחתנו באולם התצוגה בלי שום תיאום מראש, אפילו לא שיחת טלפון

"היי באנו לקנות סטפוואי אפשר בכחול?"

הוא ביקש נסיעת מבחן על הסטפוואי ואני על דאסטר דיזל, קיבלנו במקום

בזמנו שעשינו ג'ימקאנות מסביב שם באו אנשים שתיאמו נסיעות מבחן וחיכו עד שנחזור, הם היו כל כך בלחץ שעמדו בחוץ בחום של אוגוסט רק חיכו שניכנס עם שני הרכבים וישר קפצו פנימה, לא נתנו לדומם מנוע אפילו

אני מאמין שביקום מקביל אותם אנשים כותבים שרשור זועם בCF אחרי שהחליטו שלא מתאים להם לחכות וברחו מהסוכנות בטענה שזה חרא שירות והם לא רוצים לקנות מכזה יבואן.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אצתה רוצה להגיד בזה?

לא יתכן שלקוחות מזדמנים באים על חשבון לקוחות שתאמו.

וכל תלונה בעניין תהה מוצדקת.

ברגע שתאמו עם לקוח, זה קדוש, רק מקרה קצוני ביותר מצדיק דחיה.

וזה אגב סיפור שני דומה שמישהו מעלה פה, וגם את הקודם איכשהו קטלו. כנראה שדברים שנסלחים ואו קל פה לחברי הפורום להבין אצל יבואן אחד, הם בלתי נסלחים אצל יבואנים שהם לא חביבי הפורום (קרי צ'מפיון)

ולא, אני לא חובב של אף אחד מהם, וגם לא שונא, אני בהחלט מתרשם לטובה מהצמיחה של דאצ'יה, ונשמע שהם מציעים חבילה מאד מעניינת, אולם זה לא מקנה להם את הזכות לזלזל בזמנם של הלקוחות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מה מטרת השרשור, למעט שחרור קצת עצבים.

אתה רוצה פתרון? יחס? נסיעת מבחן?

החלטת שאם זה היחס עכשיו אז אתה מוותר על העסקה לגמרי?

עכשיו הרכב לא מתאים לך?

הוא רוצה להתלונן.

לגיטימי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אצתה רוצה להגיד בזה?

למה? במה פלוני יותר טוב מאלמוני?

איך הסוכן אמור לדעת שזה שתיאם בטלפון מגיע בדיוק על השנייה מתי שאמר ולא מתעכב או בכלל מבריז?

אני לא זוכר זמנים מדויקים אבל נניח יש נסיעת מבחן מתואמת בטלפון ל13:00, הרי הבנאדם לא מגיע לסוכנות וישר לוקח מפתח והופ לאוטו

עושה סיבוב, מתעניין, מקבל הצעת מחיר, חושב, כנראה עושה נסיעה

אנחנו הגענו (שוב, נניח, לא זוכר בדיוק) ב12:40 וסגרנו הזמנה ב12:50, ביקשנו שתי נסיעות מבחן, קיבלנו

אז מישהו שתיאם בטלפון הגיע ב13:00 וחיכה אחרי כל הסמטוחה 5-10 דקות לנסיעת מבחן שלו עד 13:20

מבטיח לך שהוא לא מת מזה.

די בטוח שגם הם קנו.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אצתה רוצה להגיד בזה?

וזה אגב סיפור שני דומה שמישהו מעלה פה, וגם את הקודם איכשהו קטלו. כנראה שדברים שנסלחים ואו קל פה לחברי הפורום להבין אצל יבואן אחד, הם בלתי נסלחים אצל יבואנים שהם לא חביבי הפורום (קרי צ'מפיון)

ולא, אני לא חובב של אף אחד מהם, וגם לא שונא, אני בהחלט מתרשם לטובה מהצמיחה של דאצ'יה, ונשמע שהם מציעים חבילה מאד מעניינת, אולם זה לא מקנה להם את הזכות לזלזל בזמנם של הלקוחות שלהם.

צודק ב100%

ונניח והרכב עומד ללא שימוש, אין סיבה לא לתת ללקוח מזדמן לנהוג עליו, תצמידו לו נציג עם נייד ותחזירו את הרכב ברגע שהלקוח שקבע הגיע, קצת שקיפות לא הרגה אף אחד.

Sent from my XT1095 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הסוכן אמור לדעת שזה שתיאם בטלפון מגיע בדיוק על השנייה מתי שאמר ולא מתעכב או בכלל מבריז?

אני לא זוכר זמנים מדויקים אבל נניח יש נסיעת מבחן מתואמת בטלפון ל13:00, הרי הבנאדם לא מגיע לסוכנות וישר לוקח מפתח והופ לאוטו

אנחנו הגענו (שוב, נניח, לא זוכר בדיוק) ב12:40 וסגרנו הזמנה ב12:50, ביקשנו שתי נסיעות מבחן, קיבלנו

אז מישהו שתיאם בטלפון הגיע ב13:00 וחיכה אחרי כל הסמטוחה 5-10 דקות לנסיעת מבחן שלו עד 13:20

מבטיח לך שהוא לא מת מזה.

