Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע מתחיל לדהות- מה עושים?

אחת אחת
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

ברשותי סיטרואן C3 ושמתי לב שהצבע מתחיל לדהות-

בגג ועל מכסה המנוע כבר התחילו כתמים עגולים וזה די מבאס.

אני יודעת שחניה בשמש לא מועילה אבל לצערי אין לי אופציה אחרת.

אמרו לי שפוליס ווקס לאוטו מגן על הצבע, השאלה אם התהליך כבר החל מה ניתן לעשות כדי למנוע את ההחמרה של זה או לפחות להאט את התהליך...

אשמח שתאירו את עיניי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבעים של C3 אכן דוהים. במיוחד בולט בצבע האדום. אם יש פגיעה בלכה, אי אפשר לבצע תיקון מקומי אלא רק משטח שלם.

פוליש ווקס ישפרו את המראה הכללי אבל לא יעלימו את הבדלי הגוון בין החלקים הדהויים לאחרים.

פגיעות בלכה נגרמות גם מלשלשת של ציפורים או פירות שנופלים מן העצים. חשוב להסיר מן הרכב כי הנזק יגרם תוך מספר ימים קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבעים של C3 אכן דוהים. במיוחד בולט בצבע האדום. אם יש פגיעה בלכה, אי אפשר לבצע תיקון מקומי אלא רק משטח שלם.

פוליש ווקס ישפרו את המראה הכללי אבל לא יעלימו את הבדלי הגוון בין החלקים הדהויים לאחרים.

פגיעות בלכה נגרמות גם מלשלשת של ציפורים או פירות שנופלים מן העצים. חשוב להסיר מן הרכב כי הנזק יגרם תוך מספר ימים קטן.

הרכב שלי באמת אדום :/

באסה! כרגע זה פחות קריטי לי, ההבדלים הם במקומות קטנים- אבל ברור לי שזה ישפיע על ערך הרכב לכשארצה למכור.

אני מניחה שכרגע כדאי לעשות פוליש ווקס ולשמר את המצב הקיים, ומקס' בעתיד לבצע צביעה מחדש אם זה יהיה ממש חמור...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניחה שכרגע כדאי לעשות פוליש ווקס ולשמר את המצב הקיים, ומקס' בעתיד לבצע צביעה מחדש אם זה יהיה ממש חמור...?

חיובי.

ד"א לעיתים הפוליש יחזיר את הגוון לקדמותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השיקול הוא כספי בלבד - אל תצבע! אף אחד לא יחזיר לך את מחיר הצביעה וזה ירתיע קונים פוטנציאלים מחשש לתיקון של תאונה קשה. מקסימום תוריד קצת לקונה בגלל הפגיעה בצבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אעשה פוליש ונראה מה יקרה.

הסתכלתי היום וראיתי שזה קצת יותר נרחב ממה שחשבתי (בכל חלק טיפה- אבל זה מתפשט).

אמנם אני לא רואה את עצמי מוכרת את הרכב בשנה-שנתיים הקרובות ועד אז אלוהים גדול,

אבל ראיתי כבר רכבים ממש פגועים מהבחינה הזו ואין ספק שכרוכשת זה היה מרתיע עוד לפני בדיקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי באמת אדום :/

באסה! כרגע זה פחות קריטי לי, ההבדלים הם במקומות קטנים- אבל ברור לי שזה ישפיע על ערך הרכב לכשארצה למכור.

אני מניח שהרכב כבר לא חדש ואת מתכוונת להחזיק בו עוד שנתיים-שלוש.

אם הבעיה האסתטית מטרידה אותך - את יכולה לצבוע.

לא הייתי חושש כל כך מירידת ערך עקב צביעת הגג.

את צריכה לצלם את מצב הגג לפני הצביעה ולשמור את התיעוד לזמן המכירה כדי שלא יהיה חשש שהצבע החדש מסתיר פגיעות בפח.

אני מניח שרכב שנראה יפה יהיה יותר אטרקטיבי לקונה הפוטנציאלי מרכב שהצבע שלו "מצורע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תמונות יעזרו.

2. יכול להיות שזה רק ההתחלה של התחמצנות (Oxidation) של הצבע וניתן לעשות פוליש ולהחיות את הצבע.

גאדג'טיסט,בלוגר, דיטיילר חובב, ובעיקר פרקציוניסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהתחילו פטריות שמש על הצבע אין מה לעשות.

או לצבוע את כל הרכב כבר עכשיו, או לשבת ולהתסכל על הלקה מתקלפת.

ווקס לא יעשה כלום,פוליש רק יחמיר את המצב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שכבת הלכה מתקלפת אין מה לעשות. עכשיו לבצע פוליש ולמרוח ווקס זה מעט מדיי ומאוחר מדיי.

אי אפשר לבצע פוליש על קילופים.

ווקס יש צורך למרוח באופן שוטף מס פעמים בשנה(2-4).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...