Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אם ואם ואם....

איזה מן תירוץ זה?! בכלל היה נהג מאחוריך?!......

אם ואם ואם כבר אמרתי לך שאני לא מעוניין לשמוע את דעתך או פניני החכמה שלך?

לא צריך את אישורך ולא את הפרשנויות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה מתעצבן ככה, סימן שהוא כנראה צודק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ואם ואם כבר אמרתי לך שאני לא מעוניין לשמוע את דעתך או פניני החכמה שלך?

לא צריך את אישורך ולא את הפרשנויות שלך.

אז לא מעניין אותך, אבל מאוד מעניין את הקורא הארעי שה״רעיון״ (בשימוש רופף) שהצגת עשוי להתעצם בדעתו ולמנוע ממנו לעשות את הדבר הנכון במקרה קצה.

זו פלטפורמה אינטרנטית ואנו צריכים לחזק דפוסי נהיגה טובים ולגנות את הרעים.

כבר הספקת לערער לפחות לאדם אחד את הבטחון עם השטות הזו של הרכב שמאחור:

ועל הדרך, שאלה לכולם.

בטיילת בתל אביב, ליד דויד אינטרקונטיננטל, יש לי רמזור ירוק, ואז רואה ניידת שבא לעשות פרסה או לקחת שמאולה (אני נסעתי לכיוון צפון) ואז עצרתי (כמובן שלהם היה אדום, אבל נזכרו להדליק את הסירנה אחרי שעצרתי, מצחיקים), חייב להגיד שלא הספקתי להסתכל המראה על מה שקורה מאחורי, אבל במידה והיו נכנסים בי...

על מי היו מפילים את האשמה? עלי? על הניידת? או על מי שנכנס בי?

זה מקרה יוצא דופן פשוט, באמת רוצה לדעת מה היה יכול לקרות..

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור.

הרי אני עבריין מועד ואפשר לראות בסירטונים שאני מעלה כמה אני מסוכן לסביבה.

כל הזמן בשמאל, תמיד נוסע באדום ואף פעם לא עוצר בעצור.

צודק.

צריך להוריד אותי מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתחמק.

כשמישהו כבר התחיל להידחף, אם אתה נשאר באותה מהירות אז אתה מתעקש על זכות הקדימה, וזה מסוכן כי אתה עשוי להתנגש איתו.

זהו.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם חן, בסהכ כדאי לנהוג יותר רגוע אף אחד לא מעוניין להתעסק עם תאונות גם אם האשמה לא עליך, ההשפעה של הנדחף הזה על המשך הנסיעה שלך מינורית, כן, גם אם תשאר עוד רמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתחמק.

כשמישהו כבר התחיל להידחף, אם אתה נשאר באותה מהירות אז אתה מתעקש על זכות הקדימה, וזה מסוכן כי אתה עשוי להתנגש איתו.

זהו.

כמו שאמרתי: אני הגורם המסוכן בכביש.

צריך להוריד אותי מהכביש מהר ככל האפשר.

אני מסכים עם חן, בסהכ כדאי לנהוג יותר רגוע אף אחד לא מעוניין להתעסק עם תאונות גם אם האשמה לא עליך, ההשפעה של הנדחף הזה על המשך הנסיעה שלך מינורית, כן, גם אם תשאר עוד רמזור.

תראה לי איפה נהגתי "לא רגוע".

אם מישהו מחליט לעבור 3 נתיבים בבת אחת, הוא נוהג תקין.

זה שאני המשכתי באותה מהירות ובאותו נתיב (נתיב ימין אם לא שמת לב), אני מופרע.

הבנתי.

יש לכם הגיון ממש מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנשום נדב אף אחד לא קרא לך מופרע. אתה צודק אבל לא חכם זה הכל. בכביש תהיה נהג של מישהו אחר. רוב הטמבלים מסביב לא יודעיםהלכוון מראות או לנהוג ולהסתכל סביבם, גם כאלו שהרכב שלהם כולה באורך של מטר ובמבה, עוטים עצמם בשטח מת בשדה הראיה, וכל תמרון שלהם הוא רולטה רוסית. ראית טמבל כזה? תן לו להתקדם ולהיות דביל הרחק ממך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדב, אף אחד לא טוען שאתה ״מופרע״ או שהנהגים הבאמת מופרעים בסרטונים שאתה מעלה הם בסדר. ברור שכל הנדחפים למיניהם הם חלאות וכולנו מתעצבנים כשנתקלים בהם בכביש, בדיוק כמוך.

אבל מה לעשות שהם לא כותבים כאן בפורום (לא שאנחנו יודעים על כך) ואתה כן... אז מנסים, בנוסף לעצבים כלליים על החלאות, גם להעיר ולתקן אם רואים משהו שקשור בנהיגה של מעלה הסרטון - גם אם הוא היה לגמרי צודק, יכול להיות שהיה יכול להיות יותר חכם. אל תקח את זה אישית או קשה, הכוונה סה״כ טובה (מה שמביא אותי תכף לסעיף הבא..). יכול להיות שבאמת שוכחים לציין שהצד השני היה לגמרי לא בסדר, אבל אולי זה בגלל שזה מובן מאליו. אתה ממש לא צריך להניח שמישהו כאן מצדיק אותו.

