Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, Renaultrap כתב:

מזכיר לי את הטענות של הערבים על רצח עם. מאז ה"כיבוש" מספר הערבים עלה לאין שיעור כך שאנחנו די פח בביזנס הזה של רצח עם.

ככה הימין "משתלט" על התקשורת כשבכל ערוצי המיינסטרים יש ייצוג מינימלי לאנשי ימין  שמהווים לפחות חצי מהאוכלוסיה היהודית בישראל. מילא הערוצים המסחריים, אבל העיוות בייצוג כל קשת הדעות בתאגיד ובגלי צה"ל ממומן ע"י הציבור.

מה הפלא שקם ערוץ שמשמיע קולות שחורגים מבליל הדעה האחת* של הערוצים האחרים

*להוציא את עמית סגל וקלמן ליבסקינד

החלוקה הזאת לימין ושמאל היא מטומטמת.

על התקשורת = דעת הקהל יש מלחמה בין מתנגדי הממשלה לממשלה ותומכיה. אין שום קשר לימין ושמאל. הטלוויזיה לא צריכה לייצג אותך או אותי, הערוצים מייצגים את הדעות של מי שמשלם על התכנים.

אם אתה רוצה לשדר, מישהו בעידן המידע מונע ממך? פתח ערוץ טלגרם ותדווח על המציאות מהעיניים שלך.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

image.png.1d4a04242fcd160ecf1eb586dc489d52.png

שר התקשורת הפועל נגד כלי תקשורת.

הגדרה של תא סרטני ?

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

כמו שאפשר לראות בקריקטורה שאחד מהם פירסם:

גם במקרה זה:

image.thumb.png.db7f2e1f43f35f681be20855810f7d7a.png

אם אתה חושב שעל קריקטורה כזו, צריכים להגיע 8 שוטרים ב2 ניידות, כדי לעצור את ה״עבריין״, אתה חלק מהבעיה.

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

להוציא את עמית סגל וקלמן ליבסקינד

ואיילה חסון במהדורה המרכזית של כאן 11.

וברדוגו שהיה מסית בגל״צ, ועירית לינור (שעוד היתה על תקן השמאלנית לכאורה) ושאר מגישים ימנים שהוצנחו שם. שלא לדבר על מפקד גלצ הזמני דני זקן, שהוצב שם בהוראת נתניהו.

ועוד ועוד.

אפשר לדבר על הערוצים האלו, אם הם מוטים לכיוון זה או אחר. אבל הם לפחות מנסים להיראות מאוזנים.

רק לנתניהו יש ערוצים פרטיים שעובדים פול טיים בשבילו: ישראל היום (לפחות היה כזה בעבר), ערוץ 14, רדיו גלי ישראל.

לפני כשעה, Renaultrap כתב:

ה הפלא שקם ערוץ שמשמיע קולות שחורגים מבליל הדעה האחת* של הערוצים האחרים

ערוץ שהמגישים שלו משוכנעים שנתניהו הוא שליח האל, זה לא ״קולות חורגים״.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

"ייצוג ייצוג ייצוג"
נשבר לי הז*ן מהמילה "ייצוג".
באים בטענות למערכת המשפט שאין "ייצוג", כאילו התפקיד של מערכת המשפט היא לייצג את כל השכבות בעם, שכל אחד ימצא שם את השופט הכפיל שלו שיוכל להזדהות איתו, השופט התימני השחור שכל היום לועס גת, השופטת המרוקאית המבשלת, האשכנזי שירש בית של סבתא בת"א, הערבי שאין לו מדרכות, הדרוזי שעושה כנאפה.
זה לא צריך להיות בית משפט עליון מקצועי ומתפקד אלה בית האח הגדול.

כנ"ל תקשורת "אין ייצוג" חוץ מאחד שמתחפש לעיתונאי (עמית סגל). עיתונאים לא צריכים להיות אנשי מקצוע, לא צריכים לעשות תחקירים, לא צריכים לחשוף אמת, צריכים לייצג, מה הפלא שאולפן חדשות נראה כמו ריאלטי שואו.
יש רוקדים עם כוכבים, יש בית האח הגדול יש הישרדות, גם החדשות צריך להיות ריאלטי עם ייצוג.

