Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

כל שול צריך להיות ככה, כשרכב נעצר בצד במצב חירום או פנצ'ר או כל דבר אחר, זה לא צריך להפריע לתנועה.

זה שיש לך שוליים צרים במקומות זה לא אומר שזה האידאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטומטם שושה פרסה באדום או במקום שאסור.

לכל הצדיקים אני יודע שנסעתי מהר ועברתי בצהוב.

רדפתי אחריו תפסתי אותו וקיבל מטח של קללות לטענתו לא עשה שום דבר לא בסדר. פשוט מרתיח :brickwall:

[video=youtube_share;8yMy8niSKbg]

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולישיט! זה פחד אלוהים - וואו היה ממש קרוב!.

הבחור פשוט לא נורמאלי לעשות דבר כזה! לדעתי הוא חשב שלילה והכביש ריק אז מותר לו לעשות מה שהוא רוצה(פשוט טירוף), הוא לא שם לב אליך בזמן ביצוע העבירה בגלל המהירות - כתבת, ואני מקווה שהבנת למה צריך לנהוג בזהירות של ממש במיוחד בעיר(יש מלא משוגעים - גם אם לילה והכביש ריק).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטומטם שושה פרסה באדום או במקום שאסור.

לכל הצדיקים אני יודע שנסעתי מהר ועברתי בצהוב.

רדפתי אחריו תפסתי אותו וקיבל מטח של קללות לטענתו לא עשה שום דבר לא בסדר. פשוט מרתיח :brickwall:

[video=youtube_share;8yMy8niSKbg]

וואו, אחד המטורפים שראיתי כאן בארץ..

הרכב שלך זה מאזדה 6? בלימה ממש טובה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יונדאי קופה , הייתי בטוח אני מסיים את העצירה במדרכה בשנייה האחרונה הרכב עצר.

העיקר שאתה בריא.

מטורפים לצערנו לא חסר על הכביש

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הצילום נמוכה - שילוב של תנאי תאורה, מזג אויר ומצלמה.

כביש אחד מירושלים לכיוון תל אביב, השעה בערך 1 בלילה. הבחור עם המאזדה מתנחל בשמאלי ולוקח קרוב ללב את זה שהבחור עם הפולו מסמן לו עם האורות לפנות את הנתיב. מכאן מתחיל משחק של בלימות וחסימות, כל זה במהירות גבוהה וגשם. הסירטון זה רק חלק, הבחור עם המאזדה ניסה לעקוף את הפולו במשך כמה דקות.

[video=youtube_share;GMQcpZLK1Lw]

גם אתה לא צדיק גדול.. שניה אחת לא היית בימין..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכולת שלכם להבדיל בין עיקר לתפל מדהימה.

חשבתי אם להגיב והחלטתי שאולי ארוויח עצה מגאון הדור- וובה הצדיק.

אפשר לראות בחלק הראשון של הסרטון שאני עוקף רכב שנע בימני. באותו זמן מתפתח "המשחק" בין המאזדה לפולו, מבחינתי היה עדיף להישאר באמצעי ולשמור לי יותר אפשרויות תגובה בהתאם לאיך שתתפתח הסיטואציה ביניהם. לקראת סוף הסרטון יש משאית בימני.

לגבי העצה, שיניתי את דעתי - לא מעניין.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם רמזור נפרד לנסיעה ישר ולפנייה שמאלה והוא כנראה התבלבל והסתכל על הרמזור השגוי (בהנחה שהוא לא נסע באדום בכוונה).

אכן כנראה זה, אפשר לראות שבדיוק התחלף לישר לירוק והם התחילו לנסוע.

הקטע שזה יותר מסוכן מלנסוע באדום בכוונה. כי אם אתה נוסע באדום בכוונה אתה כנראה לפחות תסתכל שאתה לא הולך לעשות תאונה...

עריכה אחרונה על ידי EyeKey
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...