Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

עם צימצומי בונוסים, זה יכול להגיע ל-30% מהשנה הקודמת.

עדיין, מי שלוקח התחייבויות כבדות בלי לדאוג לכרית ביטחון ישלם על זה מתישהוא, עם או בלי משבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, gadik6 כתב:

זה לא גלנט עצמו "השתלט" על כמה דונמים, אלא קבלן ששתל עבורו מטע זיתים

תשמע, עלית על סטארטאפ, לפי הרציונל הזה, אני יכול להזמין קבלן שיבנה לי יחידת דיור על גג הבנין

ללא אישורים, ובשעת דחק ייקח את האשמה על עצמו.

ולגבי גלנט, ברור שטייחו לו את זה, אף אחד לא כ"כ מטומטם להאמין לשטות הזו.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו לזה? איזה קטע. הייתה לי שיחה עם מישהו בסופש שמכיר מקרוב את המיונים לטיס. מקרוב מאוד מאוד מאוד.
לדבריו לא רק שאין שום אפליה אלה עושים מאמצים אדירים כדי למצוא מועמדים מתאימים, וזה כולל גם שינויים של המבחנים והדרישות ועדיין, לא מוצאים מספיק טייסים. יש מחסור, אז לכל הגאונים שצועקים אפליה לכו לפסיכולוג.

צפיתי אתמול בסטנדאפ של כריס רוק. איזה קטע. הרגשתי שהוא מדבר עלינו.
תחליפו "לבנים" ב"ימין" ו"קפיטול" בבגץ וקיבלתם את מה שקורה פה.

"That’s right. Everybody’s trying to be a victim. People that know good and goddamn well they ain’t victims. Like white men. When did white men become victims? White men actually think they’re losing the country. To who? It ain’t us. When’s the last time you got on a Black cruise ship? Or flew on a Black airline? Get the fuck out of here. We don’t got no money! We got some vodkas and a couple of record companies. White men actually think they’re losing the country! Can you believe– Did you see the Capitol riots? White men trying to overthrow the government that they run!"

"
Did you see the Capitol riots? Like, what kind of white Planet of the Apes shit was that? These motherfuckers are climbing up walls and taking a shit on Pelosi’s desk. What the fuck?

What would make white men think they’re losing the country? What? What? What? What, ’cause there’s no more white couples in commercials? There’s no Black couples either. Every commercial has a mixed race couple. Everything! Shit, I saw a commercial the other day, saw a Japanese woman married to a caterpillar. [chuckles] Their kids were squirrels!"

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Night Driver כתב:

אתה מודע לזה שבגץ לא מרשיע ולאשופט נאשמים?

אז עכשיו הם גם בטלנים? הנה עוד סיבה לעשות רפורמה!!

• מצחיק 3

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, farkash7 כתב:

לדבריו לא רק שאין שום אפליה אלה עושים מאמצים אדירים כדי למצוא מועמדים מתאימים, וזה כולל גם שינויים של המבחנים והדרישות ועדיין, לא מוצאים מספיק טייסים. יש מחסור, אז לכל הגאונים שצועקים אפליה לכו לפסיכולוג.

רק מזכיר שהיה לנו מפקד חיל אויר שאחר כך התמנה לרמטכל פרסי.

לפני 6 דקות, YNV כתב:

אז עכשיו הם גם בטלנים? הנה עוד סיבה לעשות רפורמה!!

בכלל מוסד מיותר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Night Driver כתב:

רק מזכיר שהיה לנו מפקד חיל אויר שאחר כך התמנה לרמטכל פרסי.

לא רק הוא. גם איתן בן אליהו לא היה אשכנזי. והיו לא מעט מפקדי טייסות מעדות המזרח. טיס זה ג'וב יותר מדי חשוב כדי לברור לפי עדות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובן גביר שוב בטנטרום, לקחו לו את צעצוע חוק חסינות החיילים. 

אני לא מצליח להבין איך האיש הזה עבר הסמכה כעורך דין, אלא אם הוא בטוח שהוא חי לבד בעולם והכל יישק עלצפיו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח.

הטיפוס הזה מתנהג כמו ילד אימפולסיבי שצריך הכל כאן ועכשיו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, teyal כתב:

תשמע, עלית על סטארטאפ, לפי הרציונל הזה, אני יכול להזמין קבלן שיבנה לי יחידת דיור על גג הבנין

ללא אישורים, ובשעת דחק ייקח את האשמה על עצמו.

ולגבי גלנט, ברור שטייחו לו את זה, אף אחד לא כ"כ מטומטם להאמין לשטות הזו.

תזמין. בהצלחה עם למצוא את הקבלן שיקח על עצמו את האשמה.

ומי טייח, בג"צ?

אתם מעלים השערות ופנטזיות בלי אפילו לקרוא את ההחלטה.

לפני 14 שעות, Night Driver כתב:

אתה מודע לזה שבגץ לא מרשיע ולאשופט נאשמים?

נו ו?   אני אמרתי שהוא שופט?

כל מה שאמרתי זה שבג"צ דן במקרה הנ"ל בצורה הרחבה והמקיפה ביותר (בעקבות עתירה שהוגשה לגבי מינוי גלנט לשר), ובין השאר מופיע שם הנושא של הרשעה בפלילים (או היעדרה, במקרה של גלנט), עד כמה גלנט היה מעורב אישית ב"השתלטות" ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלילי או לא, לא יודע איך בן אדם רוצה להיות שר, כשהוא לא מצליח לשלוט על מה שעושה קבלן קטן שעובד עבורו בשטח הפרטי שלו.

זה במקרה הטוב, חוסר יכולת או ראש קטן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. אז נסכם שגלאנט לא ידע שנוספו לו 28 דונם! ללא ידיעתו, נסלל שביל גישה שפוגע בשאר התושבים ללא ידיעתו, מזכירות המושב ורמ"י פנו אליו אבל הוא לא ידע שמשהו לא תקין ובסוף התנדב לשלם כופר כתרומה לרמ"י.

תשמע, אם הוא לא נוכל אז הוא פגוע מנטלית בצורה קשה.

• מצחיק 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...