Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירה. חייב בירה. מכירים איזה מבצע טוב?

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש עכשיו קיבלתי מסרון מ"טיב טעם" על פסטיבל בירות בו ימכרו 150 סוגי בירה מהארץ והעולם, אולי שווה לקפוץ לאחד הסניפים..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן חזר מטיול בברלין ומחפש בארץ את הבירה הגרמנית - Berliner Kindl, שזכורה לי כבירה מצוינת.

מישהו ראה/שמע/קנה?

https://www.amazon.de/Berliner-Kindl-Jubil%C3%A4ums-Pilsener-Flaschen/dp/B0165TLSS2

לא מיובאת לארץ, זה גורלן של עוד כמה מאות (!!!) בירות גרמניות אחרות. נסה לאתר את לוונבראו (כן מיובאת) ולראות אם זה דומה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מיובאת לארץ, זה גורלן של עוד כמה מאות (!!!) בירות גרמניות אחרות. נסה לאתר את לוונבראו (כן מיובאת) ולראות אם זה דומה.

ככל הזכור לי, הקינדל זו אחת הבירות הכי נמכרות בברלין. את הלוונבראו (בירה מעולה) אני מכיר ולא ידעתי שיש יבוא לארץ.

ארכוש מחר יחד עם 3 טון פיצוחים, לקראת המונדיאל.

תבורך. תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הלוונבראו ניתן להשיג ברוב חלקי האקץ בבקבוקי שליש, באופן אישי אני מעדיף פחית חצי, אותה כמעט בלתי אפשרי להשיג כעת, רק בדבאח בצפון ובמקומות מקריים.

מת עליה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי בטיב טעם ברמת החיל, בהחלט יש שם מבחר עצום, וגם מבצעים על חלק מהדברים. הרבה מותגים ברמה של "3 ב-10", אבל גם לא מעט בקבוקים שכבר מרחוק אפשר לנחש שהגיעו לכאן מבלגיה. גרם לי קצת להתגעגע לימים בהם הייתי מגיע פעם בשבוע לסיבובי טעימות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מישהו יצא לשתות את הבירות האלה? הופיע כפרסומת בוינט ( לצערי עקף את האדבלוק שלי) והקלקתי, נראה מעניין..מתלבט אם להזמין ולנסות.

https://beerbazaar.co.il/collections/8-bottles

תוצרת מקומית, וממה שקראתי באתר שלהם הם גם מפעילים כמה ברים בארץ, לכם אני יוצא מנק הנחה שאחד ממכם ישב באחד מהם ויכול לשתף על איכות הבירות? :)

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם בירות טובות. ישבתי בסניף ירושלים לפני שנה ובזמן הקורונה הזמנתי מהם משלוח של בירות הביתה.

אני ממליץ על "דודה'שך", אם אתה אוהב בירות חזקות גם 10 שלהם נהדרת.

• רעיון טוב! 1

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופת הקורונה והסגר הזמנתי ארגזי טובורג רד דרך האתר של נביעות.

עלה משהו כמו 105 ש"ח ל 24 בקבוקים, משלוח חינם עד הבית מעל 250 ש"ח. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^גם אותי הם "הפילו" בזמן הקורונה 😁

24 בקבוקים של ויינשטפן (חצי ליטר!!!) במשהו כמו 220 שקל.

אבל זה לא מה שהבחור שאל :-)

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^גם אותי הם "הפילו" בזמן הקורונה [emoji16]
24 בקבוקים של ויינשטפן (חצי ליטר!!!) במשהו כמו 220 שקל.

אבל זה לא מה שהבחור שאל :-)

דיי ניקנקו אותך.
180 זה מה ששילמתי פעם אחרונה בבורשטיין

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

• אהבתי 1
  • מעניין 1

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.5.2020 בשעה 12:30, Bob Ross כתב:

תוצרת מקומית, וממה שקראתי באתר שלהם הם גם מפעילים כמה ברים בארץ, לכם אני יוצא מנק הנחה שאחד ממכם ישב באחד מהם ויכול לשתף על איכות הבירות? :)

כמו כל בירות הבוטיק אתה צריך להתחבר לסוג הבירה הספציפי.

שתיתי כמה, חלק יותר אהבתי, חלק פחות, אבל על אף סוג לא הייתי אומר גרוע.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, gsi16v כתב:

דיי ניקנקו אותך.
180 זה מה ששילמתי פעם אחרונה בבורשטיין

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

מה זה בורשטיין?

מחפש בירות טוב בזולות כולם יקרנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...