Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הראש מול הלב (או רכב לסטודנט)

knfevg
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שלא חשבת על הסובארו לאונה בתור תמורה טובה לכסף ואמינות בשחקים, אבל אני מבין שאתה רוצה אוטו חדש יותר, קטן יותר ואולי עם קצת יותר הנאה בנהיגה.

גם אני במקומך בודק את ה205, אני לא בטוח אם היא אמינה אבל היא אמורה לענות על כל שאר הקריטריונים שלך.

אני גם הבנתי שה106 היא גרסה לא רחוקה מה205 אבל עם הרבה יותר קלקולים ובעיות פלסטיקה.

ה205 נשמעת האופציה הכי עדיפה כאן ואני מודה (בתור חובב יפאניות) שהייתי שוקל ברצינות לקנות אותה אם הייתי במצבך ולאו דווקא את הג'סטי המכוערת.

יש גם את הדייהאטסו שרייד....לא חסרות אפשרויות.

בהצלחה,

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MCYOYOYOSSI , עדיף שתשאר עם השמועות כן :) אולי בזה אתה חזק ,

ה106 היא הרבה יותר מודרנית , עם פלסטיקה עדיפה פי 10000 על ה205.

הדש בורד שלם גם אחרי שנים בשמש הישראלית. מה גם שהיא קצת יותר מודרנית בעיצוב , ובין ה106 ל205 אין ספק שה106 עדיפה בתחום הרכב סטודנטים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MCYOYOYOSSI ,

הדש בורד שלם גם אחרי שנים בשמש הישראלית. מה גם שהיא קצת יותר מודרנית בעיצוב , ובין ה106 ל205 אין ספק שה106 עדיפה בתחום הרכב סטודנטים.

ליביו

אני לא חושב ככה.

למרות שהמכלולים דומים ,ה106 מגלה אמינות פחותה בהרבה מה205 !

נכון שה106 יותר יפה , יותר מודרנית אבל לדעתי השיקול הזה לא צריך להכנס במקרה של מכוניות באזור ה20 אלף ש"ח ,מה עוד שעל כל 106 במצב טוב מבקשים סכומים מופלצים מעל המחירון אפילו אם לא מדובר בדגם ספורטיבי (!!)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במצבכם עם אותה התלבטות ואותו תקציב לפני כ-4 חודשים. קניתי דייהטסו אפלאוז שנת 92, יד ראשונה, טסט לשנה, מאשה מבוגרת עם 138K ק"מ בלבד. האוטו עלה 17.5K ואחרי יישור קו של 1,500 ש"ח (בלמים וצמיגים) קיבלתי רכב במצב מצויין בתקציב נמוך יחסית. עשיתי עליו עד עכשיו 6,500 ק"מ ולא הייתה שום בעיה מכאנית.

אבל...

הרכב הוא לא הכי נוח לנהיגה, הוא אוכל דלק בצורה רצינית (1 ל-8 בעיר, 1 ל-12 בינעירוני) והוא פשוט משעמם לנהיגה...:mm_cry:

עכשיו אני מחפש תחליף הולם, 106 או בראבו מהשנים 96-97, אבל לך תמצא כאלה במצב טוב ושעברו פחות מ-4 ידיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם גם אני סטודנט ואחרי התלבטות ארוכה קניתי 205 forever שנת 97 לפני כחצי שנה, ואני ממש מרוצה, עברתי איתה כבר 8k רק לבדוק שמן מים וליסוע בלי דאגות,חסכונית מאוד 1-14 ונוחה מאוד לנהיגה. לדעתי גם רכב יפה למדי בדגם forever.

בכול מקרה שיהייה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי סובארו יותר אמינה אבל ליסוע כול בוקר באותו רכב משעמממממממממם פשוט לא עושה לי את זה

לפעמים יש רגעים שאתה מודה לבורא שאתה חי ולעזאזל האחזקה תיקנה RALLY נכון קצת יותר יקר

אבל ההנאה ההההההההההההההההההההההה.......................ההנאה

יש רגעים שאתה פשוט מודה לבורא שאתה חי (אברהם פורת ז"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם גם אני סטודנט ואחרי התלבטות ארוכה קניתי 205 forever שנת 97 לפני כחצי שנה, ואני ממש מרוצה, עברתי איתה כבר 8k רק לבדוק שמן מים וליסוע בלי דאגות,חסכונית מאוד 1-14 ונוחה מאוד לנהיגה. לדעתי גם רכב יפה למדי בדגם forever.

בכול מקרה שיהייה בהצלחה

מחזק את דבריך

לשכן שלי הייתה אחת וגם הוא סטודנט, לא היו לו מעולם תקלות עם הרכב, בנוסף הרכב נוח, די ספורטיבי

אצלו זה היה דגם 3 דלתות, ומה עוד אפשר לומר פשוט אחלה רכב.

אגב הרכב עבר תאונה והוא קיבל מחירון: שנת 99 או 98 17 אלף שקל לפי דעתי לא יקר בכלל.

דרך אגב אצלו הרכב היה עם מנוע הזרקה חד נקודתית שהניב תאוצה טובה לרכב.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכול מקרה שיהייה בהצלחה

ממליץ חד משמעית על 205. קניתי לפני שבועיים FOREVER 1998 אחרי שהיתה לי לפני כמה שנים 1997 ואני מרוצה עד הגג.:razz:

חסכונית בצורה בלתי רגילה,שלדה מהנה לנהיגה אגרסיבית יחסית ליפניות קטנות,חלקים ממש לא יקרים כמו שחשבתי ויש המון תחלופיים,ושוק מצויין.אין לי ספק שכשאני ארצה למכור אותה יעצרו אותי ברמזור הראשון שאני אעמוד.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה...:wink:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושכחתם את היפנית הכי י]ה, הכי חמודה והכי אמינה

מזדה 121

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש פה התעלמות רועמת מרכב סטודנטים קלאסי. פורד פיאסטה. שילדה משנות השבעים, מנוע משנות השישים אבל כל זה אומר רק דבר אחד... הפיאסטה שכחה את המושג, מחלות ילדות.

יש לי 205 GTI מזה 7 שנים, אפילו היא מתקשה לעמוד בקצב של נהיגה אגרסיבית+ כבישי ישראל+ גילה הקשיש. אם אתה הולך לקנות 205 (1400) ומחפש קצת נהיגה ספורטיבית, קח בבקשה בחשבון שאתה הולך לפרק את האוטו. אחרי כמה שנים של קו מודיעין-ת"א האוטו פשוט יעלם. ב GTI יש נטיה להחליף מיסבי גלגל (בעיקר קדמיים), תושבות מנוע, קונקטורים של מוט מייצב קדמי ועוד שלל חלקים בפרונט שלא עומדים בעומסים שהוזכרו, אלו חלקים של GTI, חלקים שתוכננו לרכב אשר יועד לנהיגה ספורטיבית, נהיגה דומה ב 205 רגילה, יחסלו אותה. ולראיה.... ראית פעם איך נראית 205 שהשתחררה מצה"ל?

או שתשכך מהנהיגה הספורטיבית ואז קנה 205 או שתקנה רכב עם אופי/ ייעוד ספורטיבי. אין באמצע (כמעט):-)

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת אולי על משהו עם יותר סטייל ?

אולי איזה ג'יפון ישן ? סוזוקי ויטארה/סוזוקי סמוראי ? הם אמינים, ויחסית זולים

ויטארה ממש לא נכנסת לתקציב...

לגבי הסמוראי, אני פשוט לא יכול לתאר איך אפשר לנסוע ממודעין לת"א כל יום עליו, תצטרך רופא גב קבוע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...