Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוו"ד על מישלין PSS לאחר שנתיים שימוש

שימו לב! השרשור הזה בן 3296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל עם המחירים של מישלן בארץ זה בכלל לא מעניין. הם יקרים מדיי ויש אופציות מעולות במחירים יותר שפויים.

+1

המישלין מאוד יקרים פה,

ברמה כזאת שרוב החבר'ה שאני מכיר אפילו לא לוקחים אותם בחשבון, גם אם הם קצת יותר טובים מהמתחרים.

ההפרש במחיר ממש לא מוצדק לדעתי ואין מה לשלם כפול.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי השחיקה, אבא שלי עד היום לא מתקרב למישלין "כי הם נשחקים מאוד מהר".

כשהייתי בכיתה י"ב הוא קנה בגאווה רביעיית מישלין שאכן נשחקו לו מאוד מהר,

אני זוכר זאת עד היום. SMH.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך אתם מגיעים למצב ש-R1R אוחזים פחות מ-PSS.

חדש מול חדש הם בהגדרה לא באותה ליגה בכלל.

גם לפי נתונים טכניים, גם לפי תוצאות בשטח - חוץ מתחושה אישית בכבישים מפותלים (ותאמין לי שאני לא טועה הרבה), המספרים בג'ימקנות וכוכב יאיר לא משאירים שום מקום לספק.

לא הבנתי את הארה המרמזת שג'ימיקנות זה לא אירוע נכון לשפוט צמיגים. אם לא ג'ימיקנה - אז מה?

לדעתי זה אירוע שמאוד מואד מאוד מייצג את יכולות הצמיגים.

עם הסתייגות - זמן חימום הצמיגים.

אבל גם את זה רואים מעולה בג'ימיקנה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שמצויין בטיירס וביד 2 יקר משמעותית ממה שאני רכשתי, אומנם היה פרמיום מעל צמיגים אחרים בקטגוריה אבל המחיר היה סביר לגמרי למידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Croc,

נתקעת על ג’ימאקנות ו“מסלול“ כוכב יאיר כאינדיקציה לביצועים של צמיגי extreme performance.

מה שאני מסביר לך זה ששני אלה לא יכולים להביא את הצמיגים האלה למעטפת הביצועים המלאה בתנאים כאלה.

זה בערך כמו שתשים בתנאים כאלה מכונית פורמולה 1 ותתפלא למה היא לא עושה זמן הקפה טוב משמעותית מזה של מכונית ספורט טובה.

אין לך שם מקום שיאפשר לצמיגים להתחמם (וה-PSS חייבים להתחמם) ואין לך שם מקום לפתח מהירויות גבוהות כדי לקבל אינדיקציה מי באמת טוב יותר תחת עומס.

יש סיבה לכך שאף מכונית ספורט חזקה לא מגיעה עם טויו כצמיג מקורי (אני מדבר על מכוניות כמו פורשה, פרארי ושאר המכוניות ברמה הזאת).

עדיין מאמין שבתנאי עומס הטויו יתפקדו ויאחזו טוב יותר?

בכיף, זכותך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה לגמרי וטענתך שבכוכב יאיר לא ניתן להביא צמיגים לעומס היא לדעתי שגויה וחסרת בסיס.

זה בסדר לא להסכים.

אני נוסע אם PSS והיו לי הרבה צמיגים אחרים - ה-PSS לא דורשים שום חימום מיוחד. שום דבר מעבר לצמיגים אחרים.

רוצה זמן חימום חריג באמת? לך ל-R888 (שעוד לא היו לי אבל כל מי שהיה לו כן מצביע על זה) או ל-AD08 (שכן היו לי).

אותי לימדו שעם השעון אי אפשר להתווחכח.

ומבחינת אחיזה אני בהחלט לוקח את R1R. לא חושב חצי שניה אפילו.

אני לא יודע להתייחס להבדלי התנהגות של הצמיגים שונים ברכבים כבדים.

כל מה שהיה לי עד היום זה רכבים ששוקלים 1200-1400 קילו.

תחושת בטן שלי יחד עם ידע וניסיון בצמיגים אומרת שצמיג אוחז לא יפסיק להיות כזה.

אבל אולי באמת יש איזה משהו - אני לא רוצה לדבר על משהו שאני לא מכיר ב-100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב,

אני לא יודע על מה אתה נוהג מבחינת הספק מנוע כ"ס\מומנט אבל הביצועים של רכב חזק (350 כ"ס וצפונה) לא יכולים לבוא לידי ביטוי במסלול קטן כמו כוכב יאיר שאין בו אפשרות לפתח מהירות, כפועל יוצא מזה, אם אין אפשרות להביא לידי ביטוי את הביצועים של רכב חזק- איך אתה רוצה למדוד שם ביצועים של צמיגים?

זו בדיוק הסיבה שבמסלול קטן וצפוף או ג'ימאקנה לא פעם רכב קטן וחלק יכול להוציא זמן טוב יותר ממכונה חזקה (לפני 10 שנים בערך בתחרות ג'ימאקנה הוצאתי זמנים טובים מאלה שהוציאו כל מיני אימפרזות ואיבואים כשאני נוהג ב-106 חלושה).

