Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירים גבוהים של רכבים בחברות הליסינג

danilovo
שימו לב! השרשור הזה בן 4047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב מעניין אותי גם אם מישהו מחברי הפורום קנה/מכיר מישהו/שמע מישהו שרכש בשנתיים שלוש האחרונות רכב משפחתי חדש מסוכונת (כדוגמת מאזדה3, I30, פוקוס וכו).

כן,

לפני 5 חודשים עזרתי לידידה בחיפושים . היא רצתה רכב משפחתי (לנסר\I30\פוקוס\קורולה).

בסופו של דבר, נקנה פוקוס מודל 2009 (דצמבר), עם 76 אלף ק"מ, מהשכרה של אלדן, במחיר 58 אלף ש"ח, בסניף פ"ת.

הרכב עדיין היה באחריות היבואן +השלמת אחריות עד שנה ל 10 מכלולים ע"י אלדן.

המחיר לרגע הקניה היה זהה למחיר מחירון משוכלל של יצחק לוי (אחרי הפחתה של השכרה וקילומטראז).

הרכב היה ללא תאונות בכלל, במצב מעולה (רק הוחלף המצבר לחדש ע"י אלדן).

כמובן, אין לי שום קשר לחברת אלדן, ואני חושב שהעסקה היתה סבירה.

הבחורה פחדה פחד מוות מסוחרים שמתחזים למוכרים פרטיים והעדיפה קניה מחברה גדולה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנוןפורום - צודק ומזדהה.

הבעיה היא שאני בודק כבר למעלה מחודש את הלוחות האינטרנטיים, וגם התקשרתי כבר לכמה מודעות וכולם סוחרים(סמויים וגלויים)

או מגרשי רכב.

אגב מעניין אותי גם אם מישהו מחברי הפורום קנה/מכיר מישהו/שמע מישהו שרכש בשנתיים שלוש האחרונות רכב משפחתי חדש מסוכונת (כדוגמת מאזדה3, I30, פוקוס וכו).

לדעתי המספרים היום קרובים ל 100% ליסינג בסקטור הזה

אני במצבך, רק הבדל שאני מחפש מסוף חודש דצמבר.

אצלי הבעיה היא אחרת, אני נעול על תקציב ולא נעול על סוג הרכב, מחפש בעיקר מיוחדים שאינם נסחרים בחברות השונות (כמו ספורטבאקים למיניהם, דגמים משופרים יותר מאלה שיש בליסינג וכו...) אבל הם באלפי שקלים יקרים יותר אם מאדזה 3 2010 רגילה עולה 65-75K, ספיריט 2000 לא תמצא במצב טוב פחות מ 85-90K.

חשבתי על הרבה רכבים שונים החל ממיני (לקנות מיבואן) ועד מנהלים (שנתונים 2007-2010). יותר מזה, היו לי קומבינות בתחילת ינואר בשלומו, באוויס ובאלבר.

כל זה עדיין לא הביא למצב שאני קניתי רכב. כי שוק מוצף בהרבה סוחרים סמויים ועד התירוץ הקבוע "קיבלתי רכב מעבודה לכן מוכר רכב". הגעתי למצב שחלק מהרכבים שישנם בלוחות השונים אני כבר מכיר "אישית". ראיתי איך המחיר שלהם משתנה כל חודש וחודשו :).

אך לצערי עדיין לא מצאתי משהו טוב במחיר סביר.

לגבי המצב, שטיפת מוח של אנשי שיווק עם מילים: מבצע, הלוואה ללא ריבית ואחריות, עושים את שלהם.

מה שמצחיק אותי זה החישובים, כל הסוחרים לוקחים מחשבון ומחשבים סכום כלשהו ואז זורקים עלות רכב, מהצד זה נראה מאוד מצחיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש CW נורמלית,

יש מצב שההורים שלי יעמידו את שלהם בקרוב למכירה,

אבל היא הרבה מעל לתקציב שלך.

(יד ראשונה, לא יוצאת ליסינג, פרטית, מטופלת כמו שצריך, 35 אלף ק"מ בערך ב3 שנים כמעט שזה כלום)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש CW נורמלית,

יש מצב שההורים שלי יעמידו את שלהם בקרוב למכירה,

אבל היא הרבה מעל לתקציב שלך.

