Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, oryo כתב:

הבעיה היא שהמפכ״ל לא התפטר יחד איתו

ואז בנגביר ימנה מנכ״ל משלו, כן?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני 21 דקות, יובל .מ. כתב:

בהמשך לסעיף הקודם - האמירות של אנשי ימין לגבי הרצון להוריד בעצמם את הרפורמה מראה את מה שאמרתי מזמן, נתנו דרישות גבוהות כדי להתפשר. במקום להגיע לדיונים ולהגיע לעמק השווה לפיד בחר להוציא מאות אלפי אנשים לרחובות כי זה יותר קל. למה שיגיע לעבודה בבוקר?

יש לנו עסק עם אנשים שרוצים לפורר את הדמוקרטיה כדי להגשים את החלומות שלהם.
לא רק שאין מה לנהל איתם משא ומתן חייבים להבטיח שלא יקום מחר בבוקר איזה דביל חדש וננסה לעשות את זה שוב.

הפנו לראיון עם הררי קודם. צפה בו. אדם חכם. אין כבר דרך חזרה. צריך להבטיח שהדמוקרטיה פה תישמר. מבחינת דמוגרפיה אתה מבין שבלי צעדים שיקבעו פה את הדמוקרטיה ואת הערכים שהמדינה הזו נבנתה עליהם מתישהו, וגם אם זה לא עכשיו, ינסו לעשות את זה שוב, רק שיהיו להם אפילו יותר מנדטים.

לגבי בן גביר. הוא טיפש גמור. הוא בעיקר טיפש כי הוא עו"ד.
במקום לחכות לסבב המינויים ולהעביר את אותו ניצב לתפקיד חדש כפי שמראש תיכנן המפכ"ל הוא היה חייב להתערב, להודיע על הדחה בלי סבב מינויים אמיתי ולגרום לחוסר אמון של האזרחים במשטרה, של המשטרה במפכ"ל של אזרחים מסויימים וטיפשים ביוהמש"ית. בקיצור אידיוט. התנהגות של ילד מטומטם שלא נותנים לו את הצעצוע שלו והוא רוצה אותו עכשיו!!!!!

רצוי לפטר אותו מהר ככל האפשר. את בן גביר כמובן.
לגבי המפכ"ל אני מקווה שהוא עושה חישובים קדימה ומנסה לשמור על הכיסא שלו למקרה של משבר חוקתי. אם כן עדיף שימשיך לאכול חרא.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@falou אל דאגה, הוא יעשה זאת בהזדמנות ראשונה. 

לא לשכוח - שבתאי הוא מינוי של נתניהו, גם אם בעל כורחו.

נראה שיהיה לבן גביר קושי רציני למצוא לשבתאי מחליף שיתאים לו, לפי העיתונות מתחיל מרד בכל זרועות הביטחון, מהניצבים במשטרה עד אנשי המוסד.

@farkash7 תגיד, למה אתה מצפה מנתניהו? הדבר היחיד שמעניין אותו כרגע הוא בילויים והתחמקות מבית המשפט. בטח לא אתה, אני והעתיד של הילדים שלנו.

@יובל .מ. חפש את הנוכחות של נתניהו במשכן הכנסת, גם היא מעטה מאוד. ודרך אגב - עם ההתנהלות של הקואליציה בכנסת אין ללפיד יותר מדי מה לחפש שם, ממילא רוטמן יסלק אותו מכל מקום. אם הוא חושב שתפעול ההפגנות יותר יעיל הרי שהוא צריך לפעול שם. האמת היא שאין לי  מושג קלוש מה הוא באמת עושה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, יובל .מ. כתב:

4. כולם בהלם מהפיגוע בתל אביב, סלבס מעלים פוסטים, אבל תינוקת שנרצחת בשומרון - צרצרים. (קרובת משפחה של חבר פורום - לינק)

אני לא מבין, 

אתה מתייחס ל"תינוקת שנרצחה", אבל מקשר לפוסט על תאונת דרכים (נוראית). מה הקשר לרצח? 

אני יוצא מנק' הנחה שאתה לא ממנף מוות של תינוקת לניגוח פוליטי כי זה חוצה כל גבול נבזיות אפשרי, ומצד שני לא מצליח להבין מה אני מפספס. יש איזה הקשר שלא נמצא בלינק? 

