Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - פורד פוקוס אקובוסט "טיטניום"

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי איך רכב עם מרווח מצומצם, מערכת לא נוחה לתפעול, יציאות מזגן לא חכמות, והיעדר מיזוג לאחור, מומלץ למשפחה.

דיסקו - אתה תחליף רכב משפחתי שלך בזה?

המרווח מצומצם - לכן רשמתי במפורש אם יש לכם שני ילדים או פחות.

כל היתר ממש לא הפריע לי.

את מערכת בקרת האקלים מאוד אהבתי. פתחי מיזוג - לא הרגשתי שום דבר חריג.

העדר מיזוג לאחור - זה נחמד אבל מעט אובר-רייטד לדעתי. בגלל זה לא הייתי פוסל את האוטו. שום אוטו.

לגבי אם אני אחליף את הרכב המשפחתי שלי בכזה - כנראה שלא, בעיקר כי אין לי רכב 'משפחתי'.

אם מחר היו באים אלי ממקום העבודה ומכריחים אותי לקחת רכב ליסינג - הייתי שוקל ברצינות למרות המגרעות, ולמרות שיש לי שלושה ילדים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם הילדה שלך התקשתה לשבת שם, איך שתיים תיכנסנה? [ברור שלי שזה מימד האורך ולא הרוחב, אבל בכ"ז]

ממה שכתבת, זה אחלה רכב בליסינג ליחידים ו/או זוגות. מקסימום עם כלב. אחרת, כל הנסיעה הרגליים של הילדים יהיו בגב שלך... אגב, במימד הגובה, אפשר להרים את גב הבוסטר עד הקצה? באלפא, למשל, היתה לי בעיה עם זה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי דיבר על השוואה למשפחתיות מודרניות? [emoji6]

"כשנעבור לכתוב כתבות שמתפרסמות בלאשה, מבטיח שתהיה התיחסות האם החוטיני נכנס לי לתחת במושבים האלה והאם החומר ממנו עשוי הדש בורד שורט לי את הפרנצ' מניקור."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הרכב אתמול.

לצערי,מצאתי שריטה על אחד מהפלסטיקים, אבל הובטח לי שהחלק יוחלף בשבוע הבא.

אני מניח שאי אפשר לקבל משהו ממש מושלם.

עוד לא הספקתי לנסוע על הרכב ולהתפעל מהמנוע, אבל מצאתי שמערכת המולטימדיה אמנם לא משוש חיי, אבל רבת אפשרויות

ואפליקציות שימושיות. תפריט המולטימדיה די אינטואיטיבי למי שמכיר אנדרואיד, לא נזקקתי כלל לחוברת ההפעלה על מנת לבצע את כל שרציתי. מצאתי שWAZE קופץ לפעמים למסך למרות שלא מפעילים אותו.

החיבור לאינטרנט כרגע הוא עם סים של סלקום לחודשיים חינם ואחר כך אפשר להתחבר לסלולרי.

הרכב באמת קצת צפוף, הייתי שמח לעוד שניים שלושה סנטימטרים לכל כיוון, אבל בסה"כ לזוג שנוסע מהבית לעבודה וחזרה זה מספק.

עוד לא הספקתי ממש להתרשם מהמנוע והגיר, אני מאוד מקווה שלא להתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר מעולה. העברות הילוכים חלקות ומהירות. הגיר לא התבלבל אף לא פעם אחת. יש לו מצב רגיל ומצב ספורט בו התגובה יותר עצבנית. לא יודע אם זה גם משנה גם את תגובת הדוושה, אבל ללא ספק מרגישים שהוא יותר אגרסיבי ופחות נינוח.

שלדה והגה ברמה גבוהה מאוד, מאיפה הסקת שהיא נטולת תקשורת?

לגבי הגיר, כל אחד אומר משהו אחר. כאשר אין תמימות דעים לגבי הגיר, זה אומר לי שכנראה שזה תלוי באיזה רכב אתה נוהג ביום-יום ולמה אתה משווה. בקיצור, אני צריך לעשות נסיעת מבחן.

לא הסקתי שהיא נטולת תקשורת לחלוטין, אלא שאלתי.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי קרוב מאוד לרכוש את הרכב , בעקבות נסיעת מבחן מוצלח , גם אני אהבתי את המנוע והתנהגות רכב על הכביש, אבל בגלל שחיפשתי רכב יחיד למשפחה העדפתי הונדה hrv שמפסידה לפורד בביצועים, אבל מנצחת בגדול במרחב פנים ונוחות וכנראה בשוק יד שנייה עתידי. הלוואי עם יכולתי לרכוש את שניהם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי ההשוואה המתבקשת היא ל-308.

הפיז'ו אמנם מעט חלשה מהפוקוס, אבל קלה ממנה בכ-140 ק"ג לא מבוטלים. לשתייהן מנוע+גיר דומים ושתייהן מתיימרות לצ'אפר את הנהג. גם התמחור של השתיים דומה מאוד.

מעניין יהיה לראות מבחן השוואתי בין השתיים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אני צריך לעשות נסיעת מבחן.

