Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה 170 TCT - שרשור מתגלגל

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה! הייתי מוותר על המראות אם זו הייתה אופציה. אמנם הן מתחבבות עלי יותר ויותר עם הזמן, אבל בכל זאת, הן קצת בלינג מדי לטעמי.

לגבי ה-A3 - אם אתה לא מכיר את האוטו, למה אתה אומר את מה שאתה אומר? ניחא שרשימת החסרונות שלי לא כזאת ארוכה ואף אחד מהם לא דיל-ברייקר, אבל האם אני חייב לסבול את תא הנוסעים הואגי הטיפוסי בשביל זה? ומצטער, גם ב-A3 הוא יותר שבחים עיתונאיים מעיצוב מדהים.

נכון, פשוט באחד הפוסטים רשמת את האלטרנטיבות ואמרת שאתה לא רואה במה ה-A3 יכולה להיות עדיפה, אז רשמתי. שכח מזה, תהנה מהרכב וזהו :) רכב שבאמת אמור לעלות חיוך על הפנים שלך כל פעם שאתה רואה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ביקשתם :) אז עוד כמה תמונות חפיפניקיות שצילמתי בדרך מהמשרד הביתה:

2015-07-05 19.53.38.jpg2015-07-05 19.53.51.jpg2015-07-05 19.54.09.jpg2015-07-05 19.54.17.jpg

בנוסף כמה תמונות מההשקה, אשר צולמו בידי האומן של חבר המועדון רלף חסון:

1511754_877359629004083_4253507978307462417_o.jpg11537563_876867475719965_192310450484449329_o.jpg11406661_876562235750489_6236151163412779264_o.jpg11406153_876562109083835_1828034773472145839_o.jpg

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. מכונית נהדרת שלא זכתה להערכה שמגיע לה באירופה.

נעילת הדלתות כמדומני גם אמורה לעזור במקרה של תאונה ולא רק נגד חוטפי מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפייפיה.

הייתי משחיר את החלונות האחוריים, השילוב של שחור+אדום מתבקש לדעתי (וכמובן שצמצום הפרשי-לוק מול הבראבו מעלה ב24 כ"ס את ההספק)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :)

אגב הפיצ'ר של נעילה ב-20 קמ"ש זה משהו משותף לכל הרכבים של הקונצרן? היה לי בגרנדה.

בפונטו איבו לא היה, בבראבו אין. או שאנחנו מקופחים או שזה עיניין של הגדרות בכל רכב בנפרד [emoji6].

לגבי המיכל שלא מתמלא וגורם לידית לקפוץ, התופעה מוכרת לי מימי הפונטו ספייס בעיקר, לפעמים יש צורך להכניס את המשאבה בזווית שונה, תופעה מוזרה ביותר שלא התרחשה בכל תדלוק אלא בחלק מהתחנות.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חשבתי שכבר ירדת מהתחביב. אבל רואה שעשית החלפה מתבקשת. אני בעצמי חושב על מהלך בעתיד הרחוק יותר, אבל חייב גיר ידני וגג שמש. האדום מאוד יפה. אלפא צריכה להיות אדומה. הצליל זה משהו שיחסר לי מאוד. תתחדש!

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. מכונית נהדרת שלא זכתה להערכה שמגיע לה באירופה.

נעילת הדלתות כמדומני גם אמורה לעזור במקרה של תאונה ולא רק נגד חוטפי מכוניות.

איך זה מסייע במקרה תאונה? אלא אם אני מפספס משהו זה בדיוק החסרון של התכונה הזאת, לא מאפשר פתיחה מהירה למחלצים. אני אישית מנטרל את התכונה הזו בדיוק בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בפונטו איבו לא היה, בבראבו אין.

מוזר, אצלי יש. כנראה ספיישל לימיטד אדישן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה מסייע במקרה תאונה? אלא אם אני מפספס משהו זה בדיוק החסרון של התכונה הזאת, לא מאפשר פתיחה מהירה למחלצים. אני אישית מנטרל את התכונה הזו בדיוק בגלל זה.

זה לא אמור להתנתק אוטומטית במקרה תאונה?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! האוטו נראה מעולה.

ועד כמה שאני זוכר מקריאה על המערכת הדומה בפלואנס היא אמורה להתנתק אוטומטית.

מניח שזה ככה בפיאט שלי וגם באלפא שלך (סבירות גבוהה שזו אותה המערכת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש :)

בפונטו איבו לא היה, בבראבו אין. או שאנחנו מקופחים או שזה עיניין של הגדרות בכל רכב בנפרד [emoji6].

יש ויש, סתם עניין של קונפיגורציה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...