Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סיאט לאון קופרה בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכתבתי בשרשור השכן, מחיר מעולה לחבילה מצוינת. אם היא ננהגת כמו שכתוב בביקורות - כל הכבוד לצ'מפיון, שיחקו אותה. מה שכן, נוטה להסכים עם אלה שמתלוננים על הצמיגים - באמת אין סיכוי שהנוחות תהיה סבירה אתם וחבל שזה מגביל את הרכב לחובבי הארדקור או בעלי גב מפלדה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מהניסיון שלי לא יורקים לכיוון שלך בכלל, ואני לא ילד. זה "עובדות בשטח"? אשמח לשמוע תובנות :)

אני מניח שאתה מתכוון בזמן מבצעים, אז באמת אין שקל הנחה, אבל ממחירי מחירון? יש הנחות יפות מאוד, הכל תלוי בכושר המיקוח שלך ובגודלה של מזוודת המזומנים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האוקטביה RS מגיעה עם 19" במידה זהה, לא כך?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאוד!

לפני שנה הייתה יכולה להיות אופציה.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בהתחלה הם לא יירדו מהמחיר הזה (שהוא לכל הדעות מחיר מעולה לתמורה המוצעת), אם לא יהיו קונים/ייתקעו עם מלאי יהיו גם יהיו הנחות יפות.

זוכרים את הלאון קופרה דור קודם (240 כ"ס) שעלתה 240K? בשלב מסוים מכרו אותה ב-200K.

בכל אופן, שאפו לצ'מפיון על הבאת הגרסה הבכירה ועל התמחור האטרקטיבי. מאמין שאם יהיה מספיק ביקוש יביאו גם את הידנית.

ולמנהלים: אם אתם מתכננים לעשות יום נסיעות לחברי הפורום על הבהמה הזו (בדומה למה שהיה לפני כמה חודשים עם האוקטביה RS),

COUNT ME IN! :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכות קדימה לבעלי לאון 8).

המחיר מעניין מאוד ויהיה מעניין גם לראות איך היא תשמור על ערכה אחרי מבצעי החיסול שהתקיימו בסוף חייו של הדגם הקודם.

אם עד היום חשבתי שהלאון שלי תוחלף בלאון חדשה יותר או ג'ולייטה יש לי עכשיו שאיפות חדשות.

לגבי הג'אנטים אני מסכים עם מה שנאמר, גם 18 זה יותר מדי בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

235/35 - WTF?

מתי היצרנים יפנימו שהמכוניות שהן מייצרות לא עומדות על תקן של פסל סביבתי אלא אנו רוצים לנהוג בהן...

איך אפשר לנהוג על פרופיל 35 בכביש ציבורי? איך?

פרופיל הוא פונקציה של רוחב הסוליה. ליתר דיוק - האחוז ביחס לרוחב הסוליה.

כלומר במקרה הזה - 235*(35/100) = 82 מ"מ.

נמוך, אבל אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מגזימים לגמרי עם הקטע של הג'אנטים, לא מקשיח את הרכב עד כדי כך, מנסיון. היו לי חישוקי 19 על 159 ואחר כך 18 על ה159 השניה ולא היה הבדל משמעותי בנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית מעניינת מאוד. מחיר טוב באופן יחסי לאלטרנטיבות.

אני מאמין שנראה לא מעט כאלו על הכביש.

כדאי שיביאו ידנית, אפילו עם פחות אבזור - סיכוי טוב ללהיט.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשהיבואן קולט עניין ומכין את השטח בהתייעצות עם אנשים מהקהילה, ולא מתמחרים על דעת עצמם בצורה עיוורת.

בכל אופן, מחיר מעולה. אחל'ה תמורה ביחס למחיר. באמת שאפו ליבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שהביאו אותה עם דיפרנציאל מוגבל.לא כל השווקים בעולם קיבלו אותה עם דיפרנציאל.מצד שני אם הייתה גרסת 265 ערומה ללא אבזור ב 180 K זה יכל להיות להיט היסטרי לגמרי.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שהביאו אותה עם דיפרנציאל מוגבל.לא כל השווקים בעולם קיבלו אותה עם דיפרנציאל.מצד שני אם הייתה גרסת 265 ערומה ללא אבזור ב 180 K זה יכל להיות להיט היסטרי לגמרי.

הקופרה מיוצרת כסטנדרט עם LSD.

מחיר מצויין, במבצעים וימי מכירה יהיה עוד יותר אטרקטיבי.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...