Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שבועיים וחצי עם פיג'ו 301 חדשה - שרשור מתגלגל.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רמת שירות נמוכה מאוד מהמוסך. באחד מטיפולי בקיה מורשה נכנסה i10 חדשה עם כמה תיירים אירופאים שהתלוננו גם כן על הנורת לחץ אוויר שלא כבתה להם. בקיה עשו הכל כדי לעזור להם ובסוף גם הצליחו לסדר את העניין למרות שהרכב הוא בכלל יונדאי שעדיין באחריות ולמרות שמדובר ברכב שהוא בבעלות של חברת השכרה וגם התיירים לא שילמו שקל.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בהחלט התנהלות המוסך מבזה.

חן, אתה נוהג במצב ידני דרך קבע?

אני כן, אשתי לא.

במצב ידני, זה הדבר הקרוב ביותר לתיבה ידנית, רק ללא מצמד.

בכל מקרה, הורדת ההילוכים היא אוטומטית, אם לא הורדו ידנית, ותמיד לפני עצירה התיבה מורידה לראשון.

אני אוהב את גז הביניים שנילווה להורדת ההילוכים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

חלפה בדיוק שנה מהיום שקיבלנו את המכונית, ומד המרחק עומד על 19,170 ק"מ.

בשנה שחלפה לא נתקלנו בשום תקלה, צריכת השמן הסתכמה בחצי ליטר ואילו מפלס נוזל הקירור לא זז אפילו מילימטר.

בחודשי החורף, ללא מזגן, צריכת הדלק המעורבת, כש 80% מהנסיעות הן עירוניות, עומדת על 15.6 ק"מ לליטר.

נוחות הנסיעה המצויינת, המרווח הפנימי וצריכת הדלק ממשיכים להרשים, ואילו פעולת התיבה במצב אוטומטי, הנדסת האנוש ובידוד הרעשים מהווים את נקודות התורפה העיקריות.

אהבתי את הגישה של פיג'ו בתכנון המכונית; אם אינה מיועדת להיות מהנה לנהיגה, אז לפחות שתיהיה נוחה לנסיעה.

במחיר שאני משלם בעסקת הליסינג יכולתי לקבל רק קיה פיקנטו, וכאן קיבלתי משפחתית בגודל מלא שחסכונית מהקיה ב 30%.

ניפגשה שנה הבאה.

נ20170114_085652.jpg

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

+1

גם אני מאוד מרוצה מה301 1.2 רובוטית שיש לי, אך אני קיבלתי את הרכב ב02/09/2016 ואני כבר על 10500 ק"מ :?

מתי צריך לעשות טיפול?, שואל מכיוון שאני זוכר שראיתי "טיפולים כל 20K", אך במחשב הדרך נראה שנותרו לי רק 4500 ק"מ לשירות.

צריכת הדלק אצלי, כאשר 70% בינעירוני היא בין 14 - 15 ק"ל

אני מרוצה בעיקר מהנוחות (הוספתי משענת יד שהפכה את הנוחות לעוד יותר מעולה), המרווח, תא המטען, מזגן, תפקוד הגיר במצב ידני, תפקוד בקרת השיוט (משתמש בזה הרבה), צריכת הדלק, וזה שאני ממש לא מרגיש שיש לי רכב 1.2, המנוע הזה זורם בלי דרמה, אף פעם לא נתקלתי במצב כזה שהיה לי חוסר בכח של ממש תוך כדי בנסיעה.

עריכה אחרונה על ידי ספורטמוטורי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקיבלתי את הרכב גם נדלקה נורה שהרכב אמור לעשות טיפול ב20K..הבחור בסוכנות ישר אמר להתעלם מזה ולעשות טיפול כל 15K בגלל האקלים הישראלי - אני מחמיר והולך לפי המלצות היצרן של BMW(היצרן המקורי של המנוע) ואעשה טיפול כל 12.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה. ב301 של חן מותקן מנוע 1.2 - זה דגם אחר מהמנוע 1.6 שיוצר בשתפ עם ב.מ.וו.

אני מסכים איתך שזה מאוד חכם לעשות לפחות החלפת שמן מנוע ופילטר מנוע כל 10 אלף ולא יותר.

למנועים אלו יש גם נטייה לפתח בוצה. לכן במקרה הזה ההמלצה חשובה פי כמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל פיז'ו/סיטרואן מדינת ישראל הוגדרה כאיזור בעל אקלים קשה ותנאי שימוש קשים. שינוי היה בשנת 2011 או 2012. מאז כל המכוניות מטופלות במפרט טיפולים לתנאים קשים ואין יותר מרווחי טיפול של 30.000 ק"מ כמו שהיו פעם.

הבעיה שבחלק מהמכוניות שינו את ההתראה בלוח שעונים בהתאם (צריך להתחבר עם מחשב אבחון) ובחלק היא נשארה כמו שהייתה עבור תנאי שימוש רגילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, אני שמח לראות שאתה מרוצה.

האמת שעד עכשיו נסעתי חצי יום ב 301 חלופית 1600 וזה ממש לא.היה זה.

כנראה שהמנוע שלך עם הגיר הרובוטי הרבה יותר נעים.

אי אפשר אפילו להשוות לאטראז.

אני נוסע המון על אטראז בעבודה, והאוטו פשוט זוועה.

מילא היה מתומחר בהתאם אבל המחיר הרשמי שלו פשוט בדיחה.

נראה כי ה 301 עדיפה מכל הפלח הזה עם יתרונות הגודל והנוחות.

דרך אגב , הדבר הכי נורא באטראז זה החוסר יציבות בעיקר בסיבובים והרגישות לרוחות צד. ממש מרגישים את זה ואם לא שמים לב אפשר לעבור נתיב בטעות..

שאר החסרונות של האטראז פשוט מטים עוד יותר את הכף לטובת הפיגו (רעש מנוע ומרווח בעיקר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...