Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לייצור אלמנט פליז במהדורות קטנות

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 3151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יבגני, פליז הוא הכרחי לאסתטיקה הסופית של המוצר. עד כמה אתה יודע לענות על העלות התיאורטית של הדפסת slm, sls וdlms? בשייפווייס רוצים 10$ לסטאפ ו6$ נוספים ליחידה והם נחשבים לדי זולים בתחום

עריכה אחרונה על ידי urban.racer

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יותר כלכלי לכרסם בפלדה תבנית זכר ואת הנגדי שלה. מספיק תבנית ליח' אחת. אז שמים דיסקית פליז ביניהם ובמכבש כובשים את הצורה. זה אפילו אוברקיל ובפליז יש מצב שעם פטיש בכח היד זה יספיק לעצב את הצורה.

נראה לי שזו האפשרות הכי זולה, מדובר בשני כירסומים בגליל פלדה, דפינה אחת, כרסום אצבע עגול רגיל.

למי עלי לפנות על מנת לקבל הצעת מחיר לדבר כזה? אין לי שום בעיה לרפות את הפליז ואז זה יהיה אפילו קל יותר. לגבי זיקון שלו (האם נכון להתייחס לפעולה כמו לאלומיניום? לא יודע)

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכל כרסם יכול לעשות את זה, כמה זה כבר יקח? שעה עבודה, מאה דולר לפני חומר?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתי את העריכה - הנה שדהו מעניין - יצרתי קשר עם חברה גדולה בשם 3DSYSTEMS, שעיקר תעסוקת הוא ייצור מדפסות, אך הם מציעים גם שירותי rapid prototyping U וייצור מהדורות קטנות.

פניתי אליהם ע"מ לבקש הצעת מחיר להדפסה בברונזה. החברה הם מספקת טכנולוגיה יחידה להדפסה במתכת, העונה לשם DMP או direct metal printing - טכנולוגיה שאנני מכיר. מכיוון שלשאול לא עולה כסף. התחלתי תכתובת.

להלן התשובה, החלק המעניין בסוף:

Dear Mr. Shavit,

I received your direct metal printing quote request, can you please tell me what material do you want the parts?

Thank you,

Best regards

Hi Alessandro,

Thank you for the quick response.

I'm looking for part to be made out of made out of either bronze or brass

best regards,

ori shavit

Hi Ori,

We will have to mill them then.

How many pieces do you need?

Thank you,

Best regards

Hi, i would have needed 10 pieces or so, but. I would imagine that cnc milling would make the price quite high per piece, no?

With Regards,

Ori Shavit

The thing is that is not possible to produce parts in direct metal printing with bronze or brass.

Actually the geometry is quite simple, so producing it with CNC milling would be cheaper than direct metal printing.

I will make you a quote for 10 pcs in bronze or brass.

Best regards

מעניין לדעת מה יהיו העלויות ביחס לארץ

elibaba:

כבר ב100$ זה יקר - היתרון הוא בטווח הארוך. ביציקת שעווה נעלמת כולל עבודה מדובר על 5-10 ש"ח. אני עדיין מחכה לתשובה.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לאחר שהייצרן שפנית אליו יקבל שרטוט עם כול המידות והדרישות הטכניות המחיר יצא לך מאוד יקר. קשה לי להאמין שייצור של 10 חלקים בעיבוד שבבי יעלה

לך פחות מ-100 דולר.

אשמח לשמוע מה נסגר.

לדעתי החלק הזה ניתן לייצר במבלטנות אבל המחיר יהייה יקר לייצור המבלטים אבל בהמשך המחיר לכמות יירד בצורה דרסטית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלט פשוט לאבות טיפוס לא צריך לעלות עשרות אלפי שקלים אלא מאות שקלים.

