Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסיבת עיתונאים לובינסקי

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פאלו - אתה צודק ב-100%. יש משהו באנשי מכירות אבל, שאם יש להם יושרה מינימאלית (שים לב, לא גבוהה במיוחד :-) ), אזי הם יכולים להגיד, למשל, שים מקדמה ובשבוע הבא תקבל במחיר טוב יותר. אגב, כשאמרו לנו 151, התייעצתי עם מנהל אולם של יבואן אחר, לשמוע לדעתו. אמר לי - אין סיכוי שיורידו לך עוד משהו משמעותי אם כבר קיימו עימך משא ומתן. יומיים אחרי זה, כאמור, אבל יומיים מאוחר מידי, ירד המחיר ל- 145 בהצעה טלפונית נוספת, אחרי שלא קנינו ב- 151 ואמרנו שאנחנו מצפים לסביבת ה- 140. אגב, אולי לא היה נכון לשאול מישהו מצד המוכרים, אלא דווקא מישהו מצד הרוכשים, שהרי האינטרסים שונים בהקשר זה, למרות שמדובר בחבר - והייתי מוסיף אפילו חבר יקר ;-) [זה קצת כמו לשאול עורך דין אם אפשר לוותר על עורך דין בעת עריכת הסכם]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הנקודה שלי היא שאי אפשר לדעת אם מישהו בקומת המכירה ידע מה יהיה המחיר עוד שבוע.

אני חושב שאתה גם לוקח את הדברים קצת אישי מדי.

זה ביזנס, כמו שאומרים "בסנדק"...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה... איש מכירות עובד במגבלות שנותנים לו.

אם הגיעו לאחר מכן לתמחור חדש, בגיבוי או בלי של הנחה נוספת מהיצרן, זה לא בהכרח אומר שברגע שהיית שם הייתה בסמכותו לתת לך את המחיר שנותנים כיום.

אין ספק שלכל דרג יש את המגבלות שלו אבל אנשי מכירות שמוכרים סחורה בשווי כזה צריכים להיות ברמה מספיק גבוהה כדי לזהות לקוח רציני ואז לבקש לחזור אליך עם תשובה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו - אתה צודק ב-100%. יש משהו באנשי מכירות אבל, שאם יש להם יושרה מינימאלית (שים לב, לא גבוהה במיוחד :-) ), אזי הם יכולים להגיד, למשל, שים מקדמה ובשבוע הבא תקבל במחיר טוב יותר. אגב, כשאמרו לנו 151, התייעצתי עם מנהל אולם של יבואן אחר, לשמוע לדעתו. אמר לי - אין סיכוי שיורידו לך עוד משהו משמעותי אם כבר קיימו עימך משא ומתן. יומיים אחרי זה, כאמור, אבל יומיים מאוחר מידי, ירד המחיר ל- 145 בהצעה טלפונית נוספת, אחרי שלא קנינו ב- 151 ואמרנו שאנחנו מצפים לסביבת ה- 140. אגב, אולי לא היה נכון לשאול מישהו מצד המוכרים, אלא דווקא מישהו מצד הרוכשים, שהרי האינטרסים שונים בהקשר זה, למרות שמדובר בחבר - והייתי מוסיף אפילו חבר יקר ;-) [זה קצת כמו לשאול עורך דין אם אפשר לוותר על עורך דין בעת עריכת הסכם]

נקודת המוצא שלך היא שלמוכרים באולם התצוגה ידוע מהי מדיניות התימחור של הבוס ומתי היא משתנה ובכמה. לא משוכנע שזה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"ניסוי" הרשמי הראשון היה של שמלצר, רכב ספורט אמיתי במחיר של קורולה.

כמה קנו?

במקרה ההוא, היה מדובר ברכב ספרטני, קשיח ומכוון מטרה. הנישה הזו דיי מצומצת.

במקרה הזה הרכב יכול למשוך לא מעט אנשים, גם כאלו שמחפשים רכב יפה ומאובזר שמציע גם ביצועים מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר72 - אז מה אתה קונה בסוף?!?!?! :lol:

עכברוני - מה לדעתך הרציונל לא להביא שוברת שוק כמו הגרסה המשודרגת של ה308 גטי? תמחור לא ריאלי?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שלא משרשור זה מקבל היבואן אינדיקציה למכירות. זה מזכיר לי איך כל מי שנכח בארוע סיאט לקראת השקת הקופרה זרק מחירים בהם יקנה את הרכב - בפועל אני לא חושב שכל מי שהתלהב (וזה אפילו לא היה מעל גלי האינטרנט אלא בפגישה בפועל) באמת רכש.

