Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקמת מועדון מרצדס ישראל

daniel_carstyle
שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בפעם הקודמת זה היה בשישי בצהריים ב"סינרמה" בראשל"צ וזה היה נוח מבחינת זמן ומקום. הבנתי כי המפגש הבא כנראה יתבצע במסגרת מועדון ה-5 וההחלטה תהיה תלויה גם בהם.

אכן, המפגש הבא יהיה בשיתוף עם מועדון ה 5.

המפגש היה אמור להיתקיים מוקדם יותר, אך בשל המצב הבטחוני לא התקבל אישור להתקהלות גדולה.

עידכונים יהיו בימים הקרובים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

כן כן כן! יוצאים לדרך למפגש נוסף! פרטים והרשמה בעמוד הפייסבוק בלינק (הרשמה כדי לשמור מקום חניה) - יום שישי 9/10 14.00 בביל"ו סנטר - פרטים נוספים בהמשך.

חסר לכם ולא תבואו!

https://www.facebook.com/events/345439722300225/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שמשהו מתקדם בנושא. קצת באיחור בשבילי אבל בהצלחה! את המרצדס מכרתי אבל אני יכול לספר שבזמנו כשקניתי אותה ביררתי לגבי מועדון בישראל. דיברתי עם מרצדס בגרמניה. יש להם דרישות מפורטות לגבי הכרה במועדון כמועדון רשמי. זו צריכה להיות עמותה רשומה עם עו״ד ורואה חשבון וכל מה שקשור בכך. אבל אולי יום אחד זה עוד יקרה בארץ.

190 תמיד בלב, אבל כבר לא בחניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מגיע, אבל אין לי פייסבוק כדי להרשם. מישהו יכול לרשום אותי?

ד"א, סתם משהו שחשבתי עליו, יש למישהו סורק תואם סטאר שיוכל להביא למפגש? אשמח להציץ קצת באופציות הטמונות ברכב שלי, ב W202 הענתיקה שלי גיליתי כל מיני דברים נחמדים שניתן לבצע עם המחשב ואני חושב שב E350 שהתחדשתי בה ישנן אפילו יותר אפשרויות (אני מת לתצוגת חום מנוע/טמפרטורת נוזל תה"ל/לחץ שמן בלוח המחוונים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה עם המפגש המתוכנן עם מועדון ה5?

אגיד בכנות לא בא לי להגיע ולהפסיד משהו בשביל רק כדי לראות נוכחות מאד מצומצמת.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשתף אתכם בדעתי על ההקמה של המועדון -

כשניסיתי להקים אותו התכוונתי לרכבים טיפה יותר מודרניים (לא בהכרח S63 או SLS ) .. ואני שם לב שהמועדון נוטה לרכבי אספנות .

גם מחיבור המפגשים עם מועדון ה 5 וגם בדך הפייסבוק כל הפוסטים מתייחסים לאספנות.

אני לא בא להגיד שלאלה שיש מרצדס אספנות לא מתאים להיות במועדון , הוא מתאים .

אבל לא צריך לקחת את המועדון הזה רק לצד האספנות- בשביל זה יש באמת את מועדון ה5 .

אני חושב שישי עוד כמה שחושבים כמוני . הביעו את דעתכם ונראה מה המחשבה על המועדון.

C200k W204 & C180k W203 coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב כמוך.

העיניין הוא שהכי קל לאגד בעלי רכבי אספנות, שלהם מכנה משותף נוסף חוץ מחיבה למותג.

אם רוצים להריץ את הנושא הלאה, צריך להכין רשימות מסודרות, והחשוב מכל - " משוגע תורן" שיקח על עצמו את הארגון.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון בהקמת המועדון הוא שכל בעלי המותג יכולים להיות פעילים בו זה לא משנה אם זה רכב אספנות או רכב חדשני יותר, מה שעושה את המועדון זה האנשים ולא הרכבים, בכל מקרה, הרכבים שהיו במפגש הקודם לא היו רק רכבי אספנות אלא הרוב היו רכבים מודרנים, חבל שבתור אחד שניסה להרים את הכפפה החלטת לא להגיע למפגש והראת חוסר רצינות מצידך.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי תמונות של המפגש הראשון ואתה צודק הייתה אספנות אחת.

אבל אני שם לב שהוא נוטה לאספנות בעיקר .. ואני לא היחידי

C200k W204 & C180k W203 coupe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע! אומנם עם מונית לשעבר, אבל עדיין מרצדס 8).

ראיתי שכרגע רשומים 10 אנשים כולל אותי, שזה לא רע בתור התחלה.

כל אלה שבלי פייס, הרישום נעשה לפי משתמש פייסבוק, אז פשוט שלחו הודעה למי שארגן את העסק (מרטין?) ותגידו לו שאתם מגיעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אספנות לא אספנות, אני מגיע!

אני באמת חושב שבתור התחלה של המועדון ישנה עדיפות רק למפגשים של בעלי המותג עם כל השנתונים.

לאחר מכן שיהיה שורש חזק למועדון אפשר לשתף פעולה עם מועדונים אחרים ואף רצוי.

האם מישהו יכול להעריך ולעדכן כמה רכבים/חברים יגיעו?

כל טוב.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...