Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת בלמים POLO GTI

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 2946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שאתה אומר מבאס, אז מה שנשאר לבחור זה לבדוק לגבי הברמבו או לחפש בסדנאות.

אבל מבלי קשר לגבי הרפיידות הקרמיות של ATE, ממה שהבנתי לא מדובר ברפידה עם יכולת בלימה משופרת אלא רפידה זהה בנתוני הביצוע לרפידה ה OEM שלהם רק שפשוט מלכלכת פחות כי אין אבק בלימה וכן מחזיקה יותר על הרכב, זה מה שהבנתי מאתר היצרן, אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ליבואן של ATE בארץ אין POWERDISC, גם לא רפידות מהליין הקרמי - אך ורק דיסקים ורפידות מקוריות. הוא גם לא מוכן להזמין במיוחד.

הבאנו POWERDISC מגרמניה (ל-OPC), כולל גם רפידות מהליין הקרמי - רמת הבלימה השתפרה באופן ניכר, גם תחושת הדעיכה תחת עומס כבד - נעלמה קליל.

עלות הדיסקים הקידמיים, רפידות קרמיות קידמיות ורפידות אחוריות מקוריות - 250 יורו (+50 יורו משקל עודף במזוודה...). בקיצור - שדרוג מורגש במחיר מגוחך - ביחס לעלות המקור בארץ.

זמן קצר אחרי שהבאנו את החלפים, גם חבר נוסף (עם MK6 GTI) קנה לעצמו סט דומה.

שאפו !! :)

איך עברת במכס?

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר מבאס, אז מה שנשאר לבחור זה לבדוק לגבי הברמבו או לחפש בסדנאות.

אבל מבלי קשר לגבי הרפיידות הקרמיות של ATE, ממה שהבנתי לא מדובר ברפידה עם יכולת בלימה משופרת אלא רפידה זהה בנתוני הביצוע לרפידה ה OEM שלהם רק שפשוט מלכלכת פחות כי אין אבק בלימה וכן מחזיקה יותר על הרכב, זה מה שהבנתי מאתר היצרן, אני טועה?

עקרונית, אמורה לתת אורך חיים עדיף / פחות אבק בלימה ויעילות גבוה יותר מפני חום.

מניסיון עימם על מספר רכבים (חמימים) ותחת עומס כבד - הן בהחלט כמה רמות מעל המקור. גם טובות יותר מחלק מהרפידות הנחשבות מהותית. רק פעם אחת הצלחנו להביא אותן (יחד עם הדיסקים - TAROX G88 עייפים למדי) לרתיחה.

אם הרצון הוא לרפידות איכותיות מבלי להתייחס למחיר, הייתי בודק לכיוון הפרודו או מתבונן מעלה לכיוונם של ENDLESS / TAROX.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו !! :)

איך עברת במכס?

הועברו במזוודה - מבלי להעצר על ידי אנשי המכס.

בזמנו הם עצרו אותי עם הגה / סופית אגזוז / תא למשקפי שמש / ספי דלתות / קומפוננט די יוקרתי (הכל באריזות המקוריות של שקודה / RAINBOW) - וזה בכלל לא עניין אותם, הם העדיפו לבדוק את ציוד הצילום שלי ולנסות להוכיח שהוא חדש - ולא משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרצון הוא לרפידות איכותיות מבלי להתייחס למחיר, הייתי בודק לכיוון הפרודו או מתבונן מעלה לכיוונם של ENDLESS / TAROX.

DS2500 של פרודו על דיסק מקורי זה לא יתן לדעתי את האפקט הרצוי או שכוונתך הייתה עם דיסק משופר אז זה סיפור אחר.

לגבי הבחור , הנה לינק מפורום ואגית שם בחור מוכר ATE קרמיק, לא צירף מק"ט אבל אולי יתאים גם לפולו שלו

http://www.vagit.co.il/forum/phpBB3/viewtopic.php?f=12&t=10479

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהשינוי הניכר יהיה ברפידה ולא במעבר לדיסק מחורץ מחורר.

הדיסק עוזר בנידוף החום מהמערכת אבל לא ישפר נשיכה ראשונית באופן משמעותי כמו השינוי ברפידה לדעתי.

במידה ויש אפשרות להחליף את שניהם כמובן שזה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר של ATE לקטלוג ומצאתי את כל מה שמתאים לרכב שלי,יש בערך 8 סוגי רפידות,

הבעיה היא שכל מספר שאני מריץ באיביי מתקבל שם של חברה אחרת. האם ATE היא סוג של קונצרן?

לדוגמא מהרצת מספר של סט רפידות קרמיות אני מקבל סט רגיל באיביי.

בכל אופן מהשוואת מחירים בארץ לעומת איביי המחירים יוצאים די זהים בהנחה שמה שיש באיביי הם סטים רגילים.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ATE היא חברה לעצמה. יש לה סדרה רגילה - OEM לכאורה, ויש לה את הסדרה הקרמית (רפידות) / POWERDISC (דיסקים מחורצים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתכל על קטלוג של ATE ו-TRW ואפילו המספרים הסידוריים זהים אך המחירים באיביי הם בהפרש של 100 שקלים.

האם אלו אותם מוצרים תחת שמות שונים או שהאיכות גם שונה?

עד כמה כדאי להשקיע ברפידה קרמית? ההבדל הוא ענק(כ-350 שקל).

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ברוך השם באפריל אני יהיה בברלין שבוע ואני יכול להמתין עד אז עם ההחלפה.

ראתי power disc של ate והוא עולה כמו זוג דיסקים בארץ.

אז על מה הייתם ממליצים במצב כזה?

ראיתי גפ סטים של ברמבו במחיר דומה (500 שקל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך השם באפריל אני יהיה בברלין שבוע ואני יכול להמתין עד אז עם ההחלפה.

ראתי power disc של ate והוא עולה כמו זוג דיסקים בארץ.

אז על מה הייתם ממליצים במצב כזה?

ראיתי גפ סטים של ברמבו במחיר דומה (500 שקל).

דני, האם מדובר בסט "ברמבו" תואם מקור? (משמע - לא מחורץ, רק מאוורר ומחומרים "רגילים", משמע OEM)

מידה וכן, הייתי לוקח את ה-ATE POWERDISC, עם יכולת הקירור העדיפה.

נ.ב,

לא יודע היכן בדקת את המחירים, הם לא ממש הגיוניים - לפחות מהניסיון שלנו בפועל.

עלות זוג ATE POWERDISC - היא כשל דיסק אחד מקורי בארץ (TRW / TEXTAR / WHATEVER).

בכל מקרה, ממליץ לך להכנס שוב לאתר של ATE, למצוא לך כמה דילרים בברלין - לגשת אליהם, לברר וללחוץ במחיר (לרב, המוסכים השונים - אינם מתעסקים עם TAX FREE, כך שאתה יכול לבקש מהם להתקזז איתך במחיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה נעשתה באיביי.

אני מעדיף להזמין לפני על מנת לא לבזבז זמן על חיפושים בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה נעשתה באיביי.

אני מעדיף להזמין לפני על מנת לא לבזבז זמן על חיפושים בעיר.

כפי שציינתי, מניסיוני - דרך דילר / מוסך תוכל לרכוש את החלפים במחיר נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחפש פשוט בגוגל דילרים בגרמניה?

הבעיה של הגרמנים היא שהם בדרך כלל מתקשים באנגלית ולכן יהיה בעיה לדבר אתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...