מה הכוונה שלך? לאיזה אירוע אתה מתייחס? 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, farkash7 כתב:

לגבי בן גביר. הוא טיפש גמור. הוא בעיקר טיפש כי הוא עו"ד

התואר הזה (עו"ד) עבר כזאת הזניה, שאני לא יודע אם הוא עדיין שווה משהו.

זה כמו פרחות באינסטוש שמצהירות שהן עו"ד לצד סלפי פרצוף ברווז, חזה סיליקון ותמונות בחוטיני.

אני כבר לא יודע מה שווה פחות, זה או תואר באנגלית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, יובל .מ. כתב:

ביבי איבד את זה, המדינה בהתפרקות והוא שותה אספרסו.

לא יודע למה יש ציפיה למשהו אחר. מזכיר שהוא טס לפגישה של 45 דקות.

חופשה זאת חופשה, וחופשה על חשבון מישהו אחר זה עוד יותר טוב. אז היה פיגוע, אתה יודע כמה כאלה היו בזמנו של ביבי? מה יש לו להתרגש.

לפני 38 דקות, יובל .מ. כתב:

5. לפיד הבטיח מלחמה ולעשות לילות כימים בכנסת למען אזרחי ישראל, בתאכלס? לינק

למה נתת לזה לינק? כול פעם אני מרגיש פראייר שאני הולך לעבודה.

לפני 39 דקות, יובל .מ. כתב:

למה שיגיע לעבודה בבוקר?

למה לא הגישו משהו שכולם יסכימו איתו, או שיצריך fine tuning ולא עיצוב מחדש עם גרזן?

לפני 4 דקות, vadim6385 כתב:

זה כמו פרחות באינסטוש שמצהירות שהן עו"ד לצד סלפי פרצוף ברווז, חזה סיליקון ותמונות בחוטיני.

יפה, מה הקשר בין זה שהן פרחות עם סיליקון וחוטיני לבין המקצוע שלהם? 

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יובל .מ. כתב:

מחשבות של שבת בבוקר:

1. השתיקה של אנשי ימין (ח"כים וצייצנים) לגבי ההישארות של ביבי ברומא בזמן פיגוע מביכה.

כשאשתו של בנט טסה למרות ההמלצה שלו לא לטוס הם פירקו לו את הצורה (בצדק), וכשלפיד טס לפריז יום אחר הבחירות למרות שהבטיח מלחמה ידעו לדבר. עכשיו סותמים את הפה כמו דגים. בדיחה.

לא ציפיתי אף פעם מפוליטיקאים מכל צד להגינות או יושרה.

ועדיין יש הבדל גדול בין אשתו של ראש ממשלה שנוסעת לחופשה פרטית לבין ראש ממשלה.

2. ביבי איבד את זה, המדינה בהתפרקות והוא שותה אספרסו. החברי כנסת שלו עושים שטויות ורק גורמים לבושות בעולם.

גם כשהוא פה הם עושים אותו הדבר.

3. לא ראיתי גינוי של מנסור עבאס או רע"מ לפיגוע בדיזינגוף, מישהו יכול למצוא לי לפני שאני מצביע למפלגה שיושבת איתם בקואליציה? עדיף בערבית.

שמעת גינוי משס, יהדות התורה, נועם ואחרים?

4. כולם בהלם מהפיגוע בתל אביב, סלבס מעלים פוסטים, אבל תינוקת שנרצחת בשומרון - צרצרים. (קרובת משפחה של חבר פורום - לינק)

לא נרצחת אלא נפגעת בתאונת דרכים אחת מתוך מאות שמתרחשות כל יום. עצוב, כןאב אבל לא חריג.

מקום 112, בזמן שהוא לא שר ולא כלום.

לא תומך בלפיד אבל למען ההגינות המלחמה בכנסת אבודה מראש. המלחמה האמיתית היא ברחוב ובתקשורת.

