Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אומר זה שלא היה בפורומים ביטחוניים...

@יבגניפ שומע? ככה נראה מי שחושב שהוא חצי אלוהים.

הוא לא מומחה, הוא לא שותף בכלל לפורומים ביטחוניים, אבל הוא יודע שהיה אפשר אחרת (בהתעלמות מההשלכות), הוא יודע שיש לכוחות הביטחון מספיק מרחב פעולה.

בניגוד לזה שהיה בפורומים בטחוניים ועכשיו הוא מומחה לשיטור ויודע בוודאות שאי אפשר אחרת, והיו חייבים, אבל ממש ממש חייבים, לתת מכות לאנשים שמחזיקים ארון קבורה, בלוויה שמקבלת סיקור בינלאומי, כי אחרת שילטון החוק היה מתפורר וכל הלוויה מעתה ועד עולם היתה הופכת לאירוע ביטחוני מסוכן?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4617

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

לפני 19 דקות, David32 כתב:

אוי ליאור באמא שלך נו.

לא גירש אותם, גרם להם לסביבת עבודה רעילה שגרמה להם להתפטר לבד. אוי ההבדל הגדול. זהו, עכשיו זה אומר שהליכוד לא מורכב מהרבה יס מנים של ביבי.

מה? כתבתי במפורש שהוא המאיס את המפלגה עליהם וגרם להם לברוח.

וגם כתבתי שזה מגיע לאותה תוצאה.

לפני 19 דקות, David32 כתב:

תפסיק עם הדמגוגיה בגרוש שלך. מדברים על השכנים שלך בתוך המדינה, אלה עם התעודת הזהות הכחולה. לא על איזה סורים או לבנונים.

אתה מתכוון לאלה שרצחו אנשים בעכו? רצחו בלוד? ניסו לרצוח בדרום? ניסו לרצוח ביפו? ניסו לשרוף משפחה יהודית אבל פגעו בטעות בחלון של משפחה ערבית?

שרפו רכבים של יהודים כי הם יהודים, ניסו לבצע לינצ'ים, שרפו בתים של יהודים, בתי כנסת וכו'?

לפני 21 דקות, David32 כתב:

אה, בוא נזניח אותם ואז נתפלא שהם לא רוצים להיות פה. קטע.

דווקא הפוך, הם כן רוצים להיות פה, כל אחד מהם אומר את זה במפורש, אין שום סיכוי שהם יעברו לפלשתין מבחירה.

לפני 22 דקות, David32 כתב:

ויותר מזה אגיד, אם היה מישהו שהייתה לו תוכנית לפתרון שת"פי-כספי ללבנון, אני חושב שהיה שווה להשקיע את הכסף הזה תמורת שלום.

משהו סטייל נעזור לכלכלה שלכם, ואתם תעיפו את חיזבאללה ותחתמו איתנו הסכם שלום.

אבל אני סקפטי.

לא עכברא גנב, חורא גנב.

לפני החיזבאללה היה אמל, ואחרי החיזבאללה יהיה ארגון אחר.

אלא אם כן אתה חושב שיעשו טרנספר לשיעים מלבנון...

לפני 21 דקות, יבגניפ כתב:

רבין מת אח שלי. הגיעו לאוטו שלו והגיעו גם אליו.

והמוכנות לשבת עם החרדים והנסיון להלביש עליהם איגיאולגיה סוציאליסטית זו הסיבה המרכזית שבגללה קשה לי יותר ויותר להצביע לשמאל הישראלי.

מה זה משנה? זה הוכחה שלמפלגות חרדיות (בניגוד מוחלט ודיסוננס מדהים אגב ביחס לחרדים עצמם) אין אידיאולוגיה מדינית.

וגם עכשיו אם החרדים היו מוכנים להיכנס לממשלה הם היו שם, ואז גם הם וגם הערבים היו מקבלים כספים קואליציוניים.

רק מה הקואליציה מצפה שהליכוד יצביע עם הקואליציה בחינם. אבל כשרוצים את ההצבעה של טיבי יודעים לשלם לו תמורתה.

לפני 13 דקות, פינדר כתב:

בניגוד לזה שהיה בפורומים בטחוניים ועכשיו הוא מומחה לשיטור ויודע בוודאות שאי אפשר אחרת, והיו חייבים, אבל ממש ממש חייבים, לתת מכות לאנשים שמחזיקים ארון קבורה, בלוויה שמקבלת סיקור בינלאומי, כי אחרת שילטון החוק היה מתפורר וכל הלוויה מעתה ועד עולם היתה הופכת לאירוע ביטחוני מסוכן?

בניגוד אליך אני לא קבעתי שהיה אפשר אחרת.

אתה זה שקבעת שהיה אפשר אחרת.

אגב בטח שהיה אפשר אחרת - לא להכניס אותם לירושלים בכלל, שיעשו מה שהם רוצים ברמאללה.

אבל ניסו להיות חכמים ולא פיקחים, הפיקח מראש לא היה מאפשר לוויה כזו בשטח ישראל. החכם אפשר אותה והתמודד עם מה שהלוויה הזו הביאה.

הטיפש גם היה מאפשר אותה וגם לא מתמודד עם מה שהלוויה הביאה.

אגב יש המון מחקרים בקרימינולוגיה שמראים שבשביל הרתעה, יותר חשוב מגודל העונש, זה הסיכוי לפגוש את העונש.

ולוויה כזו שמקבלת סיקור בינלאומי זה "תיק דגל" אם אתה מחרבן תיק דגל, אתה פוגע בהרתעה שלך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אגב יש המון מחקרים בקרימינולוגיה

לא שאני מתנגד למחקרים בקרימינולוגיה, אדרבא.

אבל מוזר לראות אותך מסתמך על "מדעי הדשא".

