Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה 170 TCT - שרשור מתגלגל

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל הארץ תכל'ס. הרוב בינעירוני, עם מסלולים קבועים של יקנעם-חיפה וחזרה ופעם-פעמיים בשבוע לתל אביב, לפעמים גם לירושלים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מופתע (לרעה) מהצריכה - אתה הרי כל הזמן בבינעירוני, לא?

אם/כש אתה מזמין אורגינייזר ושטיחים, אשמח אם תדבר איתי, אני גם מעוניין ואם נרכוש יחד ייתכן שזה יצמצם עלויות רכישה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלב ספורטיבי אמר, פלוס אני 95% מהזמן עם מזגן.

בגדול, אפשר בלי הרבה בעיות להגיע אתה ל-13 קמ"ל בתוואי שלי, אבל זה ממש no kef.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסקרן אותך פעם אחת לבדוק מה צריכת הדלק בנהיגה שפויה? :-)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטנק הכי חסכוני שהיה לי היה 13.2, והיו גם שניים של 12.3. נחמד, אבל אין מצב שאסע ככה כל הזמן. בגדול, אפשר לשפר גם את זה, בנסיעה בינעירונית חוקית למהדרין עם האצות מתונות גם 14-14.5 לא יהיה מופרך, אבל לא בשביל זה קניתי אלפא.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RK וORYO, כשתמצאו מישהו ששולח לארץ תגידו גם לי. אני איתכם בשטיחים, את האורגנייזר כבר יש לי. תודה רבה על כך לחבר יקר :wink:.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלב ספורטיבי אמר, פלוס אני 95% מהזמן עם מזגן.

אחת הבעיות של מגורים בפריפריה (כמוני וכמוך) הן ש 2 דקות אחרי היציאה מהבית, אתה כבר בדרך מהירה וחלון פתוח זה פשוט אופציה שלא באה בחשבון (במיוחד אצלך ואצלי שבנוסף לרעש היא גם פורעת לנו את התסרוקת).

נדיר שאני נוסע באוטו עם חלון פתוח ובלי מזגן ובאופן טבעי, צריכת הדלק בהתאם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט. נסיעה בינעירונית עם חלון פתוח היא לא אופציה, ובעיר עדיין חם, אלא אם אני יוצא מוקדם מהרגיל או חוזר מאוחר מהרגיל, וגם אז לרוב לא אתחיל להתעסק עם זה בשביל 2 עד 4 ק"מ (תלוי מאיזה כיוון אני נכנס).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לפתוח חלון? בקרת אקלים מופעלת אצלי תמיד. שומר על טמפרטורה קבועה ומונע כניסת ריחות של דיזל, מט"שים ושאר ירקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשחרר את הריח של הנאדים כמובן...

אח, האויב שבפנים...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...