Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה נסענו בשנה שעברה (או: כמה שחטנו את הליסינגומטית)

mickbit
שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נובמת,

כמו בכל דבר יש כאלה ויש כאלה.

אני מכיר הרבה סוגים: תחשוב על עבד הייטק שגר בחיפה ועובד בנתניה דרום. זה כל מה שהאוטו ליסינג יסע כי האיש יוצא בבוקר חוזר בלילה.

תחשוב על אחד שחורש חצי הארץ בין סניפים ולקוחות של חברה (100 אלף בפחות משנה)

ויש כמובן גם את אלה שעושים מהקורולה רכב עבירות

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמשיכו לקנות רכב מליסינג... רכבים שנוסעים פי 2 מרכב פרטי .

ובטח לא הכל לצרכי עבודה בעצם 50% מהנסיעות זה סתם (כן אנשים עם רכבים פרטים גם נוסעים לעבודה אם לא ידעתם) ביזבוז דלק אבל מה איכפת להם זה על חשבון העבודה .

והחשיבה הזאת היא גם השמירה פיזית על הרכב ... "מה איכפת לי לא שלי לא שומר". וכן יהיו כאלו שיגידו שהם שומרים על הרכב אבל לנסוע פי 2 ממה שצריך ? זה ניקרא לחרוש על הרכב ולא לשמור עליו כאילו היה פרטי.

חבר שלי סיפר לי על הרכב מיליסינג שברשותו כאשר שאל את קצין הרכב מה ההשתתפות העצמית שלי במידה ואני הורס הרכב ? קיבל תשובה של סכום מסוים שכניראה כל אחד יכול לעמוד בו , התשובה שלו היתה שאין לו בעיה להחזיר את הרכב בשקית !

אז הוא לא בסדר ולא כולם כאלו אבל הממוצע הוא בדיוק כזה ! נסע פי 2 מהממוצע ביחס לרכב פרטי.... למה ? סתם כי זה רכב ליסינג!!!

תמשיכו לקנות ליסינג ותשכנעו את עצמכם שזה רק נהג יחיד ( רופא , מנהל בנק, מנכ"ל , טייס או כל שקר אחר שיגידו לכם)

בהצלחה .

כמה שטויות בהודעה אחת?

קודם כל, בן אדם שמחזיק רכב ליסינג יעשה את זה כי המרחק בין מקום מגוריו לעבודה גדול, אחרת לא משתלם לו להחזיק ליסינג, אז נסיעה ארוכה לעבודה זה סתם?

אתה לא נוסע לחופשות/טיולים/מסעדות/לבקר חברים ומשפחה עם הרכב הפרטי שלך כדי שחס וחלילה לא יצבור אלף ק"מ נוספים בשנה? אז אני יכולה להגיד לך שהרכב הפרטי שלי נוסע בשנה 5k קמ רק בשביל לראות את ההורים שלי (חיפה-ירושלים פעם בחודש) ואני לא אחשוב פעמיים לפני שאצא לבקר חבר או אסע לקניון הקצת יותר רחוק.

מה שכן, עדיין לא פגשתי בן אדם שמחזיק ברכב ליסינג ויוצא איתו להקפות בכביש החוף סתם כי הוא לא משלם על הדלק.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהרבה מאוד חברות היום נהוגה מכסת קילומטרז' מסויימת למכוניות ליסינג, מעסיקים כבר מזמן לא מוכנים לשלם על דלק בלי הגבלה.

חרגת ממכסת קילומטרז' - על כל קילומטר חריגה מחייבם כך וכך שקלים במשכורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל המונה ק"מ לא משקר ופי 2 זה עדין פי 2... גם אני נוסע לטיולים וביקורי הורים שנימצאים 100 לכול כיוון ממגורי אתה פעם בחודש אני פעמיים ועדין לא מגיע לכמות ק"מ גבוה כזו. תחשוב שאתה בסופר עם הרבה כסף וקונה וקונה סתם כי אתה יכול לא כי אתה באמת צריך. אותו דבר עם הליסינג אתה נוסע מה שצריך אבל עושה עוד הרבה סתם נסיעות לא כי אתה באמת צריך ...