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

דווקא הפוך, הם כן רוצים להיות פה, כל אחד מהם אומר את זה במפורש, אין שום סיכוי שהם יעברו לפלשתין מבחירה.

שכחת לתאר את תהליך איחוד המשפחות בין ישראל לרשות הפלסטינית.
כל זוג מעורב, אחד מהרשות והשנייה מישראל.. כמעט תמיד רוצים לגור בישראל.
אם כל הבכי על ההזנחה, חוסר תקציבים , אזרחים סוג ב' .  איכשהו כמעט כל ערבי ברדיוס של 1000 ק"מ סביבנו יעדיף לגור בישראל. 
ועם כל ההגירה מסוריה לאירופה בזמן מ 2015.. אני בטוח שאם היו פותחים את הגבולות לארץ, אז היינו מקבלים פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אומר זה שלא היה בפורומים ביטחוניים

תן לי להרגיע אותך. אני בספק אם מישהו חושב שאתה כן יושב בפורומים בכירים כלשהם. וזה ששמעת איזה קצין בדרג ז אומר משהו בעליית משמר בחטמר חור תחת צפון זה... לא יודע... גם לא מאוד מרשים :)

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני בספק אם מישהו חושב שאתה כן יושב בפורומים בכירים כלשהם.

image.png.9e2dfea516daa1553ad1ef9f95bdc4c1.png

• אהבתי 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

גזענות! אפרטהייד!

אכיפת חוק על בסיס גזעני!

ממש ככה, רק שלא אוהבים לדבר על זה.

אתה תפגוש פקחים וקנסות אם תקים צלון מעל הרכב בחניה הפרטית שלך שחורג במילימטר מההנחיות המרחביות של העירייה, והוא יעשה מה שבא לו ויראה לפקח המסכן של המועצה בכפר מאיפה יוצאים הכדורים בAK, רק אתמול בלילה הוא ניקה ושימן אותו אחרי שירה 2 מחסניות באויר בחתונה של אחיו. אבל איך מתקנים את המצב הזה? 

אם משאירים את זה ככה ומזניחים, זה רק נהיה גרוע יותר כמו שראינו. נגיע למצב כמו בברזיל.

צריך להשקיע כסף. שיטור, ענישה, לימודים, תשתיות, הכל עולה הרבה כסף. אין פיתרון אחר.

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

הגיוני, אז אם אתה עכשיו לוקח כסף ומוריד אותו באסלה (למעשה יותר גרוע, אתה מממן בכספי מיסים ארגוני פשיעה, אתה משיג בדיוק ההפך ממה שרצית), אז הדבר ההגיוני ביותר לעשות, הוא לקחת יותר כסף ולהוריד אותו לאסלה.

זה הנחה או עובדה מוכחת שכל הכסף שהמדינה משקיעה במגזר הולך למשפחות פשע?

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, korola כתב:

כל זוג מעורב, אחד מהרשות והשנייה מישראל.. כמעט תמיד רוצים לגור בישראל.

וואלה.. לא הופתעתי ככה מאז שהשמש זרחה בבוקר.

ממש מפתיע שבבחירה בין להיות תושב סוג ד' שחי בין הפטיש (משטר צבאי) לסדן (הרשות הפלסטינית), לבין להיות אזרח מינוס בשטחי ישראל, בוחרים בישראל. מי היה מאמין?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל אני גם לא רוצה להתחלף עם גרמני בברלין או אמריקאית מטקסס.

די להיות לוזרים.
דגלי פלסטין בעצרת יום הנכבה בקמפוס בבן גוריון. ראש העיר: "אני מתבייש" (ynet.co.il)
קח @פינדר, יצאו כבר סרטונים שמונעים בהתחלה כניסה של דגלי ישראל ואחר כך אחד מהמאבטחים הערבים מניף בגאווה את דגל המחבלים.

ממש אזרחים סוג ב' אהה?

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

אחד מהמאבטחים הערבים מניף בגאווה את דגל המחבלים.

אתה קורא להם מחבלים ואז שואל למה הם סוג ב'?

התשובה בגוף השאלה..

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די להתעלם.
הערבים שמניפים את הדגל הם אזרחי מדינת ישראל, תעודת זהות כחולה וזכויות מלאות כמו שיש לי ולך, לא מונעים מהם כלום ואין להם שום הגבלה. בזמן שאני מחויב להתגייס לצבא בגיל 18 הם כבר מתחילים ללמוד.
הדגל שהם מניפים הוא דגל שמסמן טרור, בטח במדינת ישראל, ומטרתו לאיים על כל שאר הסטודנטים באוניברסיטה. 
זה שאתה עונה רק למה שבא לך ומתעלם מהתאכלס מראה שאין לך באמת אמונה במה שאתה כותב, ומבחינתך לתמוך גם במי שיזרוק עליך אבנים העיקר "רק לא ביבי וחרדים".

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, יובל .מ. כתב:

צאו כבר סרטונים שמונעים בהתחלה כניסה של דגלי ישראל ואחר כך אחד מהמאבטחים הערבים מניף בגאווה את דגל המחבלים.

הנה תמונה מלאה של שני הצדדים מניפים דגלים באישור, אבל תמשיך להתבכיין ולהתקרבן:

image.thumb.png.682cf8869a133c76493fc5841ae54120.png

Just now, יובל .מ. כתב:

ה שאתה עונה רק למה שבא לך ומתעלם מהתאכלס

מה התאכלס?

זה לא שאתה מחדש פה משהו בטענות מקוריות וחדשות. רק בשרשור הזה לבדו זו כבר הפעם האני לא יודע כמה שהטענות האלו עולות.

גם אני כבר די חוזר על עצמי...

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...