Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שחרר את over ההסברים, תמצת את הדברים ויש סיכוי שמישהו יקרא אותם.

מאתיים מלים ומטה (וברוב ההודעות שלי אני כותב פחות מ-130 מלים) זה אמאמא של המתומצת - אורך סביר לקריאה קלילה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהאנשים שהרישיון שלהם אמור להיות הכי חשוב להם (פרנסה) מרשים לעצמם לעשות דברים כאלה

לאור איכות האכיפה, בכלל לא מוזר לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאתיים מלים ומטה (וברוב ההודעות שלי אני כותב פחות מ-130 מלים) זה אמאמא של המתומצת - אורך סביר לקריאה קלילה.

לבנאדם שסופר את כמות המילים שהוא כותב אין זכות להשתמש במילה "קליל" על שום דבר ;)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט המעניין ביותר בכתבה:

המיזם החל לפעול לפני עשרה חודשים ומאז נרשמו 25,450 תיעודים, כאשר כ-15 אלף מתוכם לא עברו סינון. 2,710 תיעודים הועברו למשטרה ו-900 דו"חות והזמנות לדין נשלחו מאז התחיל הפרויקט

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט המעניין ביותר בכתבה:

למעשה רק שליש והעבירות "החמורות" שמועברות למשטרה מגיעות לידי דו"חות. למה?

כמו כן, למעשה רק 3.5% מסך התיעודים מומרים לדו"חות. כנראה שיש שם הרבה שטויות ותיעודים של אנשים שמחליפים נתיב בלי איתות וכל מיני שטויות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרוב הגדול של התיעודים לקויים טכנית - לא ניתן לזהות את הרכב העבריין בצורה חד ערכית.

וכמובן שקיימת שאלה איזה עבירות מונחים חברי הקבוצה לתעד, באיזה קצב מסוגלים השוטרים לפענח את הסרטונים ולקבוע אם יש בהם תעוד של עבירה, ואני מניח גם של נכונות המתנדבים להעיד בבית המשפט.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לגזול נפח תעבורה מהרשת להעלאת הסרטון, מקרה פשוט שקורה לי כמה פעמים ביום לצערי:

נהג\נהגת עם מראות סגורות, אחת או שתיים... לא יודע כיצד הם מבצעים תמרונים בכביש בצורה כזו המסכנת אותם ואת משתמשי הדרך, בדרך כלל הם פותחים את המראות, אך יש מקרים (כמו אחד עם נהגת VW שצירפתי לפני חודש) בהם יש התעלמות והסתמכות על המראה הפנורמית.

אז בתמונה רואים נהגת שעמדה נתיב לידי והערתי לה, רגע לפני שהיא פתחה את המראה, ולצידה נהג שהמראה שלו סגורה עם איזשהו נייר דבק... לא מובן לי.

mirror.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי שההולנדים נהגים מתורבתים, עד שראיתי את זה:

השיאים מגיעים בדקות 22 ו-26

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...