Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, nev כתב:

כשהחרדים מקבלים מיליארד לישיבות כל העולם ואשתו זועק. בשהערבים מקבלים פי 50 (!) שוחד כדי להחזיק ממשלה לא לגיטימית זה בסדר.

אם אתה לא רואה את ההבדל זו בעיה שלך.

לחרדים יש ערים מפותחות ותלמידי ישיבות מקבלים כסף על חרטא .

ערבים לרוב גרים במזבלה,אומנם בתים פרטיים לרוב אבל עם תשתיות של מדינת עולם שלישי.

אתה טוען שזה שוחד,אני טוען שזה כסף שהיה צריך להגיע אליהם מזמן .

לא צריך להיות גאון כדי להבין מה עוני, חוסר השקעה בתשתיות ובחינוך מביא .

• אהבתי 2

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4624

• SlowRide

4439

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, ArikC כתב:

לא צריך להיות גאון כדי להבין מה עוני, חוסר השקעה בתשתיות ובחינוך מביא .

הטיעון הנדוש הנ"ל כבר מזמן לא עובד על אף אחד.

לגבי המזבלה שהם גרים בה - חשבת רגע איך זה הגיע למצב הזה? רמז, מאותה סיבה שה50 מיליארד האלו לא ישנו שם כלום מלבד לרפד כמה כיסים.

הכסף שהיה אמור להגיע אליהם מזמן אכן הגיע, השאלה לאן...

לגבי "חורי הכדורים" - זו ההגדרה המדוייקת של לרצוח את האבא ולבקש את רחמי בית המשפט כי הוא יתום.

עריכה אחרונה על ידי nev
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, nev כתב:

כשהחרדים מקבלים מיליארד לישיבות כל העולם ואשתו זועק. בשהערבים מקבלים פי 50 (!) שוחד כדי להחזיק ממשלה לא לגיטימית זה בסדר.

מה לא לגיטימי בממשלה?

שוחד זו עבירה פלילית. אתה טוען שמשהו שהממשלה עושה זה פלילי?

גם עכשיו 'כל העולם זועק'. ואם לדייק אז רבים וטובים בימין, כולל אנשים שהצביעו בנט.

הבעיה היא לא עם העברת כסף בעייני. אלא בזה שמהחרדים זה לא יחזור אלי אף פעם.

לפני 1 דקה, nev כתב:

הטיעון הנדוש הנ"ל כבר מזמן לא עובד על אף

למה אתה מדבר בשם כולם? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שמשלמים כסף כדי להחזיק "ממשלה". הדבר היחיד שמחזיק אותה הוא הכסף.

במקום להעביר מעטפות כסף עושים את זה בצורה "חוקית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 דקות, korola כתב:

אבל מי שחורט על דיגלו שהוא רוצה לראות אותנו חוזרים למדינות שבאנו מהם

מה הקשר לבנון? מדברים על אזרחי המדינה, הם תחת הדגל שלך. איזה סיבה יש לך לתת להם את המינימום הנדרש? להקים במדינה שלך חממה לעוני ופשע?!

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, nev כתב:

הטיעון הנדוש הנ"ל כבר מזמן לא עובד על אף אחד.

לגבי המזבלה שהם גרים בה - חשבת רגע איך זה הגיע למצב הזה? רמז, מאותה סיבה שה50 מיליארד האלו לא ישנו שם כלום מלבד לרפד כמה כיסים.

אנחנו יודעים בדיוק איך זה הגיע למצב הזה.

המדינה הזניחה תשתיות,וכמעט ולא מעודדת בניה,מה שגורם לבניה לא חוקית כי גם הם מתרבים.

זו אשמת המדינה נטו.

לרפד כמה כיסים? אני מאמין קצת יותר ממך בממשלה ובמדינה שידעו במדוייק לאיפה הולך הכסף הזה, ולמען האמת זה גם רשום במפורש בהסכמים הקואליציונים.

אגב משלמים כסף להחזיק ממשלה,ביבי והחרדים,במשך שנים.

אז אל תהיה נאיבי,זה בדיוק מה שזה היה.