גם בצבא, אין אתיופים ומרוקאים בחיל אוויר רק אשכנזים, בוא נשנה את זה שיהיה ייצוג. הרי מה שחשוב זה הייצוג לא הטייסים הכי טובים.

כל השיח המטומטם הזה על ייצוג יצא מכל פרופורציה. ייצוג הוא לא תחליף למקצועיות וכישורים.
איפה כן צריך להיות ייצוג? למשל בכנסת, בממשלה, אלו נציגי העם. כמה נשים יש לנו בכנסת? כמה נשים בקבינט? אחת, נעל בית בהמה שלא הייתי נותן לה להיות אחראית על מכונת בובות.
כמה דרוזים? כמה אתיופים? כמה ערבים? כן ערבים הם אזרחים פה.
ב"מפלגת המזרחים" הליכוד איזה ייצוג יש למזרחים? מתי שלחו מזרחי להיות מועמד להיות ראש ממשלה? כשהיה להם אחד, מזרחי כריזמטי מה שמו, דוד לוי ז"ל, מה עשו? אמרו "אה הוא לא ברמה, הוא מזרחי, ניתן למישהו אחר זה זה הקבלן רהיטים שיש לו שם אשכנזי"

לי נמאס, תדחפו את המילה ייצוג לת*ת.

כמה מאלה שחשוב להם ייצוג בכנסת מצביעים בפריימריס כדי להשפיע על הרכב הרשימת שלהם? אולי נשבר להם הזין כי הכל על הזין שלהם? השיח הזה לא מטומטם כשלסקטורים בציבור יש תקרת זכוכית שמאד קשה לפרוץ. עמית סגל עיתונאי יותר טוב פי אלף מכל אוסף הברברנים ב-11,12,13 והתיאור שלו אצלך רק מדגיש מציאות מעוותת שלאורך שנים מביאה ליצירה של ערוצים כמו 14.

אגב, ביהמ״ש העליון בהחלט צריך להיות מגוון אם הוא רוצה לקחת לעצמו סמכויות חקיקה. 

• רעיון גרוע 2
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Renaultrap כתב:

עמית סגל עיתונאי יותר טוב פי אלף

במה זה מתבטא?

בזה שהוא מתפקד כשופר מדיני בכיר ומדברר את האינטרסים של נתניהו? מאז ה7.10 הוא פשוט צינור של נתניהו. לא יותר.

• אהבתי 2

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

ואיילה חסון במהדורה המרכזית של כאן 11.

וברדוגו שהיה מסית בגל״צ, ועירית לינור (שעוד היתה על תקן השמאלנית לכאורה) ושאר מגישים ימנים שהוצנחו שם. שלא לדבר על מפקד גלצ הזמני דני זקן, שהוצב שם בהוראת נתניהו.

ועוד ועוד.

אפשר לדבר על הערוצים האלו, אם הם מוטים לכיוון זה או אחר. אבל הם לפחות מנסים להיראות מאוזנים.

רק לנתניהו יש ערוצים פרטיים שעובדים פול טיים בשבילו: ישראל היום (לפחות היה כזה בעבר), ערוץ 14, רדיו גלי ישראל.

איילה חסון סומנה כשחרגה מהשורה. כמו שקרה ללא מעטים לפניה (כולל עירית לינור). הברנז׳ה לא סלחנית. גם אם תכליל אותן זה לא יהיה ישר לבטל את ההטייה בערוצי המיינסטרים בהינף יד.

אנחנו לא נסכים כנראה על הרבה, אבל בוא ״מנסים להיות מאוזנים״? עמית סגל אחד באולפן? כל שאר ה״מוכשרים״ בעולם חושבים אותו דבר? 

אני לא רואה ערוצים מסחריים בכלל ולאורך שנים צרכתי את ערוץ 1, 11, כאן 11. בעיקר יום שישי בערב. העסק פשוט בזיון. כפי שכתבתי, כל עוד מדובר בערוצים מסחריים השוק יתקן את עצמו. הוא הביא על עצמו את 14, כי יש אנשים שחושבים אחרת ורוצים לשמוע את דעותיהם בטלויזיה ממש כמו הרל״בים.