(יד ראשונה, לא יוצאת ליסינג, פרטית, מטופלת כמו שצריך, 35 אלף ק"מ בערך ב3 שנים כמעט שזה כלום)

אם כך, קרוב לוודאי שירצו מחירון מלא? (סביבות ה 75K), זה קצת מעבר למה שחשבתי להוציא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

לפני 5 חודשים עזרתי לידידה בחיפושים . היא רצתה רכב משפחתי (לנסר\I30\פוקוס\קורולה).

בסופו של דבר, נקנה פוקוס מודל 2009 (דצמבר), עם 76 אלף ק"מ, מהשכרה של אלדן, במחיר 58 אלף ש"ח, בסניף פ"ת.

הרכב עדיין היה באחריות היבואן +השלמת אחריות עד שנה ל 10 מכלולים ע"י אלדן.

המחיר לרגע הקניה היה זהה למחיר מחירון משוכלל של יצחק לוי (אחרי הפחתה של השכרה וקילומטראז).

הרכב היה ללא תאונות בכלל, במצב מעולה (רק הוחלף המצבר לחדש ע"י אלדן).

כמובן, אין לי שום קשר לחברת אלדן, ואני חושב שהעסקה היתה סבירה.

הבחורה פחדה פחד מוות מסוחרים שמתחזים למוכרים פרטיים והעדיפה קניה מחברה גדולה.

תודה,

אתה למעשה מאשש את ההשערה שלי: כל מי שמגיב כאן בפורום בנושא ורושם הערות כמו: אפשר להוריד עוד במחיר, או כאלו שכותבים שעסקה מסויימת לא משלמת כי זה מחירון משוקלל ומי קונה היום במיחר מחירון וכו', לא באמת התנסו בקנית רכב בתקופה האחרונה ולא מול חברות הליסינג.

לא שאני אומר שהעסקה הנ"ל לא סבירה, נראה לי הגיוני לגמרי, פשוט קריאת ההערות בפורום בתור אורח בתקופה האחרונה גרמה לי לחשוב שאני "פראייר" רק כי אני שוקל לשלם מחירון (משוקלל) על רכב יוצא ליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח יש אנשים שיודעים לנהל משא ומתן מול חברות ליסינג בצורה כזאת, שמשיגים את המחירים הנמוכים. זה סוג של כשרון.

תיקח בחשבון את עניין האחריות, תיקון ליקויים לפני מסירת הרכב (מה שמוצאים בבדיקה) - גם שווה מהו.

מתי כן אפשר להוריד מחירים לרצפה? כאשר קונים מיד 2 פרטית אחרי ליסינג - כאן אין אחריות, המוכרים גמישים מאוד(בעיקר אלה שלחוצים למכור).

בגלל כל זה, לפני שקונים רכב נפוץ מליסינג, צריך לקחת בחשבון שני דברים - להיות מוכן להורדה במחיר במכירה עתידית או כוונה להחזיק ברכב שנים רבות. אחרת פשוט לא כדאי לקנות מחברת ליסינג.

הבחורה מהסיפור שלי מתכוונת להחזיק את הפוקוס המון זמן, בדומה לרכב הקודם (הרכב הקודם שלה היה שרייד קלאסיק מודל 1998 ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה וכמה ניסיונות שלי מהעבר, מעולם לא הצלחתי להבין מה אטרקטיבי ברכישה מחברות הליסינג, רכבים שחוטים במחיר מופקע, אלה אם אתה מהמקורבים.

מדובר במערכות שלמות הפועלות לניפוח מלאכותי של מחיר רכב יוצא ליסינג - מחירון, יבואנים, בנקים, חברות ליסינג, חברות ביטוח, חברות אשראי ועוד. מערכות שכל אחת מהן עושה כסף ענק מניפוח המחירים, ללקוח הפרטי אין סיכוי, חוץ מלהחליט לא לרכוש מהם.

חבל שהרוב לא חושבים כמוני, אם היו, היו פחות התבכינויות על מחירי רכבים.

כי הם דוחפים לך חיישני רוורס או מערכת מולטימדיה שבמקרה הטוב עולים לך 1,000 שקלים, אז הישראלי הנפוץ שלא גולש בקארספורום בולע את זה.

אני נגד להחליף רכב חדש כל 3 שנים, כי אז אתה צריך למכור במחירי שחיטה של חברות הליסינג.