תתחדש!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך רכב עם מרווח מצומצם, מערכת לא נוחה לתפעול, יציאות מזגן לא חכמות, והיעדר מיזוג לאחור, מומלץ למשפחה.

דיסקו - אתה תחליף רכב משפחתי שלך בזה?

כל הביקורת מדברת על דינמיות, דינמיות ועוד פעם דינמיות ועל איך משפחתית תמימה לחלוטין יכולה להיות גם חמימה ומהנה לנהיגה ועל מה כבודו מדבר?

כמובן, יציאות אחוריות של המזגן ותפעול של המערכת.

ולא שזה לא בסדר, זה בסדר גמור!!!

רק בבקשה אח"כ אל תעשה לי שוב קולות ופרצופים של פולניה נעלבת כשאני אומר שדינמיות של הרכב (חרף הבחירות המצוינות שלך בדמות GTI וג'ולייטה) היא שיקול מאוד שולי עבורך, אם בכלל קיים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את הרכב אתמול.

לצערי,מצאתי שריטה על אחד מהפלסטיקים, אבל הובטח לי שהחלק יוחלף בשבוע הבא.

אני מניח שאי אפשר לקבל משהו ממש מושלם.

עוד לא הספקתי לנסוע על הרכב ולהתפעל מהמנוע, אבל מצאתי שמערכת המולטימדיה אמנם לא משוש חיי, אבל רבת אפשרויות

ואפליקציות שימושיות. תפריט המולטימדיה די אינטואיטיבי למי שמכיר אנדרואיד, לא נזקקתי כלל לחוברת ההפעלה על מנת לבצע את כל שרציתי. מצאתי שWAZE קופץ לפעמים למסך למרות שלא מפעילים אותו.

החיבור לאינטרנט כרגע הוא עם סים של סלקום לחודשיים חינם ואחר כך אפשר להתחבר לסלולרי.

הרכב באמת קצת צפוף, הייתי שמח לעוד שניים שלושה סנטימטרים לכל כיוון, אבל בסה"כ לזוג שנוסע מהבית לעבודה וחזרה זה מספק.

עוד לא הספקתי ממש להתרשם מהמנוע והגיר, אני מאוד מקווה שלא להתאכזב.

גרסת סדאן?

גרסת הסדאן לא אמורה לפתור את בעיית הצפיפות :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, עם כמות הפעמים שאתה מזכיר לbar72 את הדברים שהוא אומר, אני מתחיל לחשוד שאתה מנהל קובץ אקסל :wink:

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם הערת ביניים. יש דברים שלא יכולים להפתיע ברכב ויש כאלו שכן.

אלו שכן, תמיד מדאיגים יותר.

נושא מרווח זה משהו שלא יכול להפתיע לרעה אף אחד. אתה מגיע לאולם תצוגה ולא צריך נסיעת מבחן. מתאים - מתאים. לא מתאים - לא מתאים. בכלל לא עניין לביקורת. עניין השוואתי ושאלה של התאמה.

עניין של התנהגות הוא חמקמק. לא תדע באולם התצוגה וגם לא פעם נסיעת המבחן היא לא יותר מאשר וי בצ'ק ליסט גרוע. כי תסע בתנאים שלא ישקפו את החיים שלך.

אתה תגלה בהמשך אם מדובר במשהו שאתה מתחבר אליו או לא. לכן, לפחות עבורי, הנושא הזה בהרבה יותר מעניין בביקורת. וכמובן שלא הייתי רוכש רכב בלי לבדוק בעצמי שבתנאי הנהיגה והסגנון האישי שלי זה אכן מתאים.

אישית, תא נהג אינטימי עושה את העבודה טוב. אני מעדיף עוטף וכהה מאוד. לגבי מרווח לנוסעים - זה כבר עניין של צרכים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הביקורת מדברת על דינמיות, דינמיות ועוד פעם דינמיות ועל איך משפחתית תמימה לחלוטין יכולה להיות גם חמימה ומהנה לנהיגה ועל מה כבודו מדבר?

כמובן, יציאות אחוריות של המזגן ותפעול של המערכת.

ולא שזה לא בסדר, זה בסדר גמור!!!

רק בבקשה אח"כ אל תעשה לי שוב קולות ופרצופים של פולניה נעלבת כשאני אומר שדינמיות של הרכב (חרף הבחירות המצוינות שלך בדמות GTI וג'ולייטה) היא שיקול מאוד שולי עבורך, אם בכלל קיים.

משום שדיסקו המליץ על הרכב למשפחה, מין גוף כזה שכולל יותר משני בני אדם, גם הדברים האלה חשובים, ולכשתגדל תבין גם. זו הסיבה, למשל, שבנסיעות משפחתיות אנחנו רוב הפעמים לא עושים שימוש באלפא אלא בסובארו. כעת, במטרה להימנע מהערת מנהל, אומר רק זאת: get a life :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתיעה מאוד לטובה לאחר שהפוקוס הקודמת שכרגע במשפחה (2014) עשתה צרות עם הגיר .

לאחר נסיעת מבחן הוחלט על הזמנה לחדשה וביום א' כבר נזכה להחליף אותה .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...