Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למקומות תיור הקשורים לרכב בברלין

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*מצטער מראש אם זה לא מתאים לפה.

אני אמור לטוס בשבוע הבא לגרמניה- ברלין ל8 ימים ורציתי לדעת אם מישהו יכול להמליץ על מקומות, אתרים, מוזאונים, חנויות הקשורות לוואג (פולקסווגן, סיאט, אודי וסקודה), פורש, מרצדס וBMW הצעות על מקומות או כל דבר אחר הקשור לרכב בברלין יתקבלו בברכה.

תודה

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברלין מעולם לא הייתה מרכז הרכב או התעשיה של גרמניה, בטח ובטח שלא אחרי 1945. זה יש בעיקר במינכן (BMW ומוזאון המדע והטכנולוגיה הגרמני שהוא הגדול מסוגו בעולם) ובשטוטגארט (מרצדס* ופורשה). ברלין די "תקועה" במזרח המדינה ומרוחקת למדי מאתרי עליה לרגל מוטוריים אלו.

אולם אל נא תיפול רוחך! ברלין היום היא מרכז התרבות והאומנות של אירופה ועם היסטוריה מעניינת (וטעונה) מאוד. תחשוב טוב לפני שאתה מבזבז זמן על מוזיאונים מוטוריים דרג ב' במקום ללכת לאתרי תרבות, אומנות וציוני דרך היסטוריים מדרג א'.

* אם לא יתקעו לי צו שמונה ואם אצליח לשכנע את אשתי אולי אעבור דרך מוזיאון מצוין זה בהמשך החודש...

תוספת - כמה הערות קטנות בפונט קטן --

* בבקשה אל תכתוב "פורש", בטח לא בפוסט שבו אתה מספר שאתה טס לגרמניה.

* חנויות עם אביזרי רכב - עדיף לחפש באינטרנט ולהזמין לבית המלון.

* המטה של VW נמצא בסקסוניה ושם אני מאמין תמצא את חנות המזכרות העיקרית שלהם - גם זה די רחוק מברלין.

* סיאט חברה ספרדית ושקודה חברה צ'כית. נכון שהם שייכים לקונצרן VAG אבל אין מה לחפש מזכרות ומורשת שלהם בגרמניה, כמו שאין מה לחפש את מוזיאון אופל בדטריוט (למרות שאופל שייכים ל-GM כבר יותר מ-80 שנה).

* טראבנט זאת נוסטלגיה, לא מוטוריקה.

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראבנט זה לא נוסטלגיה, זה גרוטאה...

מעבר לקטע המצחיק, של לנסוע עם VW טוארג, 3 ליטר V6 באוטוסטראדה.

ואז טראבאנט מאחורה, מהבהבת לך שהיא רוצה לעקוף...

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ממה שאני מבין אין כל כך מה לחפש בברלין מבחינה מוטורית, דיי מבאס אבל מקווה שאולי יהיו הפתעות שם.

תודה לעוזרים.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סוכנות הרכב של מרצדס - חובה, הסוכנות הגדולה בגרמניה פשוט מטורף.

חוץ מזה תפוס שולחן הצופה לרחוב בחלק המזרחי של רחוב הקניות - Kurfürstendamm, Berlin, Deutschland תראה שם את פאר היצירות המוטוריות עושות סיבובי דאווין הלוך ושוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול העלתי את התמונות ואחרי חצי ששעה לא היתה תוצאה אז התיאשתי... כעת אני רואה שהתמונות עלו ואנסה שוב אבל בפורום אספנות

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...