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם גר באשדוד ועובד ברעננה = 50 ק״מ לכיוון = 100 ק״מ ביום = 500 ק״מ בשבוע = 27,000 ק״מ בשנה. וזה רק לנסיעות לעבודה. מפה זה כבר נשמע קצת יותר הגיוני.

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - לנהוג ברכב זה לא לקרוע אותו..

באותה מידה אני יכול להגיד שהמשפשפים פה קורעים את הצבא מרוב פולישים ווקסים.. איום ונורא. רכב נועד שינהגו בו. נקודה. כל השאר שולי.

הרי ברור שממוצע הליסינג יהיה גבוה מזה של רכב פרטי, חלק נכבד מרכבי העבודה ניתנים לאנשים שצריכים רכב לצורך העבודה, לא רק בהיי טק יש ליסינג.

גם בהיי טק - רכב ליסינג משתלם לעובד שנוסע יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוד קל לתגובה של Buki,

אצלינו בליסינג אין הגבלת ק"מ ממקום העבודה, הגבלת הק"ממגיע מבאדג'ט, וגם היא ממש לא נמוכה ועומדת על 28-30 ק"מ לשנה.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוא פופוליסטי, מתלהם ומכיל לא מעט תגובות שמבטאות בעיקר בורות, דעות קדומות וצרות עין.

לצורך ההנחה, למר ישראל ישראלי יש רכב ליסינג שקיבל ממעסיקו. הרכב הוא רכב זונה, לעולם לא מדוממים בו את המנוע והנסועה שלו מטורפת. מצד שני, אלו חלק מתנאי ההעסקה של ישראל ישראלי וזה מקובל על המעסיק שלו, שבסופו של דבר משלם את החשבון.

מה זה עסק שלכם? מי שמרגיש מקופח יכול למצוא לעצמו גם מעסיק כזה.

אולי תתלוננו גם על השכר הדימיוני והתנאים החלומיים של חלק מבכירי עולם העסקים בישראל?

לחלק מהמגיבים פה פשוט אין בושה לתחוב את אפם למקומות שאינם קשורים אליהם. אבל זה בסדר, זוהי תכונה ישראלית מוכרת מאוד.

תתביישו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוד קל לתגובה של Buki,

אצלינו בליסינג אין הגבלת ק"מ ממקום העבודה, הגבלת הק"ממגיע מבאדג'ט, וגם היא ממש לא נמוכה ועומדת על 28-30 ק"מ לשנה.

יש מגוון שיטות.

חברת הליסינג מגבילה (כי פחות משתלם לה לתחזק ולמכור רכב שנסע הרבה), לפעמים מעסיק מגביל, לפעמים אפשר לרכוש "חבילות" ל 10, 15, 20 או 25 אלף ק"מ בשנה במחיר שונה.

אם הרכב משמש גם לעבודה אז יש מקומות שמגבילים נסועה פרטית ולא מגבילים בשעות העבודה.

ברוב המקרים למי שנוסע פחות מ 25-30 אלף בשנה בכלל לא משתלם לקחת ליסינג. עדיף לקנות פרטי.

מי שלוקח רכב ליסינג ונוסע רק 15 אלף בשנה משלם הרבה כסף על נוחות והעדר כאב ראש שבטיפולים ובמכירה.

חוץ מזה שהממוצע שרשום בטבלה כולל גם מכוניות של טכנאים, סוכנים, אנשי שרות ואנשי שטח למינהם שעובדים קשה ומכסים המון קילומטרז' עם רכבי ליסינג לצורך העבודה. מתוך 50 אלף ק"מ בשנה שהם עושים אולי רק 10 אלף זה לצורך נסיעות פרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה ההסבר המדויק מדוע חלק מהמגיבים כאן הם צרי עין שמונעים על ידי דעות קדומות ואינם באמת מכירים את העובדות לאשורן. אבל היי, לדחוף את האף לעניינים של אחרים זה כיף שממזמן הפך להיות פה ספורט לאומי!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mikman

משתתף בצערך שאין גם לך רכב מליסינג.

אם תרצה, אוכל לנסות לארגן לך נייר טואלט לנגב את הדמעות אבל לא לבזבז הרבה. זה מליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוא פופוליסטי, מתלהם ומכיל לא מעט תגובות שמבטאות בעיקר בורות, דעות קדומות וצרות עין.

