Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירה. חייב בירה. מכירים איזה מבצע טוב?

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מכיר ממש את מחירי הבירות לפני ואחרי המיסים אבל מה שבטוח שמר. בעל עסק ישראלי לא ירצה להפסיד עלינו כסף. אבל אני קונה מיין בעיר כי יש להם בכללי אחלה מחירים ושירות טוב, בראשל"צ הוא נמצא מעבר לכביש מול בנא משקאות ולרוב המחירים אצלו זולים יותר בלי כל הפוזה ועאלק הנחות בבנא יחד עם משפטי העובדים - ו"אחשלי יש לך פה מבצע אבסולוט" כלשהו.

הקופונים אחלה דבר קניתי לא מעט איתם, במיוחד דרמבוי 15 שנה ב 148 ש"ח.

נ.ב נמושה שכמוני אוהב בירות קלות כגון קורונה ויש שם 6 ב 40 ש"ח שזה ללא ספק הכי זול שיצא לי לראות (חצי חינם - 11+ שקל לבקבוק, טיב טעם - 14 ש"ח + אשך לבקבוק).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי רק להמחיש את יוקר המחיה שאין בטיב טעם :p

טנגה - אחלה מחיר אבל לא יצא לי לקנות שם אף פעם, לא ראיתי סניף לידי בראשל"צ במערב, בטח יש בצד השני של העיר.

מקווה שלא מדובר בבקבוקים עם תאריך פג תוקף..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע באיזו רשת/חנויות מוכרים שימאי בלו (Chimay) באיזור חיפה?

chimay_trappist_blauw_thob5094_1.png

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה פעם בירר מה העלות של לשים חבית וברז בבית ? האם לטווח הארוך זה יוצא יותר כדאי ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבית יש לשתות עד ארבעה ימים מהפתיחה (ברוב סוגי הבירה).

לא ריאלי לשימוש ביתי, אלא אם כן יש לך יכולות שתייה מרשימות (או מאגר חברים מכובד).

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
חבית יש לשתות עד ארבעה ימים מהפתיחה (ברוב סוגי הבירה).

לא ריאלי לשימוש ביתי, אלא אם כן יש לך יכולות שתייה מרשימות (או מאגר חברים מכובד).

זה שובר את כל התיאוריה שלך ששוללת את הרעיון הנהדר הזה. :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם פחות מארבעה ימים.

על חביות מלכה, למשל, מצויין שיש לצרוך תוך יומיים מהפתיחה.

אבל היי, אל תתנו לי לעמוד בדרך לחלום האולטימטיבי של ברז בירה במטבח וכרס בירה בפחות-או-יותר כל מקום אחר.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רלוונטי, חשבתי שיש לזה תוקף כמו בקבוקים.

אין אופציה אחרת מאשר ללכת לבר כל פעם שנפשי תחשוק בווינשטפן. הבקבוק בטעם סופר דרינק

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב'קשת טעמים' יש עכשיו מבצע 2 Gulden Draak טריפל או קוודריפל 9000 ב25 שח.

הטריפל הכי טעים ובכלל הבירה הכי טובה ששתיתי אי פעם, מסוג הבירות שאתה 'אוכל' אותן מרוב שזה טעים.

למרות שהיא 10.5 אחוז זה בקושי מורגש הודות לטעם המורכב והעמוק שלה. 9.8 בbeer advocate לא הולך ברגל :)

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לכול חובבי הבירה נתקלתי במשהו בפייסבוק.

מועדון הבירה יוזמה שהם מייבאים כנראה ביבוא מקביל,היינקן,קורונה ולפי מה שקראתי בקבוק

קורונה 5.60 לא רע בכלל.

https://www.facebook.com/groups/196013317408521/

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב'קשת טעמים' יש עכשיו מבצע 2 Gulden Draak טריפל או קוודריפל 9000 ב25 שח.

הטריפל הכי טעים ובכלל הבירה הכי טובה ששתיתי אי פעם, מסוג הבירות שאתה 'אוכל' אותן מרוב שזה טעים.

למרות שהיא 10.5 אחוז זה בקושי מורגש הודות לטעם המורכב והעמוק שלה. 9.8 בbeer advocate לא הולך ברגל :)

ניסיתי בעקבות ההמלצה שלך ומאוד לא התחברתי. יש לה פוטנציאל טוב, אבל המתיקות המוגזמת שלה הורסת הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...