Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

EL, עוד נקודה חשובה היא שצה"ל מנסה להמנע מדו"ח גולדסטון 2.

כל תקיפה של חייל האוויר ברצועה מתועדת הן מבחינת המידע המודיעיני שהיה לפני הפגיעה והן ברמת הפגיעה. את זה אמרו בחדשות לפני כמה ימים.

לפגוע בבתי המחבלים עוזר גם לאינטרס הבינלאומי של ישראל. זוהי פגיעה בחמאס עם הרבה פחות פגיעות בנפש ואזהרה ברורה מאוד שמי שיהיה בקרבת מקום דמו בראשו. זה מצטייר הרבה יותר טוב בעולם (שכרגע לא כל כך אכפת לו, אך אחרי המבצע יחפשו כל תירוץ להראות כמה התוקפנות הישראלית היתה נוראית והפגיעות שלנו הרגו חפים מפשע).

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי, אין טעם למחוק בניין שלם כאשר המחבלים עצמם כבר מזמן בבונקר מתחת לאדמה במקום אחר. מי שנשאר שם או בסביבה זו המשפחה,שצריכה לקחת החלטה אם להיות חלק ממערך הטרור או לא.

יש טעם - הרעיון להרוס להם את אזור הנוחות , וגם מקום המפגש - המשפחה שלך ברחוב .

שיחפשו כעת מקום לגור ללא ציוד , שיעברו מבית לבית בלחץ , כמו שישראלים עוברים אזורים .

הם גרים בחמולות , כך גם ההורים והאחים ברחוב , וזה משפיע - המלונות שלהם בעזה לא משהו .

הרעיון הגיע ממלחמת לבנון ב' - כאשר מר נסראללה האמין כי הוא ניצח ויצא מחורי הבונקר לדחיה .

ההרס שם וצעקות האנשים של משפחות המחבלים שלו , הורים ואמהות שלהם קיללו אותו -

ואז הוא אמר : כי אם ידע כי תוצאות החטיפה יגרמו לכזה נזק , הוא היה חושב אחרת ,,

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחילו לדבר על מתווה להפסקת אש והקלות במיוחד בצד הכלכלי.

לא רק שהם מפסידים במערכה הזו אלא הם גם מעמידים דרישות וישראל חושבת להיכנע.

"ישראל מצדה מסרה למדינות שחיברו את המתווה כי ישנה נכונות עקרונית לדון בפרטיו, בעיקר בתחום הכלכלי-אזרחי."

מדהים בכל פעם מחדש.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4542008,00.html

עריכה אחרונה על ידי amir74

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה חושב? שתהיה הפסקת אש שתגרור וויתורים רק מצד חמאס? ישראל תוותר על כל כך הרבה דברים (נתחיל בעצורים משובו אחים) שזה ייחשב כך שחמאס ניצח במערכה הזאת.

אני מעריך שאם תהיה יוזמה להפסקת אש מכל מדינה כלשהי הממשלה ובראשה ביבי יסכימו מיד ולא ירצו להמשיך במערכה, תוך וויתורים כבדים.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיר שלהם הוא בדיחה עלובה.

לפי המילים הגבוהות יחסית, לא אתפלא אם מי שכתב את הטקסט הוא ערבי ישראלי (בוגר האקדמיה הישראלית אפילו).

הם יכולים להמשיך לשיר שאנחנו מתחבאים אחרי קירות, לפחות אנחנו לא מחביאים את הצבא שלנו מתחת לבתי חולים ואת הלוחמים שלנו

מאחורי ילדים קטנים בתקווה שייהרגו כי אז תצא תמונה טובה לתקשורת העולמית.

אוי כמה מזל יש להם שיש לנו מדינה רחמנית בת רחמנית שנוהגת בהם בכפפות משי בזמן שהם מוציאים שירים על "ביגועים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין את שינוי הגישה מ"שקט תמורת שקט- כבר לא מספיק" ל- "אין בעיה נקל עליכם למרות שאנחנו מרסקים אתכם בלי לצאת מהחדר הממוזג".

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הרצון הטבעי שלכם לחסל את חמאס.