כרגע לדעתי העסקה הכי טובה בליסינג היא 0 קילומטר 2013, אם אתה מתכוון להחזיק את הרכב לטווח מאוד ארוך זה משתלם.

יש כמה מציאות, אבא של חבר שלי קנה משלמה סיקסט לא מזמן פוקוס 2009 עם 43,000 קילומטר על השעון, אפילו אני הלכתי לסניף אילת (שם היה הרכב) כדי לבדוק אותו ולערוך את המשא ומתן, העסקה נסגרה על 54,000 שקלים במזומן (רצו 63,000) + טיפול של 45,000 קילומטר + מערכת מולטימדיה + הובלת הרכב לירושלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מציאות, אבא של חבר שלי קנה משלמה סיקסט לא מזמן פוקוס 2009 עם 43,000 קילומטר על השעון, אפילו אני הלכתי לסניף אילת (שם היה הרכב) כדי לבדוק אותו ולערוך את המשא ומתן, העסקה נסגרה על 54,000 שקלים במזומן (רצו 63,000) + טיפול של 45,000 קילומטר + מערכת מולטימדיה + הובלת הרכב לירושלים.

מסקרן אותי איך הורדת אותם מ 63 ל 54? אשמח לדעת "שיטות" למומ מולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

אתה למעשה מאשש את ההשערה שלי: כל מי שמגיב כאן בפורום בנושא ורושם הערות כמו: אפשר להוריד עוד במחיר, או כאלו שכותבים שעסקה מסויימת לא משלמת כי זה מחירון משוקלל ומי קונה היום במיחר מחירון וכו', לא באמת התנסו בקנית רכב בתקופה האחרונה ולא מול חברות הליסינג.

לא שאני אומר שהעסקה הנ"ל לא סבירה, נראה לי הגיוני לגמרי, פשוט קריאת ההערות בפורום בתור אורח בתקופה האחרונה גרמה לי לחשוב שאני "פראייר" רק כי אני שוקל לשלם מחירון (משוקלל) על רכב יוצא ליסינג.

לא חסר כאן קשקשנים. תמיד, תמצא כאלה שישבעו לך שעשו זאת בהליכה יותר טוב ממך, אז מה. עשית את הבדיקה שלך, הבנת שזה עוד שטות של קשקשנים .

מה שנחמד פה, שמתוך ים של שטויות ובדותות, פה ושם יש משהוא מעניין ונכון. עם הזמן תלמד , יותר חשוב מי כותב מאשר מה כתוב.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוד הוא מזומן ורצינות.

תמנע מטרייד אין ועסקאות מימון, לפעמים שווה לבדוק הנחות מזומן ובמקביל לקיחת הלוואה מהבנק שלך (ולא דרך הליסינג).

חוץ מזה שהראיתי להם בכמה נמכרות ביד 2 פוקוסים מידיים פרטיות ואפילו דגמים מאובזרים יותר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי מס' פעמים אפשרות לרכוש מכוניות מליסינג. פניתי לחברות רבות. רבות!

ההצעות היו מגוחכות, גבוהות הרבה יותר מהמחירים שניתן היה לקנות (וקניתי) את אותו סוג הרכב, אותו השנתון, מיד ראשונה פרטית, עם הסטורית טיפולים מפורטת במוסך היבואן, עם קלומטרז' דומה מאוד.

גם לי לא מובן למי הם מוכרים את הרכבים שלהם, מי קונה מהם , ומדוע. אבל עובדה, הם כנראה מצליחים.

אין מציאות ואין שיטות. אי אפשר להוריד אותם במחיר כי עובדה שיש מספיק קונים שמשלמים עבור רכב ליסינג יותר מאשר עבור רכב פרטי טוב, כפי שכתב דני.

אנשים חוששים מהחויה של חיפוש רכב ב"יד 2" עם סוחרים מוסווים, עם צעקות ושקרים, ולכן הולכים למגרשי הליסינג ומשלמים אותו דבר על רכב נחות (מבחינה כספית).

אם אתה מחפש מציאות, קנה רכב מיד 2 פרטית שקודם היה יד 1 ליסינג (כלומר אתה תהיה יד 3). במקרה כזה אתה יכול להוריד מחיר, אבל זה כדאי רק אם תחזיק את הרכב לא מעט שנים.

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4047 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...