Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמות מניידות חונות? קיים דבר כזה?

RaLLyE_Mk1
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צילמו לפני כשנה את הרכב שנימצא על שמי, סקסו דיזל, על מהירות של כ 138 קמ"ש, ולמרות שאני נהג חדש קיבלתי רק קנס ונק' (8 אם אני לא טועה). אני לא הייתי הנהג, אבל לא טרחתי להעביר את זה על מישהו אחר מכיוון שזה בעיה למצוא מי נהג באוטו, אבל לא הזמינו אותי למשפט ולא שללו לי את הרישיון, למרות שאני נהג חדש.

יכול להיות שבעתיד, כשתסתיים לי תקופת הנהג החדש יעשו לי בעיות על המהירות, אבל לבנתיים רק נק' וקנס קיבלתי.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מנצל"ש: קרה לי מספר פעמים בלילה שראיתי משהו נוצץ לחצי שניה מאחורה. ניסיתי להיסתכל אבל לא ראיתי את מקור האור.

האם פלאש של מצלמה הוא חזק ובולט? שכן מה שראיתי בהחלט לא היה בולט (וכמו כן עד היום Touch Wood אין לי דוחות).

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב , אין שום בעייה לזמן ולשפוט אנשים על מהירות ,ואין למשטרה שום בעייה לתבוע את בעל הרכב והיא לא צריכה להוכיח כלום.

חובת ההוכחה היא על בעל הרכב - כלומר עליו להמציא לידי המשטרה את זה שנהג ברכב.

לא להתחכם בבקשה עם טענות כמו "ואם אוכיח שהייתי בחו"ל בזמן העבירה?" או במילואים או כל אליבי אחר. המדינה מבקשת מבעל הרכב להביא לידיה את הנהג ,או לחילופין תאשים את בעל הרכב.

במקרה של נהיגה ב-40 קמ"ש מעל (או 30 בעיר) יזומן בעל הרכב ו/או הנהג לבית המשפט ,שם יזכה קרוב לוודאי בעונש שלילה (או תנאי) בנוסף לקנס הכספי.

החריגים היחידם עימם ניתן להתחמק משלילה ללא עו"ד

(או פה מספיק גדול ומהיר כדי לענות בבית המשפט ) : חב' בע"מ בעלת הרכב , או אדם חסר רשיון בעל הרכב.

בתי המשפט נוטים במקרים כאלה לזמבר את בעל הרכב בקנס ,כדי להרתיע מפתרון זה.

לפותח השרשור המקורי :

אם הבנתי נכון ,חטפת פלאש מהניידת שמתחבאת מאחרי צפרדע האשפה בירידה בז'בוטינסקי לפני מכון מור - לא ?

100 במקום 50 ... לא טוב. עו"ד.

יש לך 3-4 חודשים לאסוף כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב , אין שום בעייה לזמן ולשפוט אנשים על מהירות ,ואין למשטרה שום בעייה לתבוע את בעל הרכב והיא לא צריכה להוכיח כלום.

חובת ההוכחה היא על בעל הרכב - כלומר עליו להמציא לידי המשטרה את זה שנהג ברכב.

באמת :?:

יכול להיות שזה נכון בקנסות כאשר קנס על מהירות עובד כמו בקנס על חניה אבל שאתה צריך לשלול את הרישיון אני בספק שזה יעבור משפט.

אני רוצה לראות חוק במדינתנו שעדיין אמורה להיות דמוקרטית שיגיד לי שאפשר לשלול לי רשיון מבלי להוכיח שאני אחראי לעברה ושאני עשיתי אותה.

אם מזמינים מישהו למשפט והוא מפליל את עצמו אז בעיה שלו אבל בהנחה שהוא טוען שלא הוא נהג ושיש לו 4 שותפים לנהיגה בבית (אמא, אבא, אח גדול ואח קטן) אז אני לא חושב שיהיה אפשר לעשות משהו, במיוחד שלפעמים הדו"ח מגיע שנה אחרי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אוקי מצטער שאני מקפיץ ת'רד מלפני חודש..

אבל היום גם אותי צילמו.. פעם ראשונה... לפני 40 דקות בערך..

הייתי בערך על 75.. במקום שאני לא ממש בטוח כמה מותר בו.. אבל נגיד 50..