אבל, בראיה של צעד אחד קדימה, ובמידה ולא רוצים לכבוש את עזה ולשבת שם כמו פעם, חיסול חמאס תהיה טעות. מי שיבוא במקום יהיה יותר גרוע (למרות שעכשיו נדמה שלא יכול להיות יותר גרוע).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאומרים שמי שיבוא אחר כך יהיה יותר גרוע מבצעים הפחדה שלא מבוססת על כלום. חובת ההוכחה עליך.

אני ממש לא בעד כניסה קרקעית, בטח לא עכשיו. עם היכולות של צה"ל יש לשמור על החיילים שלנו. אני בעד המשך הכתישה האווירית לפחות לעוד חודש ורק אז במידה והחמאס לא נכנע להיכנס קרקעית. חייבים להתיש אותם לפני שנכנסים.

מצד שני אם יוחלט על כניסה קרקעית צריך להבין שהחיילים שלנו נמצאים בצבא ולא בגן ילדים וכשיהיו הרוגים אסור להתקפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבוסס על ניסיון בכל מדינות ערב בהן נוצר חלל בעקבות החלפת שלטון בהתערבות צבאית ולאחר שהצבא יצא משם.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הרצון הטבעי שלכם לחסל את חמאס.

אבל, בראיה של צעד אחד קדימה, ובמידה ולא רוצים לכבוש את עזה ולשבת שם כמו פעם, חיסול חמאס תהיה טעות. מי שיבוא במקום יהיה יותר גרוע (למרות שעכשיו נדמה שלא יכול להיות יותר גרוע).

אני מסכים איתך, אך אם כבר החל מבצע כזה יש לעשות כל צעד כדי לשתק את החמאס לתקופה ארוכה.

צריך לפגוע בו בצורה הכי קשה שאנו יכולים, הן בצד הפיזי והן בצד הפסיכולוגי.

חיל האויר עושה עבודה מצויינת בצד הפיזי, אך אם ישראל תסכים לאיזשהו מתווה כזה או אחר מיד החמאס יתפוס את זה כחולשה של ישראל ויבנה על זה את המורל שלו ואת הנצחון שלו.

שלא נתבלבל, בכל מצב שיהיה החמאס יכריז על עצמו כמנצח בסוף, אבל אני מאמין שהמשך הפעילות לאורך תקופת זמן ארוכה יותר משבוע יתן אפקט הרתעתי הרבה יותר טוב מול החמאס. ולא צריך בכלל כניסה קרקעית בינתיים כדי להמשיך את זה.

המטרה של ישראל היא שבסיום המבצע הזה יהיה שקט לתקופה כמה שיותר ארוכה, בלי הסלמות נוספות.

פגיעה פיזית בלבד לא תאפשר את זה, יקח להם בדיוק שבוע לקבל עוד תחמושת מאירן.

פגיעה בכבוד החמאס, פגיעה במורל הפנימי שלו (לא מה שהוא משדר כלפי חוץ), פגיעה בדברים שחשובים להנהגה של החמאס (שזה בעיקר ממונם הפרטי ובתיהם) יגרום להם לחשוב פעמיים לפני עוד נסיון חטיפה או הסלמה בשיגורים כלפי ישראל.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינות ערב שבהן הוחלף השלטון נוצרה הקצנה מכיוון שהיה לאן להקצין.

ברגע שחמאס שולט בעזה אין לאן להקצין. ארגון שכל שאיפתו היא הרג יהודים בגלל שהם יהודים, אין יותר גרוע מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, אבל אין גבול ל " הכי גרוע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרטון שממחיש עם מי יש לנו עסק. תראו מה הם עושים לאחד משלהם.

זהירות, לא לבעלי לב חלש.

https://www.facebook.com/photo.php?v=10152254632474810

אתם באמת חושבים שיש סיכוי לשלום ? אתם באמת רוצים לגור ליד מישהו כזה? שתי מדינות לשני עמים וכמה שיותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, אתה טועה.

זו הסיבה (ולא נטייה פתאומית לדעות שמאלניות) לכך שאלופי צהל בהווה ובעבר מטפטפים לעם דרך מסכי הטלויזיה שצריכים להיות זהירים ו"להכות בחמאס אבל לא למוטט אותו".

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...