חן - ברור לי שהכוונה שלך טהורה לגמרי ואני גם מסכים בבוטום ליין עם הדברים שאתה כותב. אבל שים לב לצורה שבה אתה כותב אותם, אתה יוצא לא פעם די מתנשא (שוב, אני בטוח שזה לא מכוון) וזה יוצר אנטי גם אצל מי שהדברים מכוונים אליו וגם קצת אצל שאר הקוראים. לדוגמא:

הנהיגה שלך טובה בכל המקרים שהעלת (יפה!), חוץ מאשר מקרה מספר 4. רוצה לנחש מה הבעיה?

אני מופתע לטובה מכמות האנשים כאן שהפנימו את כללי הנהיגה המגננתית בנוגע לצמתים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא מעניין אותך, אבל מאוד מעניין את הקורא הארעי שה״רעיון״ (בשימוש רופף) שהצגת עשוי להתעצם בדעתו ולמנוע ממנו לעשות את הדבר הנכון במקרה קצה.

זו פלטפורמה אינטרנטית ואנו צריכים לחזק דפוסי נהיגה טובים ולגנות את הרעים.

כבר הספקת לערער לפחות לאדם אחד את הבטחון עם השטות הזו של הרכב שמאחור:

חן, בלי להריב, הוא לא הוריד לי שום ביטחון אחי, חחח.

99% שאם מישהו דופק אותי מאחורה (בתאונה סבבה, לא לחשוב על משהו אחר בטעות חחח) הוא אשם.

מה ששאלתי וכתבתי באותו פוסט כדי לא לעשות כפול פשוט, וזה היה מקרה חריג מהרגיל, עניין אותי רק מה היהמקורה במצב הזה.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להוסיף לדבריו של מלכישוע, ביחוד בנוגע לשורה הזו:

אני מופתע לטובה מכמות האנשים כאן שהפנימו את כללי הנהיגה המגננתית בנוגע לצמתים.

...

חן, גם אני מעריך את הניסיונות שלך לעזור כאן לגולשים לנהוג בצורה טובה יותר (לא אכנס לדרך ההתבטאות שבה אתה עושה את זה- זו ממש לא פעם אחת בה "יצא לי עקום", כדבריך, אבל מלכישוע כבר התייחס לזה).

ספציפית לשורה הנ"ל- סרג'ינו וקורקו1992 לא הפנימו כלום מההערות שלך להתנהלות נכונה בצומת, אלא מפני שנכנסו בהם בצומת. כמה אנשים שקוראים את דבריך בפורום, מפנימים ואז עולים לכביש ומיישמים- לא נדע לעולם, אבל מי שלא מבין אחרי הסרטון של סרג'יניו איך להתנהל בצומת, כבר כלום לא יעזור לו, בטח לא מגילות (שאני מעיז לשער, לא רבים קוראים ממילא).

סופו של דבר, זה היה אמור להיות שרשור סרטונים והוא נהיה שרשור דיונים מפולפלים ומריבות מטופשות. שים לב כמה גולשים היו מעלים לכאן סרטונים, וכמה נעלמו.

אז תמשיך לתת טיפים, זה חשוב ומצויין- אבל שחרר את over ההסברים, תמצת את הדברים ויש סיכוי שמישהו יקרא אותם. אגב, יש לי הצעה; אני חושב שהגולשים ימצאו עניין בדוגמאות חיוביות לא פחות מדוגמאות שליליות, וההסברים שלך לא ייראו מעיקים או טרחניים אם יהיו מלווים בסרטונים- משלך. למה שלא תעלה סרטונים שלך נוהג, בהם מצבי סיכון שצומצמו ערב נהיגה נכונה שלך, והסבר לצידם? נשבע שאני לא כותב את זה בהתרסה נוסח "נראה אותך, למה אתה נוהג יותר טוב?". לדעתי יש מצב אפילו לשרשור ייעודי שלך כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שגמרנו עם הקטע הלימודי, נחזור לרגע המבדר של היום:

שימו לב למסחרי משמאל שיוצא מדרך עפר, נגד הכיוון ומדלג בקלילות על האי התנועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עקיפה לפני מעבר חציה בשביל... להגיע לרמזור אדום לפניי בכביש ריק.

2. עקיפת פקק במפרץ אוטובוס והידחפות בכח.

3. בהמת מונית חותך ובולם בכח לפניי כדי לעקוף פקק (סתם עיכב אותי, אני בכלל לא פונה).

4. תפסו לך את החניה. מה תעשה? תעמיד את הרכב שיחסום הכל ותלך לקלל.

5. שליח אוסף חבילות שנפלו (רכב מופרע ככל הנראה) ואז מגיעים לקטנוע. עומד במרכז הכביש. ממש חכם. (רואים מישהו עוקף אותו על המדרכה)

6. עוקף במעברי חציה על פסי האטה וממשיך ליסוע על צד שמאל (בריטניה?)

7. חניה... איך נגיד? מתחשבת משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...