Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פורד פוקוס אקובוסט "טיטניום"

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב אתה לוקח את זה לכיוון הנעלב (פולני אסלי?).

אמרתי בעצמי, זה שיש לך סדרי עדיפויות שונים ממני זה בסדר גמור, זה אפילו הרבה יותר הגיוני מסדר עדיפויות שכולל אספקטים ספורטיביים במשפחתית שלא מתיימרת.

רק שיש סתירה בין זה שאתה אומר שיש לך סדרי עדיפויות שונים (ששוב, זה סבבה לחלוטין) לבין הפולניות הנעלבת שיוצאת ממך (שוב) כשרומזים שספורטיביות לא בראש מעיינך.

עצם העובדה שאתה כותב לי GET A LIFE ממחיש שוב שאתה חושב שאני יורד עליך או מציק לך בעוד שזה כלל לא כך.

בסה"כ מצאתי חיזוק למה שדיברנו עליו לא מזמן ואתה טענת שאני טועה (והשמעת קולות של פולניה נעלבת :wink: )

שבת שלום :wave::multi:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין טועה.

אני מתייחס לאיש משפחה באשר הוא איש משפחה, ואתה חושב שזה משליך עלי.

אני לא מדבר על my car ולא על your car, אלא על family car.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עדיין טועה.

אני מתייחס לאיש משפחה באשר הוא איש משפחה, ואתה חושב שזה משליך עלי.

אני לא מדבר על my car ולא על your car, אלא על family car.

סבבה, מקבל.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ישראל ישראלי לא מעניין כמה עולים צמיגים בעוד 4 שנים.

ג'אנטים גדולים (או בכלל) וסאנרוף קונה אנשים. סיפור שקרה לי לפני כמה ימים: נכנס לתחנת דלק, מתחיל לתדלק, מאחורי נכנס בחור על מאזדה2 ושואל אותי איזה שנה האוטו (שלי). אמרתי לו שהוא 2011, ואז הוא שאל איך הוא כי הוא בדיוק גם קנה אחד ואמור לקבל אותו עוד כמה ימים. אמרתי שהוא סבבה, אבל תלוי איזה גרסה. אז שאלתי אותו איזו גרסה הוא קנה. התשובה שלו היתה "וואלה.... לא יודע, אני יודע שהיו לו ג'אנטים וסאנרוף. כמו שלך כזה"

זה מה שקונה אנשים. אז כשיגיע הזמן הזמן להחליף צמיגים, יקחו משהו סיני כי "מה זה משנה? מה, אני שומאכר? לא נוסע מהר".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בלאון וב-3 יש 18', למה שבפוקוס המאובזרת לא יהיו 18'? עניין אופנתי.

לצערי עוד לא נהגתי בפוקוס המתוחה (מקווה שבקרוב), אבל אם אשווה את הפוקוס האקסית שלנו (ידנית-טרום מתיחת הפנים) לבין הג'ולייטה 170TCT שיש במשפחה, אין ספק שאבחר בפוקוס - שפשוט מהנה הרבה יותר (לאלפא ולעוד לא מעט יצרנים יש מה ללמוד מהחבר'ה של פורד), שקטה יותר ונוחה יותר. לג'ולייטה היתרון העיצובי (וגם זה עניין של טעם) ומרחב הפנים העדיף ללא ספק.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקטה יותר היא לא, והרשמים עדיין טריים.

ר', שים לב - הפוקוס האקסית שלנו. נעלה 16', לא 18'. ואכן, הייתה ה-ר-ב-ה יותר שקטה, גם מהלאון / גולף הנוכחיות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין לה סאן רוף :-)

מה אין? בטח יש. בדיוק כמו בג'ולייטה תלתן. אפילו חשבתי להרים לרכב מבחן את המכסה הזה של הכפתור ההוא שעל הקורה שבין החלונות (שפותח וסוגר את הסאנרוף ידנית) כי שלי לא קיים. בסוף לא עשיתי את זה כי זה לא מנומס.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרסת הדיזל משולבת התיבה הרובוטית שקיימת ב-SMAX/מונדאו שהיא מצויידת במצמדים רטובים והיא מצויינת ללא בעיות אמינות, בניגוד לתיבה ששווקה בגרסאות הפוקוס טרום מתיחת הפנים (שכנראה שהושלכה לפח...).

גם התיבה הרובוטית עם המצמדים הרטובים לא חפה מתקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...