די בטוח שגם הם קנו.

אלמוני לא יותר טוב מפלמוני ואני מניח שמי שמתלונן על עיכוב סביר (עד 20 דקות) הוא כנראה מתלונן סדרתי.

אבל, הבחור תאם זמן, הם מצידם התקשרו לוודא את התאום ואז מורחים אותו ב"אתה צריך לקבל הצעת מחיר קודם", מה שאולי נעשה כדי למשוך זמן. בסוף, אחרי כל התהליך אומרים לו תבוא עוד שעתיים וחצי. לדעתי זה זלזול בלקוח ובזמן שלו.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטיח לך שהוא לא מת מזה.

די בטוח שגם הם קנו.

לא.

קבעתי בשעה מסוימת, הגעתי כמה דקות לפני על מנת לצאת בשעה שקבעתי לנסיעה. לשבת עם נציג על האוטו להצעת מחיר, קפה, עוגה וקודן זה או לפני, ואז מגיעים נגיד חצי שעה לפני, או אחרי הנסיעה.

אני מוכן לסבול עיכוב של מספר דקות על מנת להסדיר את ענייני צילום רישיון הרכב וכד' לפני הנסיעה שלי, ולא שום דבר אחר.

אין כזה דבר להניח מראש שאנשים מאחרים, או רוצים לעשות משהו לפני. קבעו איתך, תעמוד בהתחייבות שלך. הלקוח שקבע מראש ופינה מזמנו, חשוב יותר מזה המזדמן שרוצה לנהוג בספונטניות באוטו עכשיו כי זה מתאים לו.

הסוכן לא צריך לנחש, יש לוז, ולפי זה עובדים. בשביל זה מחזיקים, או אמורים להחזיק מישהו/י שאחראים על תיאום הנסיעות וארגון הלוז שלהן.

אם הגיע הלקוח באיחור לנסיעה שלו, זב"שו.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין להמתין רבע שעה 20 דקות, לבין להגיד ללקוח לחכות שעתיים+. הבדל די גדול.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה- לא יצא לי לעבור שוב על השירשור לאחר שפתחתי אותו, אז אני אנסה להגיב לכולם ולתמצת כמה שאפשר.

העניין הוא לא עצם האיחור רק אלא אי הנכונות "לבוא לקראת הלקוח".

נגיד והיו פקקים, נגיד והתעכב אותו אדם שהגיע לנסיעה הקודמת לפני, אז היה אמור לחזור נגיד לאחר חצי שעה? אם היו אומרים לי תחכה עוד 10-20 דקות עוד היה על מה לחשוב. אבל קבעו איתי מראש, צלצלו לוודא באותו יום שאנחנו מגיעים.

וכן אחרי כל זה מגיע לי להתלונן ולהתמרמר.

ולא- זה לא קרה בפיאט, זה לא קרה באבארט, זה לא קרה במיני, זה לא קרה בקיה, זה לא קרה בסיטרואן וזה לא קרה בפורד.

אגב, ניראה לי מוזר שיש להם מכל סוג רכב 2-3 יחידות באולם (אם לא יותר) אבל אין להם מספיק רכבי הדגמה בשביל מקרים כאלו.

פשוט מאוד, אמרנו להם שנקדים ואז כשהגענו ניגשתי אליו ואמרתי לו את שמי ושיש לי נסיעה לשעה הנקובה בעוד רבע שעה, זה איך.

עושה רושם שזה יקום לא כל כך מקביל אחרי הכל. :wink:

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע באמת לפנות לנציג פה בפורום,בפעמים הקודמות אני זוכר שהוא תיאם שהרכב יגיע עד בית הלקוח,דברים כאלו קורים,פשוט חבל שרכב אולי תאהב יתפספס בגלל זה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמוני לא יותר טוב מפלמוני ואני מניח שמי שמתלונן על עיכוב סביר (עד 20 דקות) הוא כנראה מתלונן סדרתי.

אבל, הבחור תאם זמן, הם מצידם התקשרו לוודא את התאום ואז מורחים אותו ב"אתה צריך לקבל הצעת מחיר קודם", מה שאולי נעשה כדי למשוך זמן. בסוף, אחרי כל התהליך אומרים לו תבוא עוד שעתיים וחצי. לדעתי זה זלזול בלקוח ובזמן שלו.

זה ברור כשמש, אם היו אומרים לי לחכות שעתיים וחצי כנראה הייתי מוותר על נסיעת מבחן וחוזר ביום אחר.

לא.

קבעתי בשעה מסוימת, הגעתי כמה דקות לפני על מנת לצאת בשעה שקבעתי לנסיעה. לשבת עם נציג על האוטו להצעת מחיר, קפה, עוגה וקודן זה או לפני, ואז מגיעים נגיד חצי שעה לפני, או אחרי הנסיעה.

אני מוכן לסבול עיכוב של מספר דקות על מנת להסדיר את ענייני צילום רישיון הרכב וכד' לפני הנסיעה שלי, ולא שום דבר אחר.