המימון הציבורי לתקשורת שמשמיעה רק צד אחד הוא סקנדל. 

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Renaultrap כתב:

וץ. עמית סגל עיתונאי יותר טוב פי אלף מכל אוסף הברברנים ב-11,12,1

סגל אדם רהוט אבל לא עיתונאי אלא פרשן בעל דעה אישית בדיוק כמו אברמוביץ אבל לא חסרים עיתונאים ימניים בערוצים האלה. לא כל מי שלא אומר אמן על מעשי הממשלה הוא שמאל (קח את שרקי לדוגמא).

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

במה זה מתבטא?

בזה שהוא מתפקד כשופר מדיני בכיר ומדברר את האינטרסים של נתניהו? מאז ה7.10 הוא פשוט צינור של נתניהו. לא יותר.

זה כבר לא רציני. הרי פרט לעמית סגל, כל שאר דרי אולפני 12 ו-13 מדבררים אינטרסים של האופוזיציה. האם הם גם שופרות, או שרק מי שמשמיע דעות אחרות משלך הוא שופר?

אתה יכול לנקוב בשמות של חמישה עיתונאים תומכי קואליציה שאינם ״שופרות״?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

זה משהו שחוצה את הגבול של חופש הביטוי?

בוודאי.

קודם כל, האם לדעתך, או לדעת כל אדם סביר, אירועי ה7.10 הם מתקפת טרור? מאמין שכן.

הקריקטורה הזאת מיועדת להקטין את אירועי ה7.10, לייצר לחץ עולמי על ישראל ולפגוע במאמצים לחסל את חמאס ולהחזיר את החטופים. היא משותפת ברשתות עם מטרה מאוד ספציפית שאתה מתעלם ממנה.

אם כבר, התפקידים צריכים להיות הפוכים, וישראל אמורה להיות מתחת לאוקראינה, אבל לתומכי הטרור כמובן שלא אכפת מהעובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Renaultrap כתב:

השיח הזה לא מטומטם כשלסקטורים בציבור יש תקרת זכוכית שמאד קשה לפרוץ

השיח הזה מטומטם כי הטיעונים שלך רדודים.
איזה תקרת זכוכית בדיוק? מה מונע מכל הורה לעבוד קשה ולדחוף את הילדים שלו להצלחה? מה מונע מילדים לקחת ספר בני גורן ולשבור את הראש, היום כל הפתרונות גם באינטרנט כולל סרטונים, מה שלא היה קיים כשאני הייתי ילד.
כל העליה הרוסית בשנות ה-90, מיליון+ אנשים, הם כולם גאוני הדור? כולם ישנו עם ספרי אינפי מגיל 5? כולם ראו הרצאות של צנזור מגיל 7? אז איך העליה הזו נמצאת איפה שהיא נמצאת עם כזה ייצוג בהייטק? איך העליה הזו שעלתה די בלי כלום גרה איפה שהיא גרה?
קיבלו את הרוסים בידיים פתוחות? הם לא סבלו מגזענות? לא שלחו שם אנשים עם דוקטורט לעבוד בניקיון? ועדיין עם כל זה הם נמצאים איפה שהם נמצאים היום ולא שמעתי אותם מייללים על "תקרת זכוכית" או "ייצוג".
העליה הרוסית היא הוכחה שהכל חארטה. מי שעובד קשה מצליח ומי שרק עסוק בלבכות על מר גורלו לא יגיע לשום מקום אלה אם מירי תסדר לו ג'וב אולי.
כל הבכי ונהי הזה של אנשים שהם דור שלישי בארץ שבוכים שהם מקופחים כי סבא שלהם באמת היה מקופח, די... שחררו אותנו. לכו תחפשו מה לא בסדר אצלכם לפני שאתם מדברים על תקרות זכוכית, ואם הכל כזה דפוק אולי תבחרו במישהו אחר ולא אותה מפלגת שלטון פח אשפה במשך 40 שנה.