ייצר אותו בכרסום מ 4340 ותעביר טיפול תרמי פרימיטיבי (ברנר ואמבטית שמן). זה יהיה מספיק מדוייק לצרכים שלך.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהתכוונתי, אפילו לא בטוח שצריך טיפול תרמי כדי לכופף 10 חתיכות פח פליז.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לאחר שהייצרן שפנית אליו יקבל שרטוט עם כול המידות והדרישות הטכניות המחיר יצא לך מאוד יקר. קשה לי להאמין שייצור של 10 חלקים בעיבוד שבבי יעלה

לך פחות מ-100 דולר.

אשמח לשמוע מה נסגר.

אז מה נסגר?

הלם רציני.

48 euro ליחידה! ולטענתו הדפסה עוד יותר יקרה.

shapeways. חברה שמדפיסה בסינתור פליז, דורשת 10$ סטאפ ועוד 6$ פר יחידה. 70$ לפני משלוח.

כרגע מחכה לתשובה מחברה שיוצקת בשעווה נעלמת וצריך לשלוח מייל למבלט ע"מ לקבל הצעת מחיר. יתכן שרק כדי להבין את ההענות הראשונית בשוק למוצר אכין רק כ50 ואח"כ אעבור לייצור מוגבר.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המחיר שתקבל מחברת המבלט יהייה יקר עבורך עבור 10 יחידות. בעתיד אם תרצה לייצר כמויות של מאות חלקים המחיר של ייצור מבלט השתלם לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נסגר?

הלם רציני.

shapeways. חברה שמדפיסה בסינתור פליז, דורשת 10$ סטאפ ועוד 6$ פר יחידה. 70$ לפני משלוח.

כרגע מחכה לתשובה מחברה שיוצקת בשעווה נעלמת וצריך לשלוח מייל למבלט ע"מ לקבל הצעת מחיר. יתכן שרק כדי להבין את ההענות הראשונית בשוק למוצר אכין רק כ50 ואח"כ אעבור לייצור מוגבר.

נראה לי שזה המחיר הזול ביותר שתקבל. כדאי שתבדוק אם הגימור מתאים לך (אני מניח שבמחיר הזה זה לא הגימור המלוטש). בנוסף אם התכונות המכאניות מספקות אותך (אני מנחש שלא משהו ואם החלק צריך לעמוד במאמצים כדאי שתחשוב שוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדיוק אינו משחק תפקיד קריטי אני ממליץ לפנות לייצרנים במזרח .

אתה תתפלא מההפרש במחיר .

למשל לייצרנים בטיוואן, לי יש ניסיון די טוב איתם .

בגדול, אם יש לך מכבש אז אולי באמת כדאי להכין מבלט ולנסות להכין לבד .

הצורה אינה מסובכת במיוחד ומבלט פשוט יעלה כ 1500 ש"ח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה נסגר?

הלם רציני.

לדעתי האישית, שעווה נעלמת תיתן לך מענה יותר טוב. אל תשכח, שציוד עבור שעווה נעלמת הוא יחסית זול לרכישה, וישמש אותך לעוד הרבה פרוייקטים אחרים בעתיד. לדעתי אתה תשכיב את אותו הסכום עבור ייצור בודדים על הציוד שישאר אצלך לעתיד. בנוסף, ברגע שיהיה לך את הידע של איך לעשות, תוכל לייצר עבור לקוחות ולהרוויח מזה כמה גרושים. כך לפחות דעתי האישית.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל כוס חלב לא צריך לרכוש פרה. הבחור מעצב תעשייתי ולא נראה לי שהוא מתכוון לפתוח בבית בית מלאכה ליציקות או לרכוש מכבש ואת כול הכלים הנדרשים לייצור החלק.

לייצר זה לא סרטים ביוטיוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מרק צןדק. אני לא יצרן, אלא מעצב. אני מאמין גדול בלתת לאנשי מקצוע לעשות את עבודתם. מעבר לעובדה שאני מייצר עבודה לעוד אנשים, אני מפנה לי זמן להמשיך לעסוק בפרויקטים נוספים. אומנן הרווח היחסי שלי יקטן, אבל הזמן הפנוי יפיק לי פוטנציאלית יותר כסף, בין אם בפיתוח מותרים נוספים ובין אם אשקיי בשיווק, פרסום ופיתוח עסקי.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...