Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 13 דקות, nev כתב:

יש תשובה שלא כוללת בתוכה את המילה "ביבי"?

יש פה מישהו שכתב שזו ממשלת החלומות שלו? שזו ממשלה מושלמת חפה מבעיות?

אנחנו שופטים אותה ביחס לאלטרנטיבה, שכרגע היא ממשלה בראשות ביבי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4564

• SlowRide

4312

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

, לכן אבקש ממנו ומשאר תומכי הממשלה מענה לשאלות הבאות בצורה ישירה ולא צורה שבא לערבב אותי כמו מלט:

אני לא תומך ישירות בהרכב הממשלה הנוכחית, למרות שהצבעתי ליברמן. אני מעדיף את מי שמייצג את האינטרסים שלי ובעל הסיכויים המירביים להשפיע באופן ישיר. אבל אני אענה לך בכל מקרה:

1. לא יודע. אני לא עוקב אחרי כספים קואליצייונים כאלה ואחרים כמו שלא עקבתי כל כך בעבר.

2. אפשר להגיד טענה הרבה יותר קשה מזו. הממשלה הזו מוחזקת ערובה על ידי כל ח"כ שיחפוץ בפרישה, וזו לא דרך יעילה לנהל ארגון/שותפות. כנראה, שהאלטרנטיבה הרבה יותר גרועה אז נשארים עם מה שיש. יש לציין שזה די מצחיק לראות את נציגי השלטון מתמודדים עם אותן הבעיות שיש לבוחרים בכל פעם שבאים לבחור פתק לשים בקלפי.

בנוגע להערה על לפיד. לכל בעלי השררה יש רצון עז לשבת על הכיסא, אחרת - הם לא היו שם. רובם מוכנים לעשות הרבה (הרבה) יותר, אם היו יודעים שהכיסא מובטח להם.

בפן האישי, כבר התחלתי לחמם את המנגל לקראת היום חופש שאני גם ככה מממן. אבל עכשיו החבובה החליטה לפרסס. נו טוב, נחכה לפעם הבאה.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

יש פה מישהו שכתב שזו ממשלת החלומות שלו? שזו ממשלה מושלמת חפה מבעיות?

אנחנו שופטים אותה ביחס לאלטרנטיבה, שכרגע היא ממשלה בראשות ביבי.

אוקיי. במה היא עדיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזה שהיא לא מנוהלת על ידי ראש ממשלה שנאשם בשחיתות, ששם את השרידות הפוליטית שלו ושל משפחתו לפני הכל, מסית ומפלג ומנהיג מפלגה של לקקנים שנבחרים רק לפי נאמנותם למנהיג.

• אהבתי 7

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול מת"י,ופתיחת השוק לייבוא,שני דברים מאוד מאוד משמעותיים שאני מקווה שנראה פירות כבר בקרוב.

העלאת שכר החיילים .

והכי חשוב,העברת תקציב שהממשלה לפחות תוכל לתפקד ולא לשמש כעציץ.

עונש מינימום למחזיקי נשק לא חוקי(לא היה עד דצמבר 21 שזה בכלל הזיה).

ובתור מי שגר בקו התפר,התחילו לטפל גם בנושא השבחים שאנחנו כבר 4 שנים מתלוננים על הגדר הפרוצה והחגיגות שהולכות שם.
היום יש חיילים שיושבים בנקודות הגדר הפרוצה עד שיטפלו בה.

וזה רק מה שעלה לי לראש בשלוף,אני מאמין שאם אני אתחיל לחפור נמצא עוד הישגים,אני חד משמעית לא חושב שהממשלה הזו אופטימלית בשום צורה ודרך,אבל עדיפה משמעותית על ממשלת ביבי חרדים.
אגב כל הכסף שמקבלים במגזר,נרצה או לא הם תושבי המדינה,גם להם מגיע תשתיות טובות יותר מהקיימות,זה כסף שהיה צריך להיות מושקע מזמן.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אז הערבים לא צריכים לקבל גרוש ולהישאר פושעים ועניים?

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

תשמע אתה מבין לאטטטטטט, מה יהיה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 דקות, nev כתב:

הערבים מקבלים בדיוק כמוך. סליחה, יותר ממך בגלל שהם "עניים". ה50 מיליארד הנ"ל (שבינתיים תפחו) הם מעבר לזה.

אם רוצים שאוכלוסיה נחשלת תתפתח צריך להשקיע, אין מה לעשות. בסוף זה לטובתך, לא רק לטובתם. 

מניח שאצלך בשכונה אנשים לא מתעוררים בבוקר שאחרי שהיתה חתונה ומגלים חורים של קליעים במכוניות שלהם. או שמרססים אנשים שיושבים במסעדה מטר מהם. או שמאיימים לרצוח את הבנות שלהם כי כבוד המשפחה או משהו דפוק אחר. יש להם מנטליות מחורבנת, המדינה שופכת עליהם כסף בתחומים מסויימים והם מצידם שמים ז' אבל בדברים אחרים הזניחו את הבעיות שלהם ועכשיו זה מתפוצץ לנו בפנים. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

ומה עם 6.8 מיליון אזרחי לבנון?  גם הם עניים.. למה שלא ניתן להם גם 50 מילארד שקל או דולר? 
בדיוק הייתה כתבה על ביקוש מטורף לצימרים בצפון.. 1400 ש"ח ללילה לזוג, רק לינה בלי ארוחת בוקר.

אתה יודע מה היה קורה בכפרים הדרומיים של לבנון אם היו פותחים את הגבולות ? 
כמה כסף היה נשפך עליהם ?  
אני בדיעה שכל מי שרוצה באמת לעשות איתנו עסקים ולקבל את זה שאנחנו כאן, אז אין בעיה לסחור איתו, לעשות איתו עסקים ואם צריך אז זה לא פשע גם להעביר מימון/השקעה סיבסוד .. תקרא לזה איך שאתה רוצה.

אבל מי שחורט על דיגלו שהוא רוצה לראות אותנו חוזרים למדינות שבאנו מהם.
תימן/פולין/מרוקו/רוסייה/אוקראינה/מולדובה/צרפת/גרמניה/מצריים/עירק/סוריה/...
וטוען שהשטח הזה שלהם (לא משנה שב 48 לא היו פה כל כך הרבה ערבים), אז לא נראה לי הגיוני לתמוך בהם מעבר למינימום הנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...