Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אספן יורד מהארץ ולוקח את רכבי האספנות איתו ...

אסף22
שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ב15 לינואר אני יורד מהארץ לארה״ב ולוקח חלק מהמכוניות שלי איתי , עכשיו אם למשל אני מחליט לחזור עוד 20-30 שנה מה דינם של הרכבים בהקשר עלייתם בעתיד ? כי הבנתי שמייצאים רכב צריך לבטל את הניירת שלו ואם נחזור בעתיד לא יהיה סיכוי להחזיר אותם לכביש ( בתקווה שלא נחזור לפה כי ליטר דלק יעלה 100 ₪)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הבנתי, אתה מתכוון לקחת איתך - לארה"ב :

שברולט קורסיקה? סובארו 79'?

ב.מ.וו 518? מרצדס 280SE?

אתה רציני?

הבימר והמרצדס יהיו שם מאוד נדירות: אצל האמריקאים, באמת ובתמים לא תמצא את המנועים הללו על המכוניות הנ"ל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפקיד את הרשיונות ותציין כי אתה לוקח איתך את המכוניות לחו"ל. כשתחזור תוציא את הרשיון מההפקדה. קרא עוד כאן:

http://wp.me/pXLKy-3

בפרק "הרובר באמריקה".

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מתכוון לקחת איתך - לארה"ב :

שברולט קורסיקה? סובארו 79'?

ב.מ.וו 518? מרצדס 280SE?

אתה רציני?

הבימר והמרצדס יהיו שם מאוד נדירות: אצל האמריקאים, באמת ובתמים לא תמצא את המנועים הללו על המכוניות הנ"ל...

מי שעוזב את הארץ ל 20 -30 שנים, בד"כ לא רציני..

אחרי שבילה את כל חיי העשיה שלו בחו"ל שילם שם מיסים מחליט לחזור, שישלם מכס.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תסיים את שיפוץ הרום אין שמה חלקים חחחח

פשוט מנוע שברולט 8V, גלגלים של ג'יפ בולמים עולים יורדים מתכוונים חשמלית, צביעה סליחה פיינטג'וב

פסיכודלית ובאר משקאות מאחור...אמריקה לא אמרנו? - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכנן לעזוב לעשרים שנים וזה מה שמטריד אותך?

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיסע לאמריקה תמתין תיראה אם אתה מסתדר שם עבודה, מגורים, ויזה וכו ורק אחרי שאתה מסודר שם תישלח את הרכבים לשם. כך בחשבון כמה אלפי דולרים טובים שינוע כזה. וכך בחשבון שגם שם אף אחד לא מחכה לך וגם שם מחיר הדלק בזינוק רציני.

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכנן לעזוב לעשרים שנים וזה מה שמטריד אותך?

בסופו של דבר מדינת ישראל קולטת את כל מי שחוזר לארץ.

מדינת ישראל צריכה בהגדרתה להיות מדינה שקולטת עליה, לא ירידה.

לעבודה פיג'ו 2008, לחיים אלפא 159 ולסופ"ש מרצדס W123

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ב15 לינואר אני יורד מהארץ

למה יורד? למה לא נוסע/מנסה את מזלי/משנה מקום? אתה מתבייש ממשהו? ממישהו?

הביטוי הזה, שנועד לגרום לאנשים להרגיש רע עם עצמם לפני 40 שנה, מיותר ומדיף ריח רע של פרובינציאליות.

מאחל לך דרך צלחה והצלחה בכל.

ולעניין המכוניות, תמכור את כולן. בארה"ב תמצא תחליפים לכל אחת ואחת. מרצדסים? בלי סוף. בימרים? 528 במקום 518 חלושה. סובארו משנות השבעים? בשקל וחצי. קורסיקה ספק אם תמצא, כי כולן כבר בג'אנקיות :wink:.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יורד? למה לא נוסע/מנסה את מזלי/משנה מקום? אתה מתבייש ממשהו? ממישהו?

הביטוי הזה, שנועד לגרום לאנשים להרגיש רע עם עצמם לפני 40 שנה, מיותר ומדיף ריח רע של פרובינציאליות.

מאחל לך דרך צלחה והצלחה בכל.

ולעניין המכוניות, תמכור את כולן. בארה"ב תמצא תחליפים לכל אחת ואחת. מרצדסים? בלי סוף. בימרים? 528 במקום 518 חלושה. סובארו משנות השבעים? בשקל וחצי. קורסיקה ספק אם תמצא, כי כולן כבר בג'אנקיות :wink:.

רק את הטנדר אסף לא ימכור לעולם ,יש לו היסטורית שיפוץ מיוחדת ורצופת תלאות שעדיין לא הסתיימה. ובנוסף היה של סבא שלו.

אסף לדעתי עדיף לאחסן או למכור חלק מהרכבים ,קח בחשבון שנצברים נזקים לרכב מאוחסן ללא תנועה.

עדיף לנסוע לראות ,לחוש את המצב כי לפעמים דברים שרואים מכאן לא כך הם שם. הרי תמיד תוכל להחליט מה לקחת.ואם כבר לקחת רכב מיוחד ונדיר באמריקה הרי זה ללא ספק הטנדר.גם שם תוכל להמשיך בשיפוצו,אבל האם יהיה לך מקום לעשות זאת ?

אני מדמיין אותך נוסע בטנדר באמריקה,תהייה סלבריטאי אמיתי.

צר לי שאתה נוסע.דרך צלחה תכתוב או תתקשר מידי פעם.

אוהב אותך אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית בלבד מבלי לפגוע לדעתי תופעת ישראלים שיורדים מהארץ היא תופעה מבישה. לא חושב שזו סיבה לגאווה גדולה. ההיפך.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית בלבד מבלי לפגוע לדעתי תופעת ישראלים שיורדים מהארץ היא תופעה מבישה. לא חושב שזו סיבה לגאווה גדולה. ההיפך.

ואני חושב שמדינת ישראל וחוסר הצדק שקיים בה (חברתי בעיקר אך לא רק) היא תופעה מבישה עוד יותר!

אם האופציה להגר לארה״ב היתה פשוטה יותר אני בטוח שהיה נשאר כאן קומץ בודד, חלש ו״ציוני״ בלבד

תגיו לחיוב או לשלילה אך זו האמת ואת זה אי אפשר לשנות. לצערנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חושב שמדינת ישראל וחוסר הצדק שקיים בה (חברתי בעיקר אך לא רק) היא תופעה מבישה עוד יותר!

אם האופציה להגר לארה״ב היתה פשוטה יותר אני בטוח שהיה נשאר כאן קומץ בודד, חלש ו״ציוני״ בלבד

ארה"ב ממש מדינת רווחה ... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...