Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה 170 TCT - שרשור מתגלגל

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ את השרשור לרגל חגיגות 10000 ק"מ, סך הכל בשלושה חודשים פחות 5 ימים - תקופה עמוסת נסיעות, ואני מניח שגם להתלהבות מרכב חדש יש חלק לא מבוטל בעניין. לאילת עוד לא הגענו, אבל מראש פינה ועד באר שבע הארץ כוסתה, פחות או יותר.

2015-09-06 18.50.56.jpg2015-09-06 18.53.05.jpg

צריכת הדלק הממוצעת על פי המחשב היא 10.7 ק"מ/ל', על פי מדידות בפועל (סה"כ 17 תדלוקים, לא כולל המיכל שאתו היא נמסרה) 10.33 ק"מ/ל'. סטיה של כ-3.5%, לא רע בכלל. המהירות הממוצעת על פני התקופה היא 51 קמ"ש על פי המחשב. המיכל האיטי ביותר היה 43 קמ"ש, המהיר ביותר 61 קמ"ש. המיכל הכי חסכוני היה 13.2 ק"מ/ל' (58 קמ"ש ממוצע), הכי פחות חסכוני 7.5 ק"מ/ל' (51 קמ"ש ממוצע, אך טיול נמרץ למדי גרם לצריכה הגבוהה).

אני מניח שהצריכה תשתפר לקראת החורף, כי למרות שאני נוסע עם סטארט-סטופ פועל, עקב החום ברמזורים ארוכים אני גורם למערכת להפעיל את המנוע לפני הזינוק (משחק עם הרגל על הדוושה), כי בא לי מדחס. נראה אם האבחנה שלי תתממש בסקירה הבאה.

לא נרשמו תקלות (טפו-טפו-טפו), לא נרשמו אירועים מיוחדים.

סך ההוצאות הן דלק, ביטוח (כ-1200 ש"ח חובה, כ-5000 ש"ח מקיף ועוד 400 על גרר ושמשות) ושטיפות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הצריכה סבירה למדי. הרצת או שהיית עם רגל כבדה רוב הזמן?

בהתחלה שנאתי את הסטארט&סטופ, אבל אחרי כמה סיבובים במאזדה 3 החדשה התרגלתי וכמעט מפסיקים להרגיש שהמדחס מפסיק לעבוד. אולי כי טרם נתקלתי ברמזור ארוך או פקק כבד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר עם הסטארט סטופ הזה. מעיק בפקקים ולמרות שזה מגובה בשימון מכניס אותי לחרדות טורבו מתבשל כל פעם שהוא עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסתדר עם הסטארט סטופ הזה. מעיק בפקקים ולמרות שזה מגובה בשימון מכניס אותי לחרדות טורבו מתבשל כל פעם שהוא עובד.

האמת היא שדווקא בידני יותר קל לי עם המערכת. באוטומט אני חושב עליה, בידני התהליך יותר זורם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת איך אפשר להגיע למידע המדוייק כמו שרשמת.

אם הכוונה למהירות ולצריכה, מן הסתם ממחשב הדרך. אני מאפס טריפ A כל תדלוק ורושם את הק"מ והמהירות על החשבונית, כמו גם את הצריכה לאותו מיכל. הכל מרוכז בקובץ. טריפ B זורם מהתחלה ועד עכשיו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לשבת כמה פעמים בג׳ולייטה 2011 של לקוחה שלי , איכות הפלסטיקים מאוד מאכזבת לרכב שממותג סמי פרימיום וגם נמכר במחירים כאלה. הרגיש לי כמו רכב חצי אפוי וחבל כי הוא יפה גם מבחוץ וגם מבפנים.

לגבי הגיר הוא ממש הצליח לעצבן אותי ביציאה מהמקום עם רעידות מעצבנות. ואני עוד ביום יום נוהג בdsg7 שמשתהה ביציאה מהמקום.

לגבי המנוע , בהחלט לא רע בכלל אם כי כמו שצויין בכתבה הוא בעל צליל אנמי שלא אופייני למותג אלפא.

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפלסטיקה - צודק, זה בהחלט חיסרון של הג'ולייטה. לגבי הגיר אין לי מושג על מה אתה מדבר, ונהגתי (ונסעתי) על כמה וכמה ג'ולייטות TCT, לפני ואחרי מתיחה.

מכל מקום, ללקוחה שלך יכול לעזור עדכון תוכנה או כיול ואולי הקלאץ' האי-זוגי שלה שחוק, אי אפשר לדעת - הרכב ממש לא חדש.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...