Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקמת מועדון מרצדס ישראל

daniel_carstyle
שימו לב! השרשור הזה בן 3483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברים, מספר הבהרות.

א- שישי זה באמת 10.10 :wink:

ב- כרגע יש 10 נרשמים בעמוד פייסבוק + 2~3 כאן, ההרשמה התחילה אתמול בלילה כך שהקצב ממש טוב

ג- ההרשמה היא, בעיקר בשביל לדעת כמה מקומות חנייה לסגור, אני רוצה להגיע קצת לפני כולם ולסמן איכשנו את האיזור

ד- כן אספנות ולא אספנות, כל דבר תקף!!! אין משיכה לכאן או לשם, כולנו משוגעים (קצת פחות וקצת יותר) על הרכבים, על המותג, על ההנדסה, על הנוחות...

שכל אחד יגיע מהסיבה שהוא רוצה.

במפגש עצמו נתחיל לבנות בסיס נתונים של חברי המועדון ואז נתחיל לשמור על קשר טיפה יותר צמוד, המועדון זה האנשים ולא הרכבים.

נוכחות חובה הפעם! אחרי זה כל אחד יחליט אם רוצה לבוא שוב או לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות שהנוכחות נכבדת ולכן אני מתבאס קצת, בכל מקרה יום שישי אני עובד ואצליח להגיע רק בסביבות 16:00, אני אתקשר לאחד מהחברים לשאול אם עדיין יש טעם להגיע.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מקום מדוייק של המפגש, יום שישי 10/10 ב14.00, רחוב המלך חסן השני, קרית עקרון (שלוש דקות ממרכז בילו) ברחבה של תחנת הדלק מול יוחננוף. למטה התמונה של הפוסט בפייסבוק.

הדפסתי למעלה מ100 פוסטרים של דגמים קלאסיים וחדשים, מתנה לכל מי שטורח להגיע.

טלפון לפרטים: מרטין 050-8414734

post.jpg

עריכה אחרונה על ידי martinh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לכם, מקנא ( לטובה!). תמונות מהמפגש לכשיגיע הזמן בבקשה :mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מקום מדוייק של המפגש, יום שישי 10/10 ב14.00, רחוב המלך חסן השני, קרית עקרון (שלוש דקות ממרכז בילו) ברחבה של תחנת הדלק מול יוחננוף. למטה התמונה של הפוסט בפייסבוק.

הדפסתי למעלה מ100 פוסטרים של דגמים קלאסיים וחדשים, מתנה לכל מי שטורח להגיע.

טלפון לפרטים: מרטין 050-8414734

[ATTACH=CONFIG]398299[/ATTACH]

מרטין, מן העבר השני של יוחננוף יש חנייה חדשה ורחבת ידיים שאני סמוך ובטוח שאין צורך אפילו לשמור חנייה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לשלוח נ"צ מתוך גוגל מפות? אני מאמין לך אבל אני רק לא רוצה לבלבל אנשים (אלא אם כן זה מיקום ממש יותר טוב).

שישי ב14.00 זאת שעה קשה מאוד בבילו מבחינת עומס, לכן הלכתי טיפה הצידה ועדיין מקום עם בית קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להלן רשימה מתוך הפורום + 11 בעמוד הפייסבוק (אולי יש כפילויות, בסימן שאלה אלו שהגיבו אך לא אישרו בוודאות)

[TABLE=width: 64]

[TR]

[TD=width: 64, align: left]hdal[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left]idan10[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left]sharkol[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left]haim_gds[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left]golf[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left]zuzut5 (?)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: right]חן פרחי (?)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: left]daniel_carstyle (?)[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

עריכה אחרונה על ידי martinh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לשלוח נ"צ מתוך גוגל מפות? אני מאמין לך אבל אני רק לא רוצה לבלבל אנשים (אלא אם כן זה מיקום ממש יותר טוב).

שישי ב14.00 זאת שעה קשה מאוד בבילו מבחינת עומס, לכן הלכתי טיפה הצידה ועדיין מקום עם בית קפה.

לא מצליח להוציא נ"צ, אבל נגיע לאן שציינת ומקסימום לא יהיה מקום נעבור לאיפה שאמרתי, האזור הזה של בילו פחות עמוס מבילו סנטר, המיקום שציינת נקרא עקרון 2000

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגש השני פורסם כאן.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?544667-%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A8%D7%A6%D7%93%D7%A1-%D7%91%D7%A0%D7%A5-%D7%9E%D7%A4%D7%92%D7%A9-%D7%A9%D7%A0%D7%99&p=4514092#post4514092

להלן טופס הרשמה למועדון (עדיין ללא תשלום)

מי שכבר נרשם במפגש מתבקש למלא שוב. תודה והמשך חג שמח!!!

http://goo.gl/forms/UyruYDDpL9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...