Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסיבת עיתונאים לובינסקי

קרמבו
שימו לב! השרשור הזה בן 2936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צוות ניו מדיה לובינסקי, אל יתהלל חוגר כמפתח.

יש לכם, ולמערך השיווק והשירות של הקבוצה, עבודה קשה מאד כדי להפוך לאופציה טבעית עבור הצרכן הפרטי.

המחירים נשמעים מעולה, מבחר הדגמים מעניין מאד וזו התחלה טובה. אבל חלק עיקרי מהמוניטין שלכם יבוא מאמינות ושירות מצויינים.

בהצלחה רבה, כמה שיותר אופציות בשוק המוגבל שלנו יותר טוב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של ה 208 GTI פשוט מבאס את כל מי שמשלם 200+ על גולף,אלפא, רנו, סובארו, מיאטה, סיאט...

מצב נהדר.

מאוד מאוד מקווה שתמכרו הרבה 208GTI ותקבלו תאבון בריא להתייחס לקטגוריה הזו כמו שצריך.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מחירים (של 208 הדיזלית בעיקר), אבל לא הייתי ממהרת לבטל את הרלוונטיות של איביזה מולה.

ל208 חסר לא מעט איבזור מול האיביזה, השם של האיביזה "חזק" יותר וקיים ביקוש ער בשוק היד השניה (למרות סיפורי DSG וTSI ומנוע חדש ולא מוכר, הרכב נמכר יפה מאוד), דבר שעדיין קצת חלש אצל פג'ו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של ה 208 GTI פשוט מבאס את כל מי שמשלם 200+ על גולף,אלפא, רנו, סובארו, מיאטה, סיאט...

מצב נהדר. מאוד מאוד מקווה שתמכרו הרבה 208GTI ותקבלו תאבון בריא להתייחס לקטגוריה הזו כמו שצריך.

מסכים לגבי התיאבון, לא מסכים לגבי ה- 200+, משום שמדובר על רכבים אחרים לגמרי. אני וחבר פורום נוסף כמעט רכשנו 208GTI. אני קצת חששתי (עדיין) בשל גודלו של הרכב והנסיעות הצפויות לו, אבל אם נשים את זה בצד, היינו מרחק של כמה אלפי ש"ח מרכישה ספונטנית. בסוף אותו חבר פורום רכש אלפא, כי - שים לב - במהלך המשא ומתן (שהתרחש בעשרת הימים האחרונים, לא לפני שנה) אמרו לו שאין גמישות מתחת ל- 151 כולל גג ואיתורן על הכביש, ואח"כ (אבל מאוחר מידי) ירדו ל- 145 (על הכביש, כולל איתוראן וגג). כל זה, שבוע לפני שהם מורידים את המחיר ל- 140 [שזה בעצם כמעט אותו דבר]. אז דבר ראשון - הפסידו שני קונים בגלל שטות של מי יותר גבר במו"מ. היו אומרים מראש 145 - לי היתה היום (טוב, בינואר) שחורה, ולחבר הפורום הנוסף, נדמה לי אדומה או לבנה. אז דבר ראשון, טעות שלהם במו"מ. דבר שני, עם כל הכבוד, אני לא סובל שמשחקים איתי משחקים של כמה קשה להם ללכת לקראתי, ואחרי שבוע מורידים את המחיר לאותה רמה. איבדו אמינות לטעמי. בנוסף, לאן הלכו להן שתי שנות אחריות?

אחלה מחירים, הבעיה שהם הורידו שנתיים אחריות מתוך 5 שנים, זה נתון בעייתי לדעתי..

כאמור. למרות שלי אין בעיה עם שלוש שנות אחריות אם יורידו במחיר בגלל זה. ממילא לחלק ניכר מהרכבים המעניינים באמת יש רק שנתיים.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מחירים (של 208 הדיזלית בעיקר), אבל לא הייתי ממהרת לבטל את הרלוונטיות של איביזה מולה.

ל208 חסר לא מעט איבזור מול האיביזה, השם של האיביזה "חזק" יותר וקיים ביקוש ער בשוק היד השניה (למרות סיפורי DSG וTSI ומנוע חדש ולא מוכר, הרכב נמכר יפה מאוד), דבר שעדיין קצת חלש אצל פג'ו.

זה תמיד מצחיק אותי שאנשים טוענים ש"צרפתיות זה זבל! לא להתקרב! רק תקלות!" בזמן שהם מחכים במוסך של צ'מפיון להחלפת מכטרוניקס השניה של האיביזה שלהם.

לפי דעתי המחירים תחרותיים מאוד, אני מקווה שהם יגולמו ליותר יחידות של ה-208GTI על הכביש.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^המחיר של ה 208 GTI נותן פרופרציה מסויימת על תמורה בספורטיביות. ברור שיש מי שהיא פשוט לא תתאים לו וצריך גדולה/נוחה/מרווחת יותר. אבל השאלה אם הקבוצה שציינתי שווה 50% או יותר לא יכולה להעלם כך סתם.

וזה לא שלא הייתי קונה אחת מהן אילו זה מה שרציתי. אבל זה צורם מאוד.

