Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסיבת עיתונאים לובינסקי

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה אופטימי מדי בגזרת המחיר. יש כבר יותר סיכוי שתשכנע את דלק מוטורס להזמין לך פוקוס ידנית.

גם בגזרת כמויות האנשים שירוצו לסוכנות להזמין 308 gti.

השוק הזה קטן ונישתי, במקרה הטוב תגדיל את כמות המסירות בכמה עשרות שחלקם יבואו על חשבון הקטגוריה מתחת, 208, פולו וכו'.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^אני מניח שאתה מעדיף שיתייחסו לדבריך הרצינות.

כשעובר אורח יקרא הודעות שלך שקובעות שמחיר צריך להיות 175 הוא ירגיש פריאר ולא ירכוש ב 199.

אני חושב ש 199 זה מחיר ראוי ואני יכול להסביר את זה בלי להשען על ידיעה כאילו זה נתון לשיקול המנכ"ל.

עדיף לעודד להביא סחורה טובה במחיר הגיוני ולא לתסכל את כולם.

נו באמת

אתה מעדיף שדבריך יהיו רציניים?

עובר אורח יקרא את דבריי ירגיש פרייר ויבטל את הקניה של רכב ב199 כי אני כתבתי את דעתי/רצוני שהרכב יעלה 175 א' ש"ח.

ואולי במחשבה שנייה יצא מזה משהו טוב בכך שיפסיקו לקנות במחירים מופקעים עד שהיבואנים יבינו את הרמז.

דווקא אתה שחושב שב 199 א' ש"ח זה מחיר ראוי אתה עושה נזק לאחרים כי העובדה שאתה יכול לקנות במחיר מופקע עוזרת למחיר להיות גבוה הרבה יותר ממה שהוא צריך להיות בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה 170-175 כמו שכתבת, אישית הייתי שמח ל 308GTI ב 150, בעצם למה לא ב 145, הרי זה הגיוני, לא?

יש דינמיקה מסויימת שלפיה יש הגיון מסויים בבחינה לפי מחירים יחסיים. אתה לא מקבל את זה ולשיטתך יותר נכון שנעבור לרכבת עד אז. אני חושב שאיפה שהמחיר מעוות יחסית, צריך להזהר ואף להזהיר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהתכוון שי, לובינסקי כמו כל השוק קודם כל מושפעים מהמס ואחר כך מוסיפים את מדד החזירות של היבואן. על כן בודקים יחס מחיר בינינו לבין אנגליה לדוגמא ואז משווים כמה יבואן חזיר.

אתה מדבר על יחס נמוך מה 208 וזה אומר כבר לדבר עם שר האוצר על המס ולא תלוי רק בלובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אופטימי מדי בגזרת המחיר. יש כבר יותר סיכוי שתשכנע את דלק מוטורס להזמין לך פוקוס ידנית.

גם בגזרת כמויות האנשים שירוצו לסוכנות להזמין 308 gti.

השוק הזה קטן ונישתי, במקרה הטוב תגדיל את כמות המסירות בכמה עשרות שחלקם יבואו על חשבון הקטגוריה מתחת, 208, פולו וכו'.

הלוואי ואני יצליח לשכנע את דלק מוטורס לתמחר את הפוקוס RS הידנית במחיר שפוי.

אני אגב לא כל כך אופטימי כי בתוך עמי אני חי ואת שוק הרכבים אני מכיר היטב.

השוק של הוט האצ' לפי דעתי לא קטן בכלל. יש לו פוטנציאל גדול. המחירים באררץ מצמצמים אותו.

לו למשל מנכל לובינסקי ירים את הכפפה עם ה 308 GTI להערכתי תהיה גם לו הפתעה נעימה.

נכון שהזמנות יגיעו מהקטגוריה שמתחת אבל יגיעו גם יגיעו מהמתחרים (לאון קופרה, גולף GTI וכו') ומקטגוריות אחרות כגון מרוכשי 308 פרימיום שפתאום יוכלו להרשות לעצמם גם עם מנוע חזק יותר, אנשים שסוף סוף יוכלו להגשים חלום, מקטגוריות גבוהות יותר שיבינו שיכולים גם רכב ספורט חזק וגם להישאר עם הרבה עודף למשל ועוד ועוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה RS - תתחיל בלשכנע לייבא אותה.

אני מהמר שבמחיר שתרצה, לא ימכרו אותה ואולי דווקא אני אקלקל לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהתכוון שי, לובינסקי כמו כל השוק קודם כל מושפעים מהמס ואחר כך מוסיפים את מדד החזירות של היבואן. על כן בודקים יחס מחיר בינינו לבין אנגליה לדוגמא ואז משווים כמה יבואן חזיר.

אתה מדבר על יחס נמוך מה 208 וזה אומר כבר לדבר עם שר האוצר על המס ולא תלוי רק בלובינסקי

מסכים.

אבל לא בטוח שהיחס נמוך יותר מה 208 כי אין לי נתונים אמיתיים להשוואה.

אבל גם אם כן לשוק ההוט האצ' יש לפי דעתי פוטנציאל גדול בארץ. זה לא הוקוס פוקס זה תהליך שלוקח זמן גם אם מנכל לובינסקי יזרוק את הפצצה. יש הרבה שיקפצו על המציאה במיידית אבל גם הרבה שקנו לאחרונה או ברגע זה זה לא אקטואלי לגביהם אבל בעוד שנה שנתיים הם בפנים.

שוק ההוט האצ' הוא לא השוק של מכוניות העל ששם הכסף קיים וזמין בכל סכום.

שוק ההוט האצ' הוא ברובו פוטנציאלי למחיר הנכון ולרכב הנכון.

ל 308 GTI יש הזדמנות/פוטנציאל

ימים יגידו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה יש לך נתונים. לוקחים את יחס המחירים בין אנגליה וישראל ומתחילים לקבל מעבר למושג סביר על התמחור בארץ.

לקחו פה לא מזמן את הדוגמא של המיאטה וATS של קאדילק, בארץ מחיר זהה בעוד השנייה יקרה משמעותית בארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי ש Kala לא ישחיט אנרגיה סתם, הרי שהפוקוס RS צריכה לעלות בארץ בטווח של 260-300K.

לפני שהוא מצפה לקבל אותה ב 210-220...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה RS - תתחיל בלשכנע לייבא אותה.

אני מהמר שבמחיר שתרצה, לא ימכרו אותה ואולי דווקא אני אקלקל לך...

סוף סוף אני מסכים

דלק מוטורס היא צרה בפני עצמה

יש לה את מאזדה שמוכרת בצרורות (גם אני קניתי לאישה 3 ספיריט 2 ליטר) , ואת הבאוורית שמוכרת לבעלי המזומנים כך שהיא באמת שלא צריכה לעשות מחיר לפוקוס RS או אף להביא אותה.

פה ידידי לא תוכל לקלקל כי אי אפשר לקלקל משהו שהוא כבר מקולקל.

אין לי שום כוונה לשכנע יבואן שבע. אבוד מראש.

וגם זו דוגמא טובה להראות ליבואן (לובינסקי) שרעב לעלות בגרף המכירות בארץ את הדרך ליעד שלו ולכיס שלי ושל רבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוגזם. הגולף r עולה 300k...

אכן מחיר הגולף מוגזם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי ש Kala לא ישחיט אנרגיה סתם, הרי שהפוקוס RS צריכה לעלות בארץ בטווח של 260-300K.

לפני שהוא מצפה לקבל אותה ב 210-220...

מה רע לצפות ?

אבל כפי שכתבתי יבואן שבע עם עודף מותגים. אין למה לצפות.

הפסד שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...