6. בהמשך לסעיף הקודם - האמירות של אנשי ימין לגבי הרצון להוריד בעצמם את הרפורמה מראה את מה שאמרתי מזמן, נתנו דרישות גבוהות כדי להתפשר. במקום להגיע לדיונים ולהגיע לעמק השווה לפיד בחר להוציא מאות אלפי אנשים לרחובות כי זה יותר קל. למה שיגיע לעבודה בבוקר?

אין מה להיכנס לדיונים כל עוד לא מקפיאים את החקיקה. זה כמו לנהל מומ עם חמאס כשהם יורים טילים על תל אביב ואנחנו לא מגיבים.

7. הכל מטומטם פה.

עריכה:

8. ההדחה של מפקד מחוז תל אביב כנראה חוקית אבל גם מטומטמת. בן גביר מתנהל כמו ילד לחוץ.

זה שהכל מטומטם פה זה ברור. אם לפני שנתיים היו אומרים לנו שנתגעגע לאורן חזן היינו נקרעים מצחוק.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

יפה, מה הקשר בין זה שהן פרחות עם סיליקון וחוטיני לבין המקצוע שלהם?

זה שלא הייתי פונה לאחת כזאת כדי לייצג אותי בבית משפט.

כנ"ל בנגביר. לא יודע איך הוא בתור עורך דין, אבל ניחוש מושכל - חרא.

זה נחמד שכולם מנסים להיות פרוגרסיביים ונאורים, וכמובן שאין קשר לצורך לבוש ומקצוע, אבל בפועל - אם היא מתנהגת כמו שרלילה - שלא תתפלא שמתייחסים אליה כמו אל אחת. במובן של לא לקחת אותה ברצינות.

כנ"ל בנגביר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 3
  • רעיון גרוע 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, יובל .מ. כתב:

לפיד בחר להוציא מאות אלפי אנשים לרחובות כי זה יותר קל

אין לזה שום קשר ללפיד, אין לו שום השפעה על המחאה. 

לגבי

לפני 47 דקות, יובל .מ. כתב:

ההדחה של מפקד מחוז תל אביב כנראה חוקית אבל גם מטומטמת.

לא בטוח שהיא חוקית. גם אם החוק מקנה לשר *סמכות* הוא עדיין כפוף למנהל תקין. למשל, אסור לשר להעביר מתפקידו שוטר בגלל הנטיה המינית שלו, או צבע השיער שלו, וישנו חשש שהשיקולים במקרה הנידון אינם תקינים. 

בכל מקרה דרכו של אשד במשטרה הסתיימה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תאונת הדרכים, כבר ראיתי טענות של מתנחלים שהרכב הפלסטיני נכנס בהם בכוונה ולכן זה פיגוע.

לא יודע מה היה בדיוק בתאונה הזו, אבל זה שנהגים פלסטינים נוהגים בצורה מסוכנת זה נתון. ויש גם לא מעט תאונות קטלניות בין רכבים פלסטינים שלא מוזכרות בכלל בתקשורת הישראלית.

יש בעיה קשה של אכיפה, כשיש מערכות חוק שונות ביהודה ושומרון. חלק מהמחיר של לחיות בשטח כבוש עם אוכלוסיה של לא אזרחים.

גם אף אחד בתקשורת לא התייחס לזה שהמשפחה של הנרצח מהפוגרום בחווארה מנסה כבר שבוע להגיש תלונה במשטרה. כדי להגיש תלונה הם צריכים להגיע למשטרה באריאל. אבל אסור להם להיכנס לאריאל ללא ליווי. כבר יותר משבוע שהם מנסים לתאם הגעה, מגיעים עד לשער היישוב ואז נדחים כל פעם מסיבה אחרת.

הרוצח עדיין מסתובב חופשי. זאת לעומת הרוצח של שני האחים שאותר וחוסל במהירות.

שתי מערכות חוק לאנשים באותו השטח. זה נקרא אפרטהייד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אמרתי - ברגע שהפלסטינים יזנחו את הרעיון של מדינה, ואנחנו נתבצר בעמדה שלא מגיע להם מדינה נגיע לרגע שבו יהיה פה אפרטהייד.

כרגע זה אפרטהייד בהתהוות וכל אלה שלא מסכימים על כך פשוט טומנים את הראש בחול. בדיוק כפי שהאמינו שבן גביר ימגר את הטרור ולכן הצביעו לו.

