Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שהבנתי למה אני לא מצליח. התקנתי כעת שוב את הגרסה הרשמית - הקובץ של 500Mb ירד תוך דקה בערך, שזה לא הגיוני. פרושו של דבר, הסרת הגרסה הרשמית לא מוחקת כנראה את כל הקבצים של התוכנה. ומשום שהתקנה מתבצעת בתיקיות מוסתרות, לא יכול למחוק אותן ידנית (אין לי root בסמארטפון). לכן יש התנגשות הגרסאות בהתקנת התוכנה הפרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תומר, צפיה בתיקיות מוסתרות מסוג זה מוגדרת אצלי כברירת מחדל ואת הקבצים האלה אני יכול לראות - הם כן נמחקים בהסרת התוכנה. אני משער שהתוכנה משאירה שרידים בתיקיות אותן אפשר לראות רק אם יש root למכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלת אגב, האם בשנת 2016 בעידן הוויז והגוגל מאפס יש עדין סיבה אחת הגיונית לנווט עם תוכנה פסיבית?

Sent from my E6853 using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל מאפס לא טובה לתל אביב - אין בתוכנה עדכוני תנועה שנגרמו ע"י החפירות והיא נותנת מסלולים מטעים. וויז השתפרה מאד לאחרונה, אבל ל-IGO עדיין יש יתרונות (קבלת נ"ץ של המקום או מציאת מקום לפי נ"ץ, הכנסת המקום בו אתה נמצא למועדפים, יותר אפשרויות של חישוב מסלול וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלת אגב, האם בשנת 2016 בעידן הוויז והגוגל מאפס יש עדין סיבה אחת הגיונית לנווט עם תוכנה פסיבית?

Sent from my E6853 using Tapatalk

חזרתי לפני שבועיים משהייה של שבועיים בפילדלפיה. הודות ל"גולן" (שתי חבילות פרמיום בסך כל עלות 198 ש"ח/חודש האמורות לתת טלפוניה ואינטרנט בחו"ל שלא עבדו רוב הזמן...ביי ביי גולן) קיללתי את עצמי שלא בדקתי טוב יותר את ה iGO בארץ, התוכנה נתקעה תמיד בשלב חיפוש הכתובת וטענה כי היא לא מוצאת סרוור.

אז כן, יש עדין סיבה אחת הגיונית לנווט עם תוכנה פסיבית.

ד"א, בתוככי ארה"ב ישנם לא מעט איזורים ללא כיסוי סלולארי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחול תקנה סים מקומי, זה תמיד אבל תמיד יותר זול מכול אפשרות אחרת!

בגוגל מאפס, אם טוענים את המסלול, אין משמעות לרציפות קליטה סלולרית.

איכות שרות התנועה המכוונת תלויה במספר המשתתפים. בסינגפור למשל אף אחד לא משתמש בוויז ולכן איכות המידע בנוגע לפקקים הרבה פחות טובה מגוגל מאפס בישראל זה בדיוק ההפך.

כמה משתמשים יש ל IGO היום? לדעתי הצנועה מדובר במוצר נכחד.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחול תקנה סים מקומי, זה תמיד אבל תמיד יותר זול מכול אפשרות אחרת!

בגוגל מאפס, אם טוענים את המסלול, אין משמעות לרציפות קליטה סלולרית.

איכות שרות התנועה המכוונת תלויה במספר המשתתפים. בסינגפור למשל אף אחד לא משתמש בוויז ולכן איכות המידע בנוגע לפקקים הרבה פחות טובה מגוגל מאפס בישראל זה בדיוק ההפך.

כמה משתמשים יש ל IGO היום? לדעתי הצנועה מדובר במוצר נכחד.

כאן אני קצת חולק עליך :) דווקא יש ושאני וחברי מגיעים תמיד משתמשים בה ויש הבדלים בזמנים מולה ומול igo וגם מול google maps - בדקנו. (ותמיד עם סים מקומי שצדקת שכתבת)

בנוסף תמיד מעולה שיש לך תוכנה נוספת כי כבר ניתקלתי במקומות שאין קליטה סלולרית ואז וויז פשוט לא נותן לך גישה.

הייתי ליד הר הזיתים ובחזרה בגלל שוויז לא קלט ולא נתן לי הכוון ניכנסתי לשכונות שממש לא היתה לי כוונה. התחברתי ל igo ויצאתי משם בצורה טובה.

אז כן שתהייה לך תוכנה שלא תלוייה במצב רשת

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם וגם בלי GPS הייתי ממליץ לגלות ערנות וסביבה.

http://www.ntnews.com.au/lifestyle/woman-follows-gps-into-lake/news-story/a7d362dfc4634fd094651afc63f853a1\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.dropbox.com/s/pf35013uj7n9yl3/iGO.rar?dl=0

זה עריכה שלי עובד מעולה על גלקסי 5 וlg 2

אני ערכתי את התיקיות מפות ישראל בלבד .רק להעתיק את תיקיית igo לזכרון הפנימי ואז להתקין את האפליקציה

תעדכן אם עובד לך שאדע איזה מכשירים זה תומך

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ממליץ לחלץ ישירות לאחסון הפנימי

הי

הגרסה שלך עובדת מצוין על גלקסי s5 עם אנדרואיד גרסה 5.0.

הגרסה הזו היא היחידה שעבדה אצלי במכשיר, בכל שאר הגרסאות שמפורסמות פה ההתקנה עברה חלק אבל בהפעלה התוכנה היתה קורסת עוד לפני התפריט הראשי.

תודה רבה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.dropbox.com/s/pf35013uj7n9yl3/iGO.rar?dl=0

זה עריכה שלי עובד מעולה על גלקסי 5 וlg 2

אני ערכתי את התיקיות מפות ישראל בלבד .רק להעתיק את תיקיית igo לזכרון הפנימי ואז להתקין את האפליקציה

תעדכן אם עובד לך שאדע איזה מכשירים זה תומך

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ממליץ לחלץ ישירות לאחסון הפנימי

ניסיתי להוריד שוב - אבל הקובץ כבר לא נמצא בקישור... תוכל להעלות אותו שוב, בבקשה? ואגב, באיזו גרסה של winrar קיבצת אץ התיקיה?

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלומה.... עם winrar 4 אי-אפשר לחלץ את התיקיה (כפי שכתבתי קודם). עדכנתי את winrar לגרסה האחרונה - החילוץ מתרחש, אבל מתקבלת רשימה ארוכה של שגיאות (ראה תמונה). מה יכולה להיות הסיבה?

IGO.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...