Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש ראשון מאכזב עם Chemical Guys instaWax, שימוש לא נכון?

שימו לב! השרשור הזה בן 3655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה-jetseal 109 ניראה מעניין, מה ההבדל בינו לבין ה-V7? ממה שאני קורא שניהם נותנים ברק ועומק צבע רק שה-109 מיוצר בטכנולוגיית ננו ולא הצלחתי להבין למה זה תורם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hybrid V7 & Black Light

MeTaLhAmMeRהכינו סרטון הסברה במיוחד עבורך

עכשיו להערות:

לפני שנייה קנית ווקס בתרסיס ואתה מבין שזה לא זה, לא ברור למה ציפית מהמוצר אבל חשוב שתעשה עם עצמך תיאום ציפיות לגבי הרכישה הבאה.

יש לי התחושה שאתה תצא מאוכזב, לא בגלל איכות החומרים אלא בגלל הציפיות הרבות שלך לרכב שלא עבר פוליש והכנה ראוייה (תקן אותי אם אני טועה). אתה מחפש אפקט Wow וברק מטורף וזה נחמד אבל חשוב להכין את המשטח לפני כן, חשבת על לעשות פלסטלינה למשל? פח חלק ללא משקעים לאחר פלסטלינה בהחלט יעזור להשבחת התוצאה ולמריחת שכבה אחידה גם של גלייז וגם של אוטם.

חשבת על לעשות פוליש ידני (UC של מגיוורס או מוצר אחר), משהו עדין ולא מטורף, כל פוליש פיניש באשר הוא ופד פיניש ידני, מעבר אחד או שניים או עד שתתעייף :wink:, פוליש ידני אומנם הוא לא יעיל כמו פוליש עם מכונה אבל ייתכן והוא יספק עבורך יותר ברק מאשר כל המוצרים שתקנה.. נקודה למחשבה.

לא תוריד הרבה swirls (למרות שזה אפשרי) אבל בהחלט תוריד משכבת הלכה מעט מההתחמצנות שיש עליה ותרענן אותה.

דבר נוסף, סקר שוק, תקרא ביקורות, סיקורים, סרטונים וחוות דעת, תתייעץ בפורום ותגבש החלטה שתהיה שלם עמה. כאשר עושים קניות חפוזות קל מאוד להתאכזב מהמוצרים. שים לב ללוח רכישה וקנייה בפורום, אנשים מוכרים לפעמים מוצרים שמלאים ב90%.. בדרכ אלו אנשים שרכשו מוצר בקנייה חפוזה.

בתערוכות רכב מסביב לעולם לרוב לא תמצא אנשים שמיישמים אוטמים למינהם וגם לא יותר מדי מוצרי גלייז, משתמשים בווקסים קשים ואיכותיים שיש בהם אחוז לא מבוטל של קארנובה. בתערוכה שכזו מחפשים להקנות לרכב אפקט wow, רגע גם אתה מחפש אפקט שכזה? אולי אתה צריך ווקס עשיר בקארנובה בעצם.. שהוא יכול להגיע בפני עצמו או מעל גלייז שזה גם אחלה. אולי אתה בכלל לא צריך אוטם כמו שחשבת..

קח בחשבון שווקס עשיר בקארנובה מיישמים בתדירות גבוהה יותר מאשר סילנט (נניח אחת לחודש וחצי ועד לשלושה חודשים +/-)

אתה יודע כמה פעמים ראיתי אנשים שמיישמים ווקס על רכב שכולו מלא בסימני tar אשר בהכרח פוגעים בגימור הסופי, הרבה פעמים.

תחשוב על הכנה ראוייה, לאחר מכן תחשוב על המוצר הסופי שיונח על המרכב.

אתה יודע כמה משתשמים חדשים מיישמים ווקס או אוטם יקר מבלי לנקות את המשטח שנייה לפני היישום עם חומר מיוחד שמסיר שמנים למינהם כמו IPA מדולל או חומר ייעודי אחר, הרבה אנשים.. דילוג על שלבים בהכרח פוגע בתוצאה הסופית.

אני זורק רעיונות שונים לאוויר שלדעתי אתה צריך לשקול אותם על מנת שלא תחזור אלינו עוד שבועיים ותגיד שאתה הולך להחזיר את Jetseal 109 וBlack Light לחנות כי הרכב לא מספיק מבריק.. תיהיה צרכן חכם, גם בתחום מוצרי הטיפוח לרכב וגם בחיים עצמם.

דבר נוסף, בחניות המקצועיות ישנו שירות לקוחות מרשים למדי, נצל אותו ודבר עמם, שלומי מVIX יעזור לך בשמחה אם תרים טלפון ותשאל אודות מוצרי החברה.

יש לך בפורום הנל מאגר של אנשים שהתנסו ברוב המוצרים שקיימים על המדף, שאל שאלות ולמד מהן. שאל שאלות ממוקדות אודות מוצרים מסויימים ולא שאלות כלליות כמו 'אני רוצה רכב מבריק שיהיה Wow' (כי אז תקבל תשובות מהסוג הזה).

הרכבת מאחרת :brickwall:.. הרשתי לעצמי להרבות במילים :biggrin2:

תנסה להפיק מדברי תועלת ולא להתייחס אליהם כאל ביקורות אישית כלפייך כי אין פה שום ביקורות

בהצלחה רבה

עריכה אחרונה על ידי Kenworth

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על התגובה המושקעת!!

אני יודע שצריך לעשות המון המון הכנות לפני ואני מודע להשפעה של חוסר ההכנה על האפקט שאני מחפש (יש לי את כל הציוד והידע הנדרש לפוליש) אבל הבעיה שלי היא מחסור בזמן :-(. הרכב שלי חונה בחניה משותפת בבניין, לא מקורה ולא מוארת, אני מגיע הביתה בשעות הערב כל יום וביום שישי עד שסוף סוף יש לי זמן לעבוד על הרכב אני צריך לחכות לשעה 16:00-17:00 שהרכב יהיה מוצל סוף סוף וזה נותן לי עוד שעתיים שלוש מקסימום לעבוד עליו.

כבר הבנתי (גם בזכות התגובות שלכם) שהווקס שקניתי לא מתאים לתוצאה שאני רוצה ולכן אחרי שאקנה את השילוב הנ"ל אני יודע שאם עדיין לא אקבל את התוצאה הזו לפחות אדע שהשלב הבא הוא רק פוליש רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...