לצורך ההנחה, למר ישראל ישראלי יש רכב ליסינג שקיבל ממעסיקו. הרכב הוא רכב זונה, לעולם לא מדוממים בו את המנוע והנסועה שלו מטורפת. מצד שני, אלו חלק מתנאי ההעסקה של ישראל ישראלי וזה מקובל על המעסיק שלו, שבסופו של דבר משלם את החשבון.

מה זה עסק שלכם? מי שמרגיש מקופח יכול למצוא לעצמו גם מעסיק כזה.

אולי תתלוננו גם על השכר הדימיוני והתנאים החלומיים של חלק מבכירי עולם העסקים בישראל?

לחלק מהמגיבים פה פשוט אין בושה לתחוב את אפם למקומות שאינם קשורים אליהם. אבל זה בסדר, זוהי תכונה ישראלית מוכרת מאוד.

תתביישו.

וזה ההסבר המדויק מדוע חלק מהמגיבים כאן הם צרי עין שמונעים על ידי דעות קדומות ואינם באמת מכירים את העובדות לאשורן. אבל היי, לדחוף את האף לעניינים של אחרים זה כיף שממזמן הפך להיות פה ספורט לאומי!

מה הקשר בדחיפת האף?!

איכפת לי אם אבי לוי או יוסי כהן או עבד הייטק אחר נוסעים 30-40 אלף בשנה? אני משלם? אתם משלמים?

סך הכל נתונים וניתוח הנתונים.

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך, גוטה. זה הממוצע. נהגי השירות, טכנאים, אנשים שגרים בחיפה ועובדים באילת - הם מעל הממוצע.

זה הממוצע כי המדינה לא ממסה את זה. זה הכל. מספיק שהמדינה לא תכיר בהוצאה/מעמ האלה, והופ - הנסועה תרד משמעותית כי המעביד לא יהיה מוכן יותר לספוג את זה.

זה לא שונה מעובדי חברת חשמל. זו הטבה שניתנת למגזר חזק יחסית, על חשבון החלשים. החזקים כמובן לא אוהבים להודות בזה. מבחינתם זה סבבה ומוצדק. הם הרי חזקים ומגיע להם.

הדבר הטוב היחיד (!) שיצא מהליסינג זה שמטיילים יותר בארץ. כמובן, נלווה לזה עומס בכבישים וזיהום, אבל יש גם דבר חיובי.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסכם את הכל בשיר הידוע

לוקח ת'אוטו, יורד אל הים

לוחץ על הגז, המנוע חם

פותח חלון, הרוח בשיער

מדרך כורכר לדרך עפר

יורד את הצוק ברוח סערה

מרגיש כל כך חופשי

כי...

זה רכב חברה

רכב חברה

מעניין לי את התחת שנדלקת נורה

רכב חברה רכב חברה

מישהו פה רוצה להעביר ת'דירה.

לא מקפל ת'מראות ברחוב הכי צר

חונה תחת פיקוס בעונת מעבר

עולה עם תנופה למדרכה שממול

שומע כחחחחחח - צוחק בביטול

בערב יוצא לבלות עם רונית

את צריכה לשירותים? תעשי במכונית!

זה רכב חברה, רכב חברה

חורט את השם מקדימה עם פצירה

רכב חברה, רכב חברה

נותן לילד שלי לנהוג לראש הנקרה

רכב חברה - אוכל פיתה בלי מפית

רכב חברה - נותן טרמפ לדוס

רכב חברה - חוזר מהים בלי מגבת

רכב חברה - יורד לאילת ברוורס

רכב חברה - חונה לפי שמיעה

רכב חברה - מוביל פוספטים

רכב חברה - אם נגמר לי הדלק שם קולה

אם רכב זה עבר עבירה

תתקשר לזין שלי

רכב חברה, רכב חברה

אם קר לך בפנים אז תדליקי מדורה

רכב חברה, רכב חברה

מבצע מאחורה המלטה של פרה

רכב חברה, רכב חברה

זה לא ליסינג תפעולי, זה ממש

רכב חברה, רכב חברה

גם ככה זה פדיחה לנסוע בשכונה

נותן לבחורה לנהוג, נותן לבחורה לנהוג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...