אני בהחלט צריך לתת לצמיגים להתחמם כדי לקבל אחיזה כמו שצריך.

בשורה התחתונה צמיג צריך להיות מתאים למעטפת הביצועים של הרכב, צמיג שמספק אחיזה מעולה לרכב של 250 כ"ס לא בטוח בכלל שיספק אותה רמת אחיזה כשלאותו רכב יהיו 500 כ"ס וכמעט פי 3 מומנט, כנ"ל מבחינת משקל.

אני שוב מציין- אין אף רכב ספורט מהליגה הבכירה שמגיע עם טויו, כמעט כולם נועלים מישלין.

זה לא אומר שהטויו לא טובים, הביקורות עליהן טובות אבל לא בטוח שהם מספיק טובים ברמת הביצועים\שחיקה של הליגה הבכירה של הרכבים.

עם שעון אי אפשר להתווכח אבל כשאתה מנסה למדוד ביצועים של צמיג אקסטרים רצוי למדוד אתה זה באיזור המחיה הטבעי שלו= מסלול גדול כשהוא מחובר לרכב חזק, לא במסלול פצפון שלא מאפשר באמת להביא את הרכב או הצמיג אל מעטפת הביצועים.

אגב, במקרה של הרכב שלי ה-PSS זה הצמיג המקורי איתו הרכב שווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צמיגים , כמו R1R שיש שוני בהרכב הגומי במידות שונות.ויכול להיות שבעוד כל מני סוגים אחרים של צמיגים .ולכן יש הבדלים בביצועים בין המידות השונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים להתייחס למקדם השחיקה של הצמיג הנבחר לשימוש מחוץ למסלול, עלאק. אי אפשר סתם להשוות ר1ר לפסס.

אני הייתי מאד מרוצה מקונטי ספורט 5 במשך 22 אלף קמ שחלקם היו מאתגרים מאד, ואני מאד מרוצה מהפסס שהחליפו אותם ב7000 קמ מאז.

יחד עם זאת, כמה חברים רכשו קונטי 5 וזרקו אותם אחרי כמה אלפי קמ כי הם התפרקו.

אחיזה אבסולוטית וכיף טהור.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהיתה וורסיה נוספת של הצמיג תחת השם הזה בכל אופן ה-PSS מוזכר לא פעם כצמיג המקורי של דגם הרכב שלי ושל הדגם שהחליף אותו (E63).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלף סליחות, אצלי מורכבים פיילוט ספורט 3 ולא סופר ספורט.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, כוחות סוס, "מעטפת הביצועים" וכו' זה טוב ויפה. אני מדבר על אותו רכב (לפעמים אפילו עם אוטו נהג) - אם הזמנים משתפרים אז לשיטתי הצמיג הוא אוחז יותר.

לגבי אילו צמיגים שמים מהיצרן - זה באמת טיעון של שוק הכרמל - כי זה זה לא מלמד על כלום. לא לטובה ולא לרעה.

ליצרנים רכב יש שיקולים רבים. ואחיזה מירבית הוא לא אחד מהם. ברור שברכבי ספורט לא ישימו צמיג של פריוס (או שכן, תשאלו את טיוטה/סוברו :lol:), אבל אחיזה מקסימלית זה לא משהו שהם מכוונים אליו.

לראיה - אפילו על GT3RS או ספצ'אלה אני לא בטוח ששמים פיילוט ספורט קאפ (לא להתבלבל עם קאפ 2) או pzero trofeo R.

באמת צריך להסביר כאן למישהו שמה שמעניין את היצרן זה לקנות צמיגים בכמה שיותר זול ושהלקוח לא יחזור אליו אחרי שבוע עם תלונה למה הצמיגים כבר נגמרו לו?

ו-tgt צודק - לא פעם יש הבדלי נתונים בין מידות שונות של אותו דגם צמיג.

אני לא יודע האם באמת יש הבדלים בגומי או שיצרני צמיגים משחקים עם הנתונים עקב סיבות/דרישות כאלו ואחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כדי להפיג את העשן וסיפורי פוגי על toyo r1r,מדובר בצמיג אקסטרים עם tw 140 (מקדם שחיקה),שזה אומר אורך חיים קצר מאוד.

מצורף מבחן צמיגים מקיף ורציני ביותר שכולל את כל השמות הגדולים והטובים

תנחשו לבד איפה pss ואיפה r1r.

נכון תמחור מישלין בארץ הוא מופרז ומוגזם בכל קנה מידה,תודות לקוגול צמיגים,שבבעלות

יענקלה שחר,שחושב שעלינו להשתתף איתו בהוצאות מכבי חיפה.

אבל וזה אבל גדול מאוד,ה-pss הוא הצמיג הספורטיבי הטוב ביותר נקודה.

http://www.caranddriver.com/comparisons/michelin-pilot-super-sport-page-10

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...