Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המזל"ט של האירנים - תפסו אותנו עם התחתונים למטה?

safari1
שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולם גאים בירוט שלו, אבל אף אחד לא שואל איך הוא הגיע לעומק ישראל?

ארבעים דקות במרחב האווירי שלנו עד שהורידו אותו. :roll:

אם זה לא מחדל, אז מה כן?

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממה שהבנתי וקראתי, מרגע כניסתו לשטח האווירי של ישראל וגם לפני המזל"ט היה במעקב וכל רגע היו יכולים ליירט אותו, חיכו לרגע שיהיה מעל שטח לא מאוכלס על מנת שלא יהיו נפגעים ואז פיצצו אותו (ואולי גם סיבות אחרות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה קונה את זה?

ארבעים דקות בשטח ישראל, מרביתן מסתבר, מעל קו החוף.

גם לו נשא מטען נפץ גדול, כפי שרצו לבדוק טרם הירוט לפי טענתם, יש מספיק מקומות בדרך ליירט אותו.

לא יודע, אבל לי באופן אישי, יש הרגשה לא נעימה, שרוכבים יותר מידי על גל "הצבא הטוב בעולם" והיהירות הזו מסוכנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן קונה את זה. לא היו מזכירים את זה אם היתה פשלה.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל צריך להבין שהמזל״ט לא טס מעל ערי החוף אלא טס מעל הים לאורך קו החוף (לפי הפרסומים),משמע לא מעל בתי מגורים.

כן, היתה שם פאשלה שנבעה מכך שהאיתור של מזל״ט כמו גם היירוט, אגב, מאוד בעייתיים (לי יצא לצפות בסוללת מחבט שמנסה להפיל מטוס די גדול על שלט, הוולקן שחרר צרור במשך 20 שניות עד שמישהו לחץ על כפתור ההשמדה העצמית של הטיסן...).

יש ליחידות הבקרה האוויריות יכולת לראות כל מטוס שממריא במדינות הסובבות אותנו, מזל״ט זה סיפור אחר, אמנם אפשרי לאיתור במכ״ם אבל צריך עיניים סופר עירניות כדי שזה יקרה, כנראה שהפעם לא היו עיניים כאלה.

העדות הכי גדולה לפאשלה היא שהמזל״ט הגיע מלבנון והמטוס שהפיל אותו מאחד הבסיסים הדרומיים ביותר של חיל האויר (וגם אז עולה השאלה למה מטוס ולא מסוק).

הפעם האחרונה שצה״ל הפיל כלי טייס (מעבר למלחמת לבנון השניה שגם אז היירוט לא נחשב להצלחה) היתה מטוס קל ששוב חדר מצפון ויורט במכמורת אבל אז באמת היה לו אפאצ׳י על הזנב לאורך כל הדרך.

עריכה,

לפי תיק דבקה בכלל מדובר במסוק זעיר ללא טייס והיה נסיון של ישראל להשתלט אבל בכל פעם שהצליחו להשתלט עליו מפעיליו לקחו שליטה מחדש ורק לאחר כמה נסיונות כאלה הוחלט ליירט אותו.

מורכב הסיפור.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי, שלנו, הציבור, לא מוצגת התמונה השלמה וחסרים לנו המון פרטים.

ברור לי גם, שכל תגובה שלי ושל אחרים פה בשרשור, זו תגובה של הדיוט ובכל זאת, יש כאן פאשלה רצינית, פאשלה שעלולה להיות בעלת תוצאות אחרות בפעם הבאה.

תתיחסו לזה כאל טיסת מבחן של האירנים, לבדוק עד כמה אנחנו באמת ערנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיק דבקה

עוד יש מי שמתיחס ל"מקורות המודיעיניים של תיק דבקה"?

אתר הזוי שמפיץ תאוריות מדמיון מפעיליו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לוקח את דבריו בערבון מוגבל אבל זה האתר היחיד שכל מה שפורסם רק היום באתרי החדשות השונים פורסם אצלו כבר אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מטרידה האפשרות שבזמן מלחמה ניתן לשלוח הרבה יותר מזל"טים, ואם גם אז ירתקו 2 מטוסים לכל אחד,

לא ישארו לח"א מטוסים למטרות אחרות.

נאוטילוס אהובתי, מדוע קטפו אותך בדמי ימיך?....:bigcry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מטרידה האפשרות שבזמן מלחמה ניתן לשלוח הרבה יותר מזל"טים, ואם גם אז ירתקו 2 מטוסים לכל אחד,

לא ישארו לח"א מטוסים למטרות אחרות.

מלכתחילה לא היו צריכים לרתק למזל״ט מטוס אלא מסוק קרב.

יש יותר מדי שאננות בחיל האויר ספציפית כי יש תחושת ״הכל יכול״ של החיל, אני שמח שמדי פעם יש אירועים כאלה כדי להעיר את המערכת, לרענן ולשנות נהלים, מוטב להתעורר ממזל״ט מאשר מאיזה טיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יותר מדי שאננות בחיל האויר ספציפית כי יש תחושת ״הכל יכול״ של החיל, אני שמח שמדי פעם יש אירועים כאלה כדי להעיר את המערכת, לרענן ולשנות נהלים, מוטב להתעורר ממזל״ט מאשר מאיזה טיל.

My words exactly

:-)

לא יודע, אבל לי באופן אישי, יש הרגשה לא נעימה, שרוכבים יותר מידי על גל "הצבא הטוב בעולם" והיהירות הזו מסוכנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה היא צה״ל בכלליות, מערך היבשה יודע את מקומו היטב, חיל האויר מאז ומתמיד מתנהג כחלק נפרד מיתר צה״ל, היום קצת פחות אבל בתקופת לבנון (הכוונה לתקופה בה שהינו בלבנון) נוצרה בחיל הילה והמון יהירות (אותה יהירות שגרמה לדן חלוץ לחשוב שאת מלחמת לבנון השניה הוא יכריע מהאוויר...).

צריך להתעורר, יש לנו צבא מאוד חזק, טכנולוגי ועם יכולות מצויינות אבל יש לנו אויבים שתמיד יחפשו את הבטן הרכה.

הפעם הם מצאו.

ולאחר שכל זה נכתב, עדיין צריך פרופורציות, את אותו ״תרגיל״ האיראנים\חיזבאללה לא היו מצליחים לבצע עם משהו גדול ממזל״ט, הם גם לא היו מנסים כיוון שיודעים שהמחיר לכך יהיה גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאוטילוס אהובתי, מדוע קטפו אותך בדמי ימיך?....:bigcry:

למערכת הנאוטילוס (יירוט ע"י לייזר רב עוצמה) יש הרבה יותר חסרונות ממה שאתה חושב, לעניות דעתי, טוב שלא השקיעו בה.

חג שמח.

אין החותם מעיד על גיסתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...