Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

והינה זה בא...

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 7974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאיפה הוא חושב על זה

ולמה לעזזל הם { שרי התחבורה } תמיד נטפלים לנושא הזה.

כל אחד בקדנציה שלו מעלה את הגיל פעם אחת ומוריד את הגיל פעם אחת.

זה נהיה משהו שברור מאליו שקודם משנים תגיל אחר כך חושבים על פיתרון אחר.

לגבי הרעיון של מגרשי החלקה וכו, מעולה רק חבל שיקח שנים לבנות כאלו מקומות ברחבי הארץ , אני לא רואה אנשים מהצפון נוסעים לאשקלון בשביל לעשות קורס במגרש החלקה ולדעתי זו תיהיה חוצפה לבקש מאנשים לעשות את זה. :!:

חוצמזה , הבעיה היותר גדולה כאן היא שאנשים שותים ונוהגים או/ו לא מכירים את מגבלות כלי הרכב שלהם.

כיום מלמדים לנהוג בצורה כזו שתכלס מכינה אותך לטסט

המורה לנהיגה אומר לך.

פה תיסע לא יותר מ 40 ופה אל תעבור ת 80 וכו, אל תיסע בהילוך 5 וכל השאר....

:mad::shock:

ונחזור למה שהתחלתי בו. בתור אחד שעוד מעט יש לו רישיון שנה

והחודשיים מלווה עם ההורים היו אחד הדברים שהובילו אותי להגיד " תנהגו אתם אני לא יכול לנהוג שאתם באוטו", נהיגה עם מלווה זה דבר מעיק

אני לא מאמין שבני נוער/מבוגרים שמוציאים רישיון יוכלו לסבול

נהיגה עם מלווה במשך חצי שנה. כמו כן, שאתה נוהג עם ההורים/מלווה הנ"ל מנסה להקנות לך את הרגלי הנהיגה שלו, עכשיו אם יש מישהו שהמלווה שלו מקנה לו הרגלי נהיגה גרועים

ועושה זאת בתקופה של חצי שנה יקח הרבה זמן עם בכלל ניתן יהיה לשרש את הבעיה מאותו נהג חדש.

לגבי המשטרה והעקיפה - טוב נו כבר נאמר הכל אין מה להגיד. :evil:

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק שגיאת כתיב (קורה לפעמים) אלא ביטוי שונה של המילה. כאן מדובר על נסיון לשים אוכף ,כמו לסוסים (למרות שאני אישית מרגיש יותר כמו חמור לאור הנעשה בארצנו)...

ולעניין המאמר - מישהו יודע איך אפשר להידחף לשם ? אולי נוכל להרים את קולנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכאן יש עוד חומר לקריאה...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2098394,00.html

100 מליון שקל עולים הצעצועים החדשים של הממשלה (מצלמות מהירות)!!

אתם מתארים לעצמכם כמה דברים שבאמת יכולים לעזור כדי למנוע תאונות יכולים לממן 100 מיליון שקל??- השתתפות חלקית בקורסים ללמידת נהיגה נכונה (מתקדמת),הקדשה של שעה אחת בשבוע בבתי הספר התיכוניים למודעות מוטורית ולתרבות הנהיגה, שיפוץ כבישים וצמתים בעיתיים ועוד הרבה דברים...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעניין המאמר - מישהו יודע איך אפשר להידחף לשם ? אולי נוכל להרים את קולנו?

ניתן להוסיף תגובה לכתבה, אני לא יודע כמה זה אפקטיבי וכמה קוראים באמת מעיינים בתגובות

באותה הזדמנות, שמר, מה לגבי התוכנית להקמת "קבוצת לחץ" על משרד התחבורע?

מוקפאת, נגוזה? עדכן

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה בלחץ + התחלת בנייה של בית + אישה+שני ילדים = אין מספיק זמן.

זה לא תירוץ , זו סיבה . אבל אני אעבור ברגע שאוכל משלב הדיבורים לשלב המעשים , מבטיח.

בינתיים , אם למישהו יש רצון/יכולת לעשות את זה ,תמיכתי מובטחת.

ותגובה למאמר בנוסח הזה כבר שלחתי...ובנוסף גם מייל לעמותה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלשום בערב , חרב האור של הג'דיי הצילה אותי מעוד ממל"ז . עכשיו המכשיר כבר כיסה את עלותו :wink:

בינתיים 0:2 לטובתנו...אני מקווה שלא יהיה שער חוץ למשטרה... :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...