Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה נסענו בשנה שעברה (או: כמה שחטנו את הליסינגומטית)

mickbit
שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שכן, עדיין לא פגשתי בן אדם שמחזיק ברכב ליסינג ויוצא איתו להקפות בכביש החוף סתם כי הוא לא משלם על הדלק.

יש לי חבר כל כך מטומטם שבתקופה שהיה להורים שלו ליסינג הוא נסע לתל אביב,שאל אנשים איך מגיעים לחיפה,נסע לחיפה ולאחר מכן נסע חזרה הביתה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אף אחד לא דוחף את האף... כל אחד יעשה מה שטוב לו . זה פורום לדעות של אנשים מגוונים. יש דעות שנשמעות טוב לאוזנים וכאלה שלא. כל אחד שיקשיב למה שנוח לו אבל לא תמיד ישמע מה שהוא חושב בעצמו.

צרות עין קינאה ? טוב לי עם הרכבים הפרטיים שלי. ככה אני חושב ומותר לי לא ? אז בבקשה לא לרדת לפסים אישים. אני מדבר באופן כללי.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בדחיפת האף?!

איכפת לי אם אבי לוי או יוסי כהן או עבד הייטק אחר נוסעים 30-40 אלף בשנה? אני משלם? אתם משלמים?

סך הכל נתונים וניתוח הנתונים.

הנה דוגמה למישהו שדוחף את אפו לעניינים שאינם קשורים אליו, תוך שהוא ניזון מקלישאות ודעות קדומות המהולות בקינאה שנוזלת לו מהאוזניים:

תמשיכו לקנות רכב מליסינג... רכבים שנוסעים פי 2 מרכב פרטי .

ובטח לא הכל לצרכי עבודה בעצם 50% מהנסיעות זה סתם (כן אנשים עם רכבים פרטים גם נוסעים לעבודה אם לא ידעתם) ביזבוז דלק אבל מה איכפת להם זה על חשבון העבודה .

והחשיבה הזאת היא גם השמירה פיזית על הרכב ... "מה איכפת לי לא שלי לא שומר". וכן יהיו כאלו שיגידו שהם שומרים על הרכב אבל לנסוע פי 2 ממה שצריך ? זה ניקרא לחרוש על הרכב ולא לשמור עליו כאילו היה פרטי.

חבר שלי סיפר לי על הרכב מיליסינג שברשותו כאשר שאל את קצין הרכב מה ההשתתפות העצמית שלי במידה ואני הורס הרכב ? קיבל תשובה של סכום מסוים שכניראה כל אחד יכול לעמוד בו , התשובה שלו היתה שאין לו בעיה להחזיר את הרכב בשקית !

אז הוא לא בסדר ולא כולם כאלו אבל הממוצע הוא בדיוק כזה ! נסע פי 2 מהממוצע ביחס לרכב פרטי.... למה ? סתם כי זה רכב ליסינג!!!

תמשיכו לקנות ליסינג ותשכנעו את עצמכם שזה רק נהג יחיד ( רופא , מנהל בנק, מנכ"ל , טייס או כל שקר אחר שיגידו לכם)

בהצלחה .

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום העבודה שלי מי שלוקח רכב בליסינג שלא מסובסד על ידי המעביד שלו אלא יורד לו מתלוש המשכורת (זאת אומרת לא מוגדר לו בחוזה רכב צמוד), ועושה פחות מ-30K בשנה - סתם זורק כסף לפח.

אני ניסיתי את זה בעצמי והחזרתי אחרי שהבנתי שזה סתם שוחט לי את מרכיבי המשכורת ושיהיה לי יותר זול לקחת הלוואה/ליסינג מימוני לרכב אחר.

על יונדאי I10 משלמים אצלנו 2900 ש"ח בחודש (i shit you not)

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמה למישהו שדוחף את אפו לעניינים שאינם קשורים אליו, תוך שהוא ניזון מקלישאות ודעות קדומות המהולות בקינאה שנוזלת לו מהאוזניים:

בחייך, זהו מהות הפורום - החלפת דעות בין היתר. אני גם חושב שהמון זכאי ליסינג הופכים את הרכב לסוג של מונית שירות במקרה הטוב וסוג של רכב ניסוי במקרה הרע. מספיק לעשות טיול ג׳יפים כדי לראות את הניסיונות של הליסינגומטיות לעבור מקומות שגם חבר בעל פאג׳רו שוקל פעמים אם לעבור. הנסועה שלהן גבוהה? בסדר, לגיטימי. אבל מה שהן עוברות (לא מכליל) זה אבסורד. מפה ועד להפוך לקנאה?! נו באמת.