אבל הפלסטינים זאת הבעיה הפחות דחופה כרגע. הבעיה הראשונה היא לעשות שלום ביננו וגם פה אני מתחיל לאבד תקווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

3. לא ראיתי גינוי של מנסור עבאס או רע"מ לפיגוע בדיזינגוף, מישהו יכול למצוא לי לפני שאני מצביע למפלגה שיושבת איתם בקואליציה? עדיף בערבית.

6. בהמשך לסעיף הקודם - האמירות של אנשי ימין לגבי הרצון להוריד בעצמם את הרפורמה מראה את מה שאמרתי מזמן, נתנו דרישות גבוהות כדי להתפשר. במקום להגיע לדיונים ולהגיע לעמק השווה לפיד בחר להוציא מאות אלפי אנשים לרחובות כי זה יותר קל. למה שיגיע לעבודה בבוקר?

7. הכל מטומטם פה.

לגבי 3- למנסור עבאס אין כרגע מעמד ממש. בתור מה אתה רוצה שהוא יגנה? אותי מעניין אם כאשר הוא שותף לממשלה/קואליציה הוא פועל עם ממשלת ישראל או כנגד ממשלת ישראל. ומה הקשר לגבי הצבעה למפלגה -שיושבת- איתם?

אז אל תצביע לעבאס, מה זה קשור לשאר המפלגות? לפי ההיגיון הזה אתה צריך להגיד את אותו דבר על ש"ס, מפלגה שלא רק סתם מדברת- אלא כבר גרמה לישראל לאורך השנים נזק כביר וממשיכה לגרום לו. ההודעות שיוצאות מהם לחלל האוויר הן לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן בלבד.

6- אלו לא דרישות גבוהות כדי להתפשר. לוין ורוטמן אחוזי אמוק וטירוף, וזה מפחיד אנשים מהמחנה שלהם. זה לא שיש תיאום בין שניהם לבין השאר של "אנחנו נציג גבוה, אתם תראו חזית של להנמיך את הלהבות", זה שיש ויכוח בתוך המחנה, כי גם בליכוד יש אנשים בכלל לא טיפשים (לצערי הם בעיקר מחוץ לעשיריה הראשונה...) שגם יש להם הרבה מה להפסיד וגם יודעים טוב מאוד מה יקרה פה אם הרפורמה תעבור.

אם התחת שלהם לא היה בסיכון להיבעט מהכיסא במקרה שיפצו פה, אני חותם לך שחצי מהח"כים של הליכוד היו בהפגנות.

ולפיד לא בחר כלום- המחאה הזו היא לא של פוליטיקאים ולא בהנהגתם. הם קפצו פנימה רק אחרי ש 200 אלף איש כבר היו ברחוב בשבוע השני לסיפור הזה. כמו שציינתי בעת ההפגנות הראשונות- אני מעיף את המעורבות שלהם במשורה, כדי שלא יטענו שהמחאה הזו היא "מטעם" מישהו כזה או אחר. 

לפיד כרגע עושה את זה מאוד באלגנטיות. מגיע, זורק כמה מילות תמיכה, נעלם.

אהוד ברק מצד שני, צריך להיעלם מהנוף ומהר. 

על הדרך, מבחינה היסטורית מעניין לראות איך מפלגת השלטון היקרה שלנו עושה שימוש כזה מאסיבי, תדיר וחסר בושה בשקרים כי מבחינתם כבר אין לזה השלכות. אפילו לא סילוף של אמיתות- אלא פשוט שקרים בוטים, המוצגים באופן נחוש.

כמו בפוסט הקודם- אני מצביע אל רוסיה, שם מדובר כבר בנורמה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

2. ביבי איבד את זה, המדינה בהתפרקות והוא שותה אספרסו. החברי כנסת שלו עושים שטויות ורק גורמים לבושות בעולם.

