Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הי

התקנתי את גרסת ה 1920x1080 על גלקסי S5 עם אנדרואיד גירסה 5.0 על פי המדריך בשרשור.

אחרי שההתקנה הסתיימה ואני מפעיל את האפליקציה אני רואה את המסך פתיחה ומיד אחרי זה אני מקבל שגיאה שהתוכנה הפסיקה לעבוד ונזרק למסך הראשי.

משהו בבקשה יכול לעזור ?

לא מצאתי פתרון בפוסטים הקודמים לגרסה 5.0

בתודה לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, ברשותי גרסה רשמית ומעודכנת של פרימו. על Galaxy S3 התוכנה עובדת מצוין, אבל על Galaxy Note 4 (רזולוציה 1440 על 2560, מערכת android 5.01) היא מקרטעת:

1. התראות קוליות נקטעות בסוף המשפט, וכמה אותיות שלא הושמעו – מושמעות בתחילת ההתראה הבאה,

2. המפה מתעדכנת על המסך באיטיות, בנסיעה מהירה (יותר מ-80 קמ"ש) המסך לא מספיק להתמלא (כלומר, רואים מסך ריק עם חלק קטן מהמפה למעלה) והתוכנה נסגרת.

פניתי ל- NavNGo, הם טוענים שזה לא יכול להיות ומזמינים לבוא אליהם, שזה אומר – לשרוף יום עבודה. כמובן, כבר הסרתי והתקנתי מחדש מספר פעמים – לא עוזר.

האם מישהו נתקל בבעיה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vitalyi, אתה צריך גרסה שמתאימה לרזולוציה הזו. מדובר בגרסה פרוצה, לא רשמית. חבל, אם כבר שילמת, תדאג לקבל את מה שמגיע לך.

ראה כאן ובפוסט #321.

יש להסיר התקנה קודמת לפני התקנה מחדש, לא רק למחוק את הקבצים מהמחיצה.

qwerty, הרזולוציה שציינת זו הרזולוציה של ה-S5? נסה להסיר התקנה, ולהתקין את ה-apk שבפוסט #321. כל שאר הקבצים זהים. תתקין בזיכרון הפנימי, לא על כרטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, ברשותי גרסה רשמית ומעודכנת של פרימו. על Galaxy S3 התוכנה עובדת מצוין, אבל על Galaxy Note 4 (רזולוציה 1440 על 2560, מערכת android 5.01) היא מקרטעת:

1. התראות קוליות נקטעות בסוף המשפט, וכמה אותיות שלא הושמעו – מושמעות בתחילת ההתראה הבאה,

2. המפה מתעדכנת על המסך באיטיות, בנסיעה מהירה (יותר מ-80 קמ"ש) המסך לא מספיק להתמלא (כלומר, רואים מסך ריק עם חלק קטן מהמפה למעלה) והתוכנה נסגרת.

פניתי ל- NavNGo, הם טוענים שזה לא יכול להיות ומזמינים לבוא אליהם, שזה אומר – לשרוף יום עבודה. כמובן, כבר הסרתי והתקנתי מחדש מספר פעמים – לא עוזר.

האם מישהו נתקל בבעיה הזו?

הגרסה שפאסט הביא כאן עובדת לי מעולה עם נוט 5 והרזולוציה הזו

אין קירטועים או השהיות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרת במחיצת ה-root של המכשיר מחיצה בשם iGO (אות ראשונה קטנה, והשאר גדולות)?

התקנת את זה לפי ההנחיות בפוסט #272? אחרי ההתקנה, יש לך מחיצה בשם lang תחת המחיצה content?

לצערי, זה המקסימום שאני יכול לעזור מרחוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן

2. כן

3. לפי פוסט #272 הבנתי שאת תיקית lang צריך להעתיק ל-

content לפני ההתקנה?

הטעות היחידה עליה אני מצליח לחשוב - מתוך ההסבר הבנתי ששם התיקיה content צריך להתחיל מנקודה ("content."). זה אופייני לאנדרואיד, לכן לא הופתעתי. האם זה נכון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.dropbox.com/s/pf35013uj7n9yl3/iGO.rar?dl=0

זה עריכה שלי עובד מעולה על גלקסי 5 וlg 2

אני ערכתי את התיקיות מפות ישראל בלבד .רק להעתיק את תיקיית igo לזכרון הפנימי ואז להתקין את האפליקציה

תעדכן אם עובד לך שאדע איזה מכשירים זה תומך

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ממליץ לחלץ ישירות לאחסון הפנימי

תודה, אבל יש בעיה בקובץ rar- הוא לא נפתח (הורדתי פעמיים)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא פותח אתה מחלץ עם winrar

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ברור, לזה התכוונתי :); דאבל קליק על הקובץ במחשב אמור גם לפתוח אותו ב-winrar. מתקבלת הודעה שהארכיב פגום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vitalyi, אתה צריך גרסה שמתאימה לרזולוציה הזו. מדובר בגרסה פרוצה, לא רשמית. חבל, אם כבר שילמת, תדאג לקבל את מה שמגיע לך.

ראה כאן ובפוסט #321.

יש להסיר התקנה קודמת לפני התקנה מחדש, לא רק למחוק את הקבצים מהמחיצה.

qwerty, הרזולוציה שציינת זו הרזולוציה של ה-S5? נסה להסיר התקנה, ולהתקין את ה-apk שבפוסט #321. כל שאר הקבצים זהים. תתקין בזיכרון הפנימי, לא על כרטיס.

הי

ניסיתי להתקין את הקובץ שבפוסט 321 עם שאר הקבצים מפוסט 279.

ההתקנה מסתיימת בהצלחה אבל עדיין כשאני מפעיל את התוכנה מסך הפתיחה מופיע ולאחר מכן מתקבלת הודעה iGO עצר וחוזר לתפריט הראשי של המכשיר.

מדובר בגלקסי S5 עם אנדרואיד 5.0 ברזולציית 1920x1080.

יש למשהו ניסיון התקנה על גרסת אנדרואיד 5.0 ?

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...