אגב, אני מכיר אישית יבואן שלפני לא מעט שנים החזיר לקרובת משפחתי צ'ק של 10K ש"ח לאחר שקיבלה את הרכב מבלי שבכלל ידעה או ביקשה ולו מהסיבה שהחליט לתת הנחה על המכונית שרכשה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, כל הכבוד :mm_yeah:

ידוע מה מחיר ה-208 אקטיב אוטומטית? היא לא מופיעה בכתבה או בטבלת המחירים שפורסמה, אבל קיימת בקטלוג...

עריכה אחרונה על ידי Yurgus Mytullus
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט משוכנע שמי שניהלת איתו את המו"מ פשוט לא ידע על הכוונה להוריד ל 140 א' שח.

איתי הסוכנות בראשלצ היו מאד הוגנים לפני שנה (ואני ירושלמי).

אני מקווה שיביאו את ה 308 GTI ויתמחרו ב 170-175 א' ₪ ואז גם פה הם יתנו את התמורה הכי טובה לכסף (VFM) ואני בפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.peugeot.co.il/_Uploads/graphic_content/208/208_mifrat.pdf

ה ACTIVE אכן עם אבזור מלא, ראה מפרט (לא רואה סיבה שיהיה הבדל בין האקטיב של הבנזין לדיזל..)

כן , קראתי . גם אני מניח שלא יהיה הבדל . נשארה שאלת מספר הדלתות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד להנחות והורדות מחירי שנתנו, שכחתם להוריד את מחירי החלפים. הרי היורו ירד ומצדיק הורדת מחירים של הרכב, אז למה לא להוריד בהתאם מחירים של חלפים?

היום אני לא רוכש חלפים מקוריים בארץ ומעדיף לייבא בעצמי.

הזמנתי קיט טיימינג ורצועת אביזרים ל-407 ב-400 שקלים. בארץ 890 שקלים.

מסנן סולר שאני רוכש ב-95 שקלים בחו"ל, בארץ עולה 300 ויותר.

היורו ירד ב-20%. שווה להוריד מחירים כדי להחזיר לקוחות.

גילוי נאות - יש לי קרוב משפחה שהיה בבעלותו מוסך מורשה של המותג ולכן אני יודע כמה מוסכים מרווחים עלינו. המוסכים קונים מהיבואן את החלקים וגם היבואן מרוויח נתח נכבד. מהרכישות שביצעתי, לדעתי, המחירים בארץ לצרכן גבוהים פי 2-3 מהמחיר שלהם האמיתי. וגם עליי מרוויחים בחו"ל. אני מוכן להראות ליבואן מחירים ששילמתי כולל משלוח לארץ.

במשפחה שלנו המורחבת יש והיו מעל 30 מכוניות של המותג. חבל שלא יודעים לתת מחירים טובים גם אחרי הקנייה. הורדת מחירים תביא יותר לקוחות למוסכים שלכם ולא תרחיק אותנו לרעות בשדות זרים. טיפולים במוסכים מתמחים מוזיל לי את העלות אחזקה בחצי!

מקווה שמה שכתבתי נופל אצל האדם הנכון

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט משוכנע שמי שניהלת איתו את המו"מ פשוט לא ידע על הכוונה להוריד ל 140 א' שח.

איתי הסוכנות בראשלצ היו מאד הוגנים לפני שנה (ואני ירושלמי).

אני מקווה שיביאו את ה 308 GTI ויתמחרו ב 170-175 א' ₪ ואז גם פה הם יתנו את התמורה הכי טובה לכסף (VFM) ואני בפנים

אתה כנראה צודק ואני אחזק:

לפני 4 חודשים קבעתי נסיעת מבחן בקקטוס ורצה הגורל שבדיוק באותו היום הם קיימו מסיבת עיתונאים שבה הכריזו על ה-208 טורבו והוזלות לדגמים קיימים, על המחירים והעדכונים קראתי פה בפורום.

כשהגעתי לסוכנות בהרצליה ושאלתי את הנציגים מה דעתם על החדשות ועל המחירים - לא היה להם מושג והם שמעו על זה ממני בפעם הראשונה

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נראה שלובינסקי עושים מאמץ לצאת מהנמנום של השנים האחרונות.

דור מוצרים מוצלח אצל היצרן ביחד עם נכונות ליבא שלל דגמים ותתי גרסאות (איפה ה-208 הידנית עם המנוע המוגדש?) וכל זה עם שער יורו נמוך וכולנו מרוויחים.

נראה שגם מי שלא חובב המותג יהנה מהמהלך כי הוא מחזק את התחרות בשוק.

אם כבר לייבא את הטורבו הידנית - אז למה לא 3 דלתות.

בזמנו ה-207 3 דלתות (לא ה-gti) עלתה מאוד יקר ולא מכרה הרבה - לעומת ה-206 3 דלתות שנמכרה בעבר והיא חביבה עד היום על צעירים שמחפשים רכב עם פוזה ולא הכי חזק.

במחיר הרבה יותר נמוך מ-gti זאת תהיה אופציה נחמדה לנהגים צעירים, כרגע רק איביזה FR משחקת במגרש הזה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...