Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(עזרה בבחירת רכב) ליסינג

putzi
שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אבא שלי צריך לבחור רכב ליסינג מהעבודה ואני צריך עזרה עם זה. אני יודע שיש כבר שרשורים דומים אך האופציות

בין חברה לחברה משתנות ולכן מתנצל מראש אם אני מטריד, פשוט חיפשתי בפורום ולא מצאתי דברים מתאימים.

הרשימה ממנה ניתן לבחור היא:

1. הונדה סיוויק 1.8

2. הונדה סיוויק 1.8 d5 עם 5 דלתות

3. פוקוס 1.6 ספורט

4. פוקוס 1.6 5 דלתות ספורט

5. סקודה אוקטביה 1.4 tsi ambition

6. אופל אסטרה 1.4 turbo enjoy

7. ג'טה 1.4 turbo trendline

אין כ"כ חשיבות לצריכת הדלק. הדבר היחיד שבאמת חשוב לא הוא שהרכב לא יהיה "עגלה" וכבד מדי, שני הרכבים האחרונים שהיו לו הם רנו פלואנס 2010 ופוקוס 2008 ואת שניהם הוא כינה כעגלות ורכבים כבדים שהוא לא נהנה מהם.

תודה מראש

רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לג'טה ולאוקטביה, בדגמים עם מנוע ה-1.4 ליטר, ביצועים טובים מאוד. אני מציע לכם לברר שאכן מדובר בדגם ה-1.4 ליטר ולא בדגם ה-1.2 ליטר, שהוא יותר נפוץ בליסינג. בכל מקרה אם הדגש הוא על ביצועים אז כנראה ששני אלו יהיו עדיפים. אחר כך מבחינת ביצועים הסיוויק החדשה ואחרונה ברשימה שלכם הפוקוס 4/5 דלתות עם מנוע 1.6 ליטר שהיא לא מכונית מאוד מהירה באופן כללי (אבל עדיין יותר מהפלואנס או מהפוקוס הקודמת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק הייתי הולך על האוקטביה עדיפות ראשונה אח"כ הג'טה, תבדוק את העניין לגבי המנוע וקח בחשבון שהאבזור של הג'טה החדשה הוא לא מי יודע מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה ג'טה והאסטרה מנועי טורבו כמובן שביצועים בהתאם.

פוקוס "ספורט" זו רמת גימור - הרכב 1600 לא הכי זריז שיש אם כי שונה מהדור היוצא מהותית- עדין לא מרגיש כמו מנוע טורבו ומנוע ה1.8 של הונדה.

הייתי הולך לכיוון הסקודה או האסטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר שתקח- תעשו נסיעת מבחן באחת מחנויות היבואן.

מה שבטוח לא לגעת באופל בשום אופן: פשוט זבל של רכב. עגלה, אחרי 2500 ק"מ התחילו בעיות בגיר, מנוע לא גמיש.....

הדבר החיובי היחידי - GPS ומערכת מולטימדיה בדגמי הליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק הייתי הולך על האוקטביה עדיפות ראשונה אח"כ הג'טה, תבדוק את העניין לגבי המנוע וקח בחשבון שהאבזור של הג'טה החדשה הוא לא מי יודע מה

אני אשמח לדעת למה לקחת רכב פחות מרווח ודיי מיושן לעומת דגם שהוא סוג של מחליף בעבורו, מאובזר בצורה כמעט זהה ואפילו באותה יחידת כוח? ועוד לא הזכרתי את ציון הבטיחות הנמוך של האוקטביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...