אין כזה דבר להניח מראש שאנשים מאחרים, או רוצים לעשות משהו לפני. קבעו איתך, תעמוד בהתחייבות שלך. הלקוח שקבע מראש ופינה מזמנו, חשוב יותר מזה המזדמן שרוצה לנהוג בספונטניות באוטו עכשיו כי זה מתאים לו.

הסוכן לא צריך לנחש, יש לוז, ולפי זה עובדים. בשביל זה מחזיקים, או אמורים להחזיק מישהו/י שאחראים על תיאום הנסיעות וארגון הלוז שלהן.

אם הגיע הלקוח באיחור לנסיעה שלו, זב"שו.

תשמע, רוב האנשים שאני מכיר לא מקדימים לעבודה, קל וחומר לקנות משהו ועוד בציר ז'בוטינסקי (ועוד ביום שישי!)

במצב הנתון יכל לתת לי נסיעה או להגיד לי לחכות 10 דקות עד שאולי יגיעו אלה שתיאמו, אולי הם יוותרו על נסיעה אחרי שיראו את הרכב באולם התצוגה ואולי לא.

אולי יבקשו נסיעה על הבנזין ולא הדיזל, אולי בכלל יבינו שהם רוצים סטפוואי, אולי בכל זאת יעשו נסיעה אבל יעשו פנצ'ר בחוץ ואז כולם מתעכבים.

יכול להיות גם מקרה כמו שקרה לי כשבאתי להתעניין על הסאנדרו 1200 ושני רכבי ההדגמה היו בסופ"ש ארוך אצל כתבי רכב, משהו שמן הסתם היה נמנע אם הייתי מתקשר לפני זה ושואל אם אפשר להגיע

יכול להיות שהשירות של oe300 קיבל (או בעצם.. לא קיבל) היה לקוי, יכול להיות שלא

אני אישית מתרגש מדברים כאלה הרבה פחות ולוקח את זה ב"meh"

מכאן ועד לפסול רכב או מותג שלם שמתאים לי לקנות - רק בגלל פאשלה עם נסיעת מבחן - המרחק עצום

עריכה:

אני רק הערה - בזבזתי יום חופש, 10 ליטרים של דלק והמון עצבים בגוש דן (שאני נמנע ממנו כמו מבמבה אדומה) רק כדי לגלות שמישהו בקרסו החליט שזה לגיטימי לשחרר שני רכבי מבחן לכתבים באותו סוף השבוע, להתעצבן ולפסול בגלל זה את הרכב ו\או המותג ? הבנאדם היחיד שייפגע מזה יהיה אני.

עריכה אחרונה על ידי NINJMNKY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כאילו חלק מההתנהלות של קרסו עקומה בנושא נסיעות מבחן.

מצד אחד: סידרו מהר נסיעת מבחן על קליאו 0.9T ועל פלואנס דיזל, והציעו אפילו נסיעת מבחן על קליאו RS.

מצד שני: ביקשתי נסיעת מבחן למקרה, גררו אותי עד לסוכנות כדי להגיד לי שרק בני 24+ יכולים לנהוג ברכב. מבחינתי זה היה דיל ברייקר ואכן בסוף לא רכשתי את הרכב. ההזוי? הייתי בן 21, אבל באותה שנה נהגתי בקליאו 0.9T ובפלואנס דיזל. (אותו יבואן להזכירכם!)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.

תמיד חוויית אי הנסיעה (או או המכירה) גדולה יותר מחוויית נסיעת המבחן (המכירה).

אחרי זה תמיד יש את הדילמה אם "להעניש" את היבואן באי קנייה עקב היחס (סה"כ - נכון שלא קרה אסון, אבל גם לדעתי - התייחסות איננה רצינית ואיננה מצופית מהרוכש העתידי, במקרה זה, מצד הסוכנות).

הבעייה היא, שאפשר להעניש בצורה זו לא אחד ולא שניים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את המתואר, מבין לגמרי את פותח השרשור. זמן הוא המשאב היקר ביותר שיש לאדם הממוצע, זה שעובד מראשון עד חמישי ובשאר הזמן עסוק בילדים. מי שאין לו ילדים לא יבין עד כמה השעות הספורות של שישי בבוקר הם מצרך נדיר.

כשמישהו אחר מתייחס לזה בביטול זה מרגיז ומעליב.

ולעניין עצמו, אני חושב שזו כן סיבה מספיק טובה לפסול רכב. עם כל הכבוד לקרסו על הבאת דאצ'יה לארץ, יש עוד רכבים. לא מדובר פה על עסקה שמסתיימת ברגע שהכסף מחליף ידיים. הקונה יצטרך לטפל ברכב במוסך המורשה, לפחות בזמן האחריות. יש פוטנציאל לטרייד אין עתידי, יכול להיות שהוא יצטרך להפעיל את האחריות, וכו'.

כנראה שלקרסו הולך לא רע עם דאצ'יה, מבחינתם כסף זה כסף ולא משנה אם הוא מגיע מלקוח שתיאם מראש או נכנס במקרה לסוכנות. לי בתור לקוח זה מאוד משנה.

נב

מזל טוב על התרחבות המשפחה!

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...