עמית סגל עיתונאי יותר טוב פי אלף מכל אוסף הברברנים ב-11,12,13

עמית סגל הוא לא עיתונאי, עמית סגל הוא ברברן, שמקבל הדלפות כדי להגן על המלך. אני מנסה לחשוב על תחקיר עיתונאי אחד, אחד של עמית סגל ולא מצליח לשלוף מהראש, בטח לא אחד איכותי.
הוא שופר עטוף בעטיפה יפה של עולה טרי לתורה עם טיעוני "מה אם" ו"סמיטריה" מטופשים שכל בנאדם עם רמת משכל בינונית פלוס מתפקע בצחוק שהוא שומע אותם או מעביר ערוץ.

אגב, ביהמ״ש העליון בהחלט צריך להיות מגוון אם הוא רוצה לקחת לעצמו סמכויות חקיקה. 

לא הוא לא, דיברת על טיעונים מטומטמים? הנה בבקשה. בית המשפט לא צריך להיות מגוון/מייצג ולא נעליים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, פינדר כתב:

דוגמה מקרית מהימים האחרונים:

עמית סגל היה עדין עם אוסף מרעילי הבארות הללו. אין סיכוי שנסכים על איזשהו פסיק רעיוני ו/או פוליטי, אבל הייתי מגרד שאלה אחת מהפוסט שלך- מי עיתונאי טוב יותר בעינייך, עמית סגל או דנה וייס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Renaultrap כתב:

השיח הזה לא מטומטם כשלסקטורים בציבור יש תקרת זכוכית שמאד קשה לפרוץ.

אמנם פרקש כבר ענה לך בהרחבה רבה, אבל צא שניה ממה שמפמפמים לך בערוץ 14 החביב עליך, ותן לי וליתר באי הפורום הסבר מניח את הדעת מי מציב את תקרת הזכוכית, למי היא מוצבת, ומה מפריע לשבור אותה. באמת מעניין אותי לדעת, בתור אחד שלא שמע סיפורי סבא וסבתא, אלא אשכרה הקים את עצמו פה, אגב גזענות מטורפת של תחילת הניינטיז. ואם אתה נמנה על צופי ערוץ 14 וקרוב לגילי, סיכוי סביר שהיית בצד הבריוני של הגזענות הזאת.

אז אשמח להשכיל לעניין התקרה.

לפני 41 דקות, Renaultrap כתב:

ביהמ״ש העליון בהחלט צריך להיות מגוון

בית המשפט העליון צריך להיות מקצועי. מוזר שצריך להסביר את זה לאנשים בכלל.

לפני 42 דקות, Renaultrap כתב:

אם הוא רוצה לקחת לעצמו סמכויות חקיקה

עוד חירטוט ערוץ 14. בית המשפט לא לוקח סמכויות חקיקה, הוא עושה ביקורת שיפוטית. זה הקטע הדמוקרטי הזה של הפרדת הרשויות, ולא תהיה כזו אם יהיו שופטים פוליטיים.

לפני 31 דקות, Renaultrap כתב:

כי יש אנשים שחושבים אחרת ורוצים לשמוע את דעותיהם בטלויזיה ממש כמו הרל״בים

שים לב שאתה מודה שלא מעניינת אותך ואת שכמותך האמת, אתם פשוט רוצים לשמוע מה שבא לכם.

• אהבתי 8

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

בוודאי.

קודם כל, האם לדעתך, או לדעת כל אדם סביר, אירועי ה7.10 הם מתקפת טרור? מאמין שכן.

הקריקטורה הזאת מיועדת להקטין את אירועי ה7.10, לייצר לחץ עולמי על ישראל ולפגוע במאמצים לחסל את חמאס ולהחזיר את החטופים. היא משותפת ברשתות עם מטרה מאוד ספציפית שאתה מתעלם ממנה.

אם כבר, התפקידים צריכים להיות הפוכים, וישראל אמורה להיות מתחת לאוקראינה, אבל לתומכי הטרור כמובן שלא אכפת מהעובדות.

עם הפרשנות המרחיבה הזו, כל אחד שלא בא בטוב לממשלה יכול למצוא את עצמו במעצר.

גם אתה, רק על סמך דברים שכתבת פה בפורום.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...