Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיברקלאב!

פיברקלאב
שימו לב! השרשור הזה בן 2906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הקאפות של הגלגלים מתאימים לקוביה? אותו דבר?

או.קי, יש לי תשובה יותר מדוייקת. מומחה הקוביות וידיד הפיברקלאב ד׳, החפץ באנונימיות, מסר בזו הלשון: ״קאפות לקובייה נלקחו מההילמן מינקס (ע"ע 1957 בגוגל). היו מספר סגנונות ורובם הועברו לקובייה. ב-63' ובייצוא היו קאפות שמנמנות ומעט שונות. לא טרחתי עדיין לאתר את מקורן (מניח שמהילמן מוקדמת אחרת או מדור אחר של המינקס). מדי פעם צצים ב-eBay סטים מבאצ'ים של Reproduction שעדיין רץ״.

תודות ל-ד׳ ומקווה שהתשובה הזו תעזור לך ושאר בעלי הקוביה לאתר קאפות חלופיות, אפילו חדשות.

בהצלחה, תעדכנו.

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

און,

עם ידית ה"ווינקר" שבתמונה :roll: , מנוע אנגלי בעל 4 צילינדרים :? ועוד שנים "ספאר" :oops: ... העמותה תפתח את דלתה? :wink:

דורון.

פנייתך נדונה בהרחבה בקרב הצוות המייסד והוחלט, כרגיל, שהתקנון הברור והנוקשה אמר את דברו: פיברגלס-ארבעה צילנדרים - זה התנאי! מצטערים, זה התקנון... :-(

אבל אנחנו, בניגוד לתקנון, גמישים. אז בזכות ידית האיתות המוכרת, אתה בפנים! :-D

ועכשיו תספר לנו באיזה אוטו מדובר?

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק הוא פירק את המנוע וגיר שהרכב למעלה ?

שלוש אפשרויות:

1. הוא טיפס על העמוד ופירק למעלה.

2. הוא הפך את העמוד על ראשו, כשהמכונית למטה, פירק את יחידת הכוח והחזיר את העמוד למקומו.

3. הוא פירק את יחידת הכוח

ל פ נ י

שהאוטו שופד על העמוד.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

און אפשר היה להסביר את זה ביותר מנומס ...

יש באשקלון כמה סוסיתות העלתי תמונה לפני כמה ימים אני חושב שאפשר להיות תורמות מצוינות 1 סטיישן 1 רגילה כמו שיש לרענן ועוד אחת קוביה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באשקלון כמה סוסיתות העלתי תמונה לפני כמה ימים אני חושב שאפשר להיות תורמות מצוינות 1 סטיישן 1 רגילה כמו שיש לרענן ועוד אחת קוביה ...

אל תיקח אותי ברצינות, חשבתי שאתה פשוט מרים להנחתה אז הנחתתי... :-D

ולגבי אשקלון: ראיתי רק קישור לאיזו כתבה עם סוסיתא 13/60 סטיישן לבנה. היו עוד? פיספסתי משהו?

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בקישור מופיע רק אחת עברו כמה שנים מהצילום הזה בתוך הבית היו עוד 2 ואחת יצאה החוצה והשלישית נשארה בתוך הבית חוץ מזה יש לו שמה עוד כמה רכבים ישנים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליפר ידידי

פה הכל באהבה וגם עם הרבה חוש הומור

פירגון ואהבת חינם ניראה שנכנסת לראש

על כל מקרה חיבוק ענק ו באמשך מאיפה באת

עם השאלה הזאת?

על מנת שנראה רצינות מחר אני מברר את הסוגיה

תשובה מוסמכת תהיה פה!

רענן

חבר צוות פיברקלאב

"אני מעריץ אותך," אמר הנסיך הקטן ומשך קלות בכתפיו "אבל מה יוצא לך מזה?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

און,

מדובר ב"