לפי כמות הקופרות ש"זרוקות" בנמל (המון), הם מסתדרים היטב גם בלי אלו שהבטיחו לקנות בפורום. לא הייתי דואג להם, הם מוכרים יפה ;-)

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור איש מכירות בתחום, אני בהחלט חייב לציין את העובדה שלפעמים הלקוחות יודעים לפנינו על מבצעים או הנחות שכאלו. (לא תקין אבל זה בהחלט קורה)

מה שחורה לי פה זה שלאחר שהסוכנים קיבלו את המחיר החדש, הם לא חזרו אלייך וזו הטעות היחידה שמצאתי בתפעולם.

אתה מדבר על יושרה של אנשי מכירות, ומצד שני אתה הולך להתייעץ עם מנהל אולם תצוגה אחר (לא פחות ולא יותר) על מותג אחר, שבסוף גם טעה, נו שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שלא משרשור זה מקבל היבואן אינדיקציה למכירות. זה מזכיר לי איך כל מי שנכח בארוע סיאט לקראת השקת הקופרה זרק מחירים בהם יקנה את הרכב - בפועל אני לא חושב שכל מי שהתלהב (וזה אפילו לא היה מעל גלי האינטרנט אלא בפגישה בפועל) באמת רכש.

ואולי לא כולם התלהבו אחרי נסיעת המבחן...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע 308GTI עברה בדיקות תקינות וכרגע לובינסקי מנהלים משא ומתן עם היצרן לגבי מחיר ריאלי.

יש שני דגמים וסביר להניח שנקבל את הדגם הפחות חזק ללא דיפרנציאל מוגבל החלקה.

יבוא דגם ה-250 יהיה בעוכרי היבואן. זהו דגם "פשרה". הדגם הזה כלל לא משווק בחלק ממדינות מע' אירופה. גרמניה, למשל.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכל טוב ויפה, אבל בתור מישהו שמכר פג'ו לאחרונה, החיסרון המאוד, מאוד משמעותי של הרכבים האלה הוא הסחירות הנמוכה.

המחירון צונח בחדות והזמן שלוקח למכור את הרכב פשוט גורם לייאוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, בדרך כלל אני לא מסכים איתך, אבל הפעם אתה טועה [emoji6]

אנשי המכירות עשו את המקסימום שביכולתם לרצות אותך. זה שהחליטו להוריד מחיר מלמעלה - מאיפה הם ידעו? אתה חושב שמישהו ידע ולא סיפר לך?

יותר מזה, תהיה בטוח שאם היית שם מקדמה היית מקבל את המחיר החדש.

בשנת 95 קנינו 205 חדשה. חצי שנה אחרי זה בערך היבואן יצא עם מבצע של 4 שנות אחריות. שלחו לנו מכתב שגם אנחנו מקבלים.

בקיצור, זאת לא הסיבה לא לקנות מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבוא דגם ה-250 יהיה בעוכרי היבואן. זהו דגם "פשרה". הדגם הזה כלל לא משווק בחלק ממדינות מע' אירופה. גרמניה, למשל.

יש מספיק רכבים ספורטיביים עם נתונים כאלה שנמכרים כאן. לא הייתי מגדיר את זה בצורה כזאת.

לא כולם חייבים להתיישר לפי מגאן CUP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם צודקים אם היה מדובר רק בסוכן, אבל מדובר כמובן גם במנהל אולם. אז אם הוא לא ידע, אולי זו בעיה של היבואן. בכל מקרה, אף יבואן לא באמת צריך אותי, יש עוד 1000 כמוני. אני מאמין, אגב, שהירידה ל- 145 כולל גג על הכביש, היתה לאחר שהבינו כי תהיה ירידת מחירים, אבל לא מסרו דיווח אמיתי אלא רצו להראות עאלק עוד הנחה. הבעיה, אגב, עם היבואן הספציפי הזה, היא שלך תדע מה יהיה במבצע "חבר" הבא.

לגבי הקופרה, לא יודע מה יש או אין להם בנמל, וגם לא התייחסתי בנושא זה למוכרים אלא לקונים. אני, גם אחרי הנסיעה (שלא היתה חפה מחסרונות), את הגרסא שאמרתי שאני מוכן לקנות ובמחיר שאני מוכן, אני עדיין מוכן לרכוש. זה כוון יותר לאלה שאמרו "ב- 220K אני לוקח בלה בלה בלה", אבל גם ב- 205 לא לוקחים. קל לזרוק מספרים, קל למתוח ביקורת על אחרים, קל להתחייב וזלרוק הצהרות מאחורי מקלדת, קשה בסוף לרכוש.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם צודקים אם היה מדובר רק בסוכן, אבל מדובר כמובן גם במנהל אולם.

בדר"כ בתחום המכירות אין כל כך הבדל בין המידע של המנהל למידע של הסוכנים, ברגע שהמנהל יודע על מבצע עתידי הוא מיידע את הצוות.

אתה באמת מצפה שמישהו יספר לך (או לכל לקוח פוטנציאלי) על ה"מבצע" לפני שיוצאת הודעה מסודרת לעיתונות? עשו מאמץ ונתנו לך את המחיר החדש לפני מועד פרסומו, גם זה לא טוב?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...