עריכה אחרונה על ידי ArikC
  • אהבתי 4

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, nev כתב:

הכסף שהיה אמור להגיע אליהם מזמן אכן הגיע, השאלה לאן

אז זה שהנציגים שלהם מושחתים והכסף לא מגיע לאן שהוא צריך, אומר שלא צריך להשקיע יותר ולתת להם להפוך למגזר של עבריינות ועוני. אחלה היגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מצדי שימשיכו לרפד את הכיסים, רק שיסתמו את הפה ולא יפריעו כשהמשטרה עוברת שם בית בית, מחרימה כלי נשק ועוצרת אנשים. מה שעד עכשיו לא ממש טרחו לעשות כי לאף אחד לא היה אכפת.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, nev כתב:

הבעיה היא שמשלמים כסף כדי להחזיק "ממשלה". הדבר היחיד שמחזיק אותה הוא הכסף.

במקום להעביר מעטפות כסף עושים את זה בצורה "חוקית".

איך זה שונה מכל ממשלה אחרת בעולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, nev כתב:

לא, עדיף להמשיך לתת לאותם מושחתים את הכסף (סליחה, פי 50) כדי שימשיכו לרפד את הכיסים. אחלה היגיון.

אז מה אתה מציע? לזרוק אותם לים?

מה אתה רוצה לעשות,לנסות לתקן או לחכות שזה יתפוצץ לנו בפנים בסדר הרבה יותר גדול ממה שקרה בשומר חומות?

אגב גם שם ביבי כשל כי היה צריך לעשות הרבה יותר ,היו צריכים להיות הרבה יותר מעצרים ולהיכנס באמא שלהם ,שיטת המקל והגזר.

אבל הוא לא רצה להכעיס את מנסור כי הוא עוד קיווה להקים איתו ממשלה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

איך זה שונה מכל ממשלה אחרת בעולם?

יש קשר אידיאולוגי\רעיוני\תועלתני שמרכיב את הממשלה\קואליציה. כמובן שכסף מעורב (לא נולדנו אתמול).

כאן הדבר היחיד המחבר הוא הכסף. אפילו האידיאל הקדוש מכולם ("רק לא ביבי") כבר לא מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, nev כתב:

יש קשר אידיאולוגי\רעיוני\תועלתני שמרכיב את הממשלה\קואליציה. כמובן שכסף מעורב (לא נולדנו אתמול).

כאן הדבר היחיד המחבר הוא הכסף. אפילו האידיאל הקדוש מכולם ("רק לא ביבי") כבר לא מספיק.

אין שום קשר אידאולוגי בין החרדים לליכוד. למרות שאני לא בטוח מה האידיאולוגיה של הליכוד בכלל ואם יש.

עזוב, אתה נגד הממשלה הזו מהסיבות שלך. ברור שהיא לא ממשלת החלומות של אף אחד. אבל כבר כתבו למה בהנתן האלטרנטיבה היא הרע במיעוטו. אפילו רק זה שאני לא צריך לשמוע את ביבי מסביר לי איך הוא הציל אותי מהקורונה ואיזה בסטי של פוטין הוא כבר מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, יובל .מ. כתב:

1. לטענת רה"מ החלופי לא הועלתה בפגישה דרישות כספיות, לפי עלי סאלם ראש עיריית נצרת מדובר במאות מיליונים לכל רשות ערבייה. המאות מיליונים מתווספים ל-200 מיליון שאחמד טיבי קיבל לפני כמה ימים.
איפה ה-53 מיליארד שהועברו לרע"מ? יש מצב שהם לא הגיעו לתושבים הערבים של מדינת ישראל?
2. אם לא הובטחו כספים, מדובר כנראה בהטבות אחרות, במידה ובעוד מספר ימים נראה ביטול של מצעד הדגלים בשער שכם, האם נוכל להגיד בביטחון שהממשלה הזאת מוחזקת כבת ערובה על ידי החברי כנסת הערבים ושכנראה לא מדובר בממשלה ימנית כמו שמוסא רז טוען?

1. אין 53 מיליארד לחברה הערבית, אפילו פחות מזה - בערך 7 מיליארד שקל בשנה (לחמש שנים הקרובות יוצא 35 מיל').

2. הטבות לא כספיות כמו מה?

גם ביבי ביטל את המעבר של מצעד הדגלים בשער שכם אבל לפי איך שאני רואה את זה, אם זה היה נוהג בשנים האחרונות או בכלל. צריך להמשיך את הנוהג.

3. לגבי התוספות הכספיות לחברי כנסת, חושב שזה דווקא טוב שנותנים להם כספים אך הדרך לדעתי לא הכי טובה שיש 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...