Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירה. חייב בירה. מכירים איזה מבצע טוב?

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוגדרן, בעייני, הרבה יותר מוצלחת מהמקבילות הגרמניות. פעם אהבתי גם אותן, אבל בשנים האחרונות כמעט תמיד יש להן טעם מלאכותי מדי (גם מהחבית).

אגב, אולי כבר כתבתי את זה פה: בטיב טעמים בתל אביב, כמעט תמיד יש מבצעים שונים על לה טראפ, ושליש עולה איזה 10 - 11 שקלים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא עניין של "מוצלחות יותר או פחות", מרבית הבירות הגרמניות שאנחנו מכירים בארץ הן בירות חיטה ומרבית הבלגיות הן בירות פירותיות.

בחלקן הארומות הפירותיות מוצלחות מואד (אפילו בבירות פשוטות כמו לף) ובחלקן, לפחות לטעמי האישי, הוגרדן זה בירה שעשו ממיץ אשכוליות.

לפעמים זה זורם לי טוב, לפעמים לא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 7 חודשים מאוחר יותר...

מגה בעיר מוכרים leffe שני בקבוקים ב 16₪.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן חזר מטיול בברלין ומחפש בארץ את הבירה הגרמנית - Berliner Kindl, שזכורה לי כבירה מצוינת.

מישהו ראה/שמע/קנה?

https://www.amazon.de/Berliner-Kindl-Jubil%C3%A4ums-Pilsener-Flaschen/dp/B0165TLSS2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...