האמת לא איכפת לי שהוא לא חזר. זה לא שעכשיו חושבים לצאת לאיזה מבצע נוסח חומת מגן באמת והוא לא פה. מה שהופך את הביקור שלו למפגר, זה כל המסביב. ההתחמקות לשדה במסוק, העלות האסטרונומית, ההשפלה מראשת הקהילה היהודית שם, פגישה עם אנשי עסקים לא מוכרים מדי וניסיון למכור את זה כ"ראשי החברות הגדולות באיטליה", שקרים לשופרות שהוא טס לקדם את השלום עם הסעודים וכו' וכו' וכו'

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

עבאס יצא המון פעמים נגד אלימות לאומנית כשהיה בקואליציה. אני מעדיף אותו על פני בצלאל "אני בעד לשרוף כפרים ערבים אבל אם זה מפריע לטייסי חייל האוויר אז אני לא אגיד את זה  בקול רם יותר" סמוטריץ'.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

התנחלויות הן לא חלק ממדינת ישראל. מתנחלים וחבריהם בישראל אוהבים לספר שהם תרומים לבטחון שלנו ובלעדיהם אנחנו אבודים. מי שגר בתל אביב (או כל עיר אחרת בתחומי הקו הירוק) לא עושה את זה. אם כבר, זה עצוב שפגיעה בת"א נחשבת כקו אדום ביחס לפריפריה בעוטף עזה. 

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

כן לפיד לא יודע לעבוד כאיש אופוזיציה. זה לא חדש. עוד סיבה שבגללה תמיד סלדתי ממנו.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

לפיד בחר להוציא מאות אלפי אנשים לרחובות כי זה יותר קל

אני לא הולך להפגנות, אבל באופן טבעי מכיר לא מעט שכן. איש מהם לא סופר את לפיד. לא הוא מוציא החוצה מאות אלפי אנשים.

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

בהמשך לסעיף הקודם - האמירות של אנשי ימין לגבי הרצון להוריד בעצמם את הרפורמה מראה את מה שאמרתי מזמן, נתנו דרישות גבוהות כדי להתפשר.

אני לא חושב. אני לא חושב שיש קול אחד מאחורי הרפורמה. אבל אני די בטוח שאפילו רוטמן ולוין הופתעו מעוצמת ההתנגדות, כולל מתוך הבית - מיכאל שראל, חברים שמרנים מארה"ב ועוד. 

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

בן גביר מתנהל כמו ילד לחוץ.

מסתבר שלהיות אחראי על ארגונים עם עשרות אלפי עובדים ומשרתים זה יותר מורכב מלאמץ ילדה אבודה ממשפחה חרדית, ולשלוח אותה להציק לערבים בחברון. אני בשוק.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 38 דקות, vadim6385 כתב:

זה שלא הייתי פונה לאחת כזאת כדי לייצג אותי בבית משפט.

כנ"ל בנגביר. לא יודע איך הוא בתור עורך דין, אבל ניחוש מושכל - חרא.

זה נחמד שכולם מנסים להיות פרוגרסיביים ונאורים, וכמובן שאין קשר לצורך לבוש ומקצוע, אבל בפועל - אם היא מתנהגת כמו שרלילה - שלא תתפלא שמתייחסים אליה כמו אל אחת. במובן של לא לקחת אותה ברצינות.

כנ"ל בנגביר.

ואני חשבתי שעורך דין בוחרים לפי ביצועים ותקציב, לא לפי תמונות באינסטוש. נשאר לי הרבה ללמוד על העולם כנראה. 

כנל בן גביר - אין לי מושג איך הוא בתור עורך דין, אפשר לבדוק את תוצאות התיקים שהוא היה חלק מהם. מהצצה זריזה בויקיפדיה, נראה שגם כך הוא היה עורך דין מעט זמן יחסית, ושהוא פחות כושל משהיית צופה (זכה בכמה תיקים שצוינו שם).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

איש מהם לא סופר את לפיד. לא הוא מוציא החוצה מאות אלפי אנשים

להפגנה הגדולה בירושלים הגעתי ממש מוקדם. כשפעילים עוד היו בשלבי ההתארגנות.

הייתה שם קבוצה קטנה של פעילי יש עתיד שהביאו שלטים.

אף אחד לא נגע בשלטים שלהם. צילמתי תמונה שלהם ארוזים וזרוקים על הרצפה. הם נשארו באותו מצב גם כשהיו שם אלפי אנשים.

D2773E33-8C6C-44C5-8684-F684718DDC87.jpeg

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...