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שרוב אלה שמשמיצים את בעלי הליסינג - מתניידים ברכב פרטי. זו דעה שמבוססת על צרות עין.

אם אתה רוצה להתמרמר על רכבים שנאנסים מדי יום, אז רכבי השכרה זו הכתובת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד הפעם צרות עין???

מה נסגר איתכם חבר'ה?! - אפשר לחשוב שהם מקבלים רכבי יוקרה ו/או נהג צמוד ו/או מטוס פרטי.

"כולה" רכב משפחתי סטנדרטי לחלוטין ועד במפרט הנמוך ביותר.

כמו שכתב R.L : על יונדאי מיניאטורית משלמים 2900 שקל. בשלוש שנים יצא לך 104K ש"ח. עדיף כבר הלוואה בריבית קצוצה...

תפסיקו להפוך כל דבר לקנאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תעשה לי טובה.

השורה התחתונה היא שלבעלי רכב ליסינג יש יותר חופש פעולה עם הרכב. יש להם פחות דאגות על הראש באחזקת הרכב (הם משלמים על הכל כמובן) וזה בהחלט מעורר קנאה אצל אנשים. הרבה אנשים היו רוצים רכב משפחתי בסטנדרט נמוך שלא צריך להשקיע בו שקל מעבר לתשלום החודשי שמתקזז מהמשכורת. זה לא זול, אבל זה שקט נפשי ויש אנשים שזה מאד משתלם להם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הקטע בקנאה? שיעשו גם כן ליסינג!

הרכב שלי, פרטי לחלוטין, עושה מעל 30K בשנה. חלק ניכר עבודה, חלק ניכר בילויים, טיולים ונסיעות כיף. אני עושק את עצמי? חוגג על חשבון עצמי? מה?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לי טובה.

השורה התחתונה היא שלבעלי רכב ליסינג יש יותר חופש פעולה עם הרכב. יש להם פחות דאגות על הראש באחזקת הרכב (הם משלמים על הכל כמובן) וזה בהחלט מעורר קנאה אצל אנשים. הרבה אנשים היו רוצים רכב משפחתי בסטנדרט נמוך שלא צריך להשקיע בו שקל מעבר לתשלום החודשי שמתקזז מהמשכורת. זה לא זול, אבל זה שקט נפשי ויש אנשים שזה מאד משתלם להם.

נחמד? - מאוד

כיף? - בטח

מסיר דאגות? - ועוד איך

משתלם? - אולי

שקט נפשי? - ברור

מעורר קנאה? - ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד- הכותב לא כתב מצרות עין אלא הטיף נגד קניה עיוורת של רכבי הליסינג השחוטים כיד שניה.

בתגובה כתבתי לו שיש כאלה וגם כאלה.

יש לי קרוב משפחה שעשה על ג'אמפי מאה אלף קילומטר בפחות משנה (!), ויש את אשתי שעשתה (איתי ביחד) עשרים ומשהו בשנה על מאזדה 6 והחזירה אותה כמו חדשה.

הכי טוב לקנות רכב שהיה אצל עבדי ההייטק שגרים רחוק מהעבודה -נסועה גבוהה שכולה בינעירונית כי אין להם כוח לכלום אחרי העבודה :roll:

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק,

בסה"כ פתחתי את השרשור רק כדי לשתף בסטטיסטיקה שביצעה הלמ"ס לגבי הנסועה. לא היתה לי כוונה כלל וכלל להטיף או להביע דיעה.

איך משם זה התגלגל "לוויכוח" אין לי שמץ.

בכל אופן, כפי שכתבתי גם אני נסעתי פעם (לא בליסינג) מעל 30K ק"מ בשנה, והרכב נמכר בלמעלה מ-315,000 ק"מ.

אתם יודעים, לא כל שרשור נפתח כדי להתווכח להתנגח ולהתנצח. רק מה, כנראה שלא הטחת האשמת קנאה מוזרה גרמה לשרשור הזה, אלא אולי, ורק אולי ניסיון להראות "שאני יודע!!!"

לבריאות חברים. :agrue:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר חזרנו להודעה שפותחת את השרשור - מעניין איזו משאית נוסעת 26K בשנה. אני מניח שרוב המשאיות הכבדות נוסעות כפול מזה ויותר כדרך שבשגרה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...