זאת אומרת 750 שקל קנס.. :?

אני נהג חדש..

גם אני נהגתי על הרכב של אמא.. הדו"ח הבנתי יגיע אליה..

עכשיו התשובה היחידה שלא מצאתי פה זה מתי הוא יגיע?

מישהו יודע? בערך?

hope for the best, expect the worse.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת :?:

יכול להיות שזה נכון בקנסות כאשר קנס על מהירות עובד כמו בקנס על חניה אבל שאתה צריך לשלול את הרישיון אני בספק שזה יעבור משפט.

אני רוצה לראות חוק במדינתנו שעדיין אמורה להיות דמוקרטית שיגיד לי שאפשר לשלול לי רשיון מבלי להוכיח שאני אחראי לעברה ושאני עשיתי אותה.

אם מזמינים מישהו למשפט והוא מפליל את עצמו אז בעיה שלו אבל בהנחה שהוא טוען שלא הוא נהג ושיש לו 4 שותפים לנהיגה בבית (אמא, אבא, אח גדול ואח קטן) אז אני לא חושב שיהיה אפשר לעשות משהו, במיוחד שלפעמים הדו"ח מגיע שנה אחרי ...

בעל ברכב חייב לדעת לפי החוק מי נהג ברכב באותו זמן....

הוא זה שאחראי על הרכב...

אם הוא טוען שהוא לא נהג הוא חייב להגיד מי כן נהג! חייב!

לא זוכר? בעיה שלו...

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן נסעת 100 קמש בדרך של 50

אמא שלך תקבל זימון לדין

לא מעניין את משטרת ישאל מי נהג , כמו שנאמר לך - חובת ההוכחה היא שלך.

ולפי הנאיביות שלך , כנראה שתיפגש איתם (משטרת התנועה) עוד הרבה פעמים .

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק חובת ההוכחה חלה על בעל הרכב, הוא צריך לדאוג שהנהג יודה בכך.

אין זה מספיק להצביע מאן-דהוא כנהג שבצע את העברה, אלא יש לדאוג שאותו נהג יחתום על הודעתו.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איי סי . אם יש שאלות , אתה מוזמן להעלות אותן - זה לא ישמש שראייה כנגדך בבית משפט בכל מקרה .

לפני השאלות - בצע חיפוש בבקשה . כל השאלות שנידונו בשרשור הזה נענו בהרחבה בעבר.

טיפ : חפש "מצלמות" , "מצלמות ניידות " , "מולטנובה" , "רדאר" וכיו"ב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין האמור לעיל לבין דמוקרטיה.

קריאות "הרי זו ארץ דמוקרטית" (באמת? אפילו לא רפוליקת בננות...) גם לא יחזיקו מים

כשיתחילו להרים לך ולי את האוטו על נסיעה ב-150 קמ"ש בכביש 6.

אז אני בטוח אבין למה אנחנו העם היחיד שמוחא כפיים כשנוחתים חזרה בארץ מולדתו. :roll:

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ

בעיה...

אני בטוח שהיה פלאש..

אני גם בטוח שהפלאש היה מקדימה

זאת אומרת שהוא צילם את החלק של הקידמי של האוטו

וכל מי שדיבר איתי אמר שזה לא הגיוני..

הייתה מכונית אחת לפני אבל רחוקה מידי והפלאש היה מכוון אלי..

מישהו יכול לאשר שאכן הגיוני שהפלאש בא מקדימה?

וזה ממש טיפשי לצלם מקדימה

חבל שלקח לי זמן לצאת מההלם הראשוני שצילמו אותי

פעם הבאה שמצלמים אותי מקדימה אני מאבד שליטה ועושה לו שקע בניידת ככה למזכרת ותזכורת

לא לצלם מקדימה בחושך מוחלט!

(הפסקה האחרונה נכתבה בהומור הזוי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים מההודעה האחרונה שכתבת-

1. אם אכן הפלאש היה מקדימה- לדעתי 99% שהוא לא מסרטי הצילום של המשטרה, אלא של ילדים מטומטמים.

למה? כי למרות התיאבון הגדול של משטרת התנועה לחלק דו"חות- עדיין פלאש מול העניים באמצע הלילה זה דבר שעלול לגרום לתאונה ובמקרה הכי גרוע גם למוות- משהו שמשטרה (ככה אני מקווה לפחות) לא תעשה ותסכן את הנהג המצולם.

2. פלאש מקדימה? צילום מקדימה? לא הגיוני. מדוע?

כי המצלמות של משטרת התנועה- כל מצלמה שהיא- עובדות על העיקרון הבא:

המצלמה- מופעלת ע"י חיישנים. לא על ידי השוטר שיושב בתוך הניידת. מה זה אומר?

זה אומר שכאשר אתה מגיע מול המצלמה- היא אינה יודעת מה המהירות שלך- כי החיישנים שלה עובדים על עיקרון של "עצם מתרחק" שזה בפשטות- מכונית שעברה אותה ומתרחקת ממנה בכיוון הנתיב שאליו המצלמה מכוונת.

וכך, ברגע שעברת את אותה מצלמה במהירות מעל המותר,אותם חיישנים יפעילו את המצלמה- והופ! צולמת. לחיישנים לוקח כמה אלפיות השניה כדי לעבד את המידע שהם קלטו (עברת את המהירות המותרת) ולשלוח פקודה למצלמה לצלם אותך. פלאי הטכנולוגיה.

עיקרון ההפעלה הזה כולל את כל המצלמות שברשות משטרת ישראל-הנייחות והלא נייחות שמורכבות על ניידות.

*לייזרים ושות'- אכן מופעלים ע"י גורם אנושי. במקרה הזה -שוטרים.

מצלמות- לא.

בתקווה שלא צולמת,

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר היה מחוץ לרכב

הרכב היה רכב רגיל עם מספר אדום של משטרה..

והוא היה מופנה עם ה"תחת" אלי..

יחד עם זאת אני בטוח שהפלאש בא מכיוון השוטר.. מעל הניידת..

בגלל שהיה חשוך אני לא יכול להגיד אם היה או לא היה מישהו אחר בתוך הניידת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים מההודעה האחרונה שכתבת-

1. אם אכן הפלאש היה מקדימה- לדעתי 99% שהוא לא מסרטי הצילום של המשטרה, אלא של ילדים מטומטמים.

למה? כי למרות התיאבון הגדול של משטרת התנועה לחלק דו"חות- עדיין פלאש מול העניים באמצע הלילה זה דבר שעלול לגרום לתאונה ובמקרה הכי גרוע גם למוות- משהו שמשטרה (ככה אני מקווה לפחות) לא תעשה ותסכן את הנהג המצולם.

2. פלאש מקדימה? צילום מקדימה? לא הגיוני. מדוע?

כי המצלמות של משטרת התנועה- כל מצלמה שהיא- עובדות על העיקרון הבא:

המצלמה- מופעלת ע"י חיישנים. לא על ידי השוטר שיושב בתוך הניידת. מה זה אומר?

זה אומר שכאשר אתה מגיע מול המצלמה- היא אינה יודעת מה המהירות שלך- כי החיישנים שלה עובדים על עיקרון של "עצם מתרחק" שזה בפשטות- מכונית שעברה אותה ומתרחקת ממנה בכיוון הנתיב שאליו המצלמה מכוונת.

וכך, ברגע שעברת את אותה מצלמה במהירות מעל המותר,אותם חיישנים יפעילו את המצלמה- והופ! צולמת. לחיישנים לוקח כמה אלפיות השניה כדי לעבד את המידע שהם קלטו (עברת את המהירות המותרת) ולשלוח פקודה למצלמה לצלם אותך. פלאי הטכנולוגיה.

אני לא אוהב להתבטא בד"כ בצורה הזו בפורום - אבל מה שכתבת הוא שטויות .

לא מאמין ?

http://www.speedtraps.co.il/photos/multapic_upfar.exe (הקובץ אינו וירוס ,לא לפחד).

המשטרה משתמשת ביכולת המולטנובה לצלם גם תנועה מתקרבת , לא רק מתרחקת , לעיתים נדירות אמנם ,אבל בהחלט משתמשת.

ניתן לדעת אם המצלמה מכוונת לצלם תנועה מתרחקת ,מתקרבת , או שתיהן ע"י סימן הנראה כאות ר' המופיע בתוך התמונה.

לפני שאתה כותב בפסקנות כזו , רצוי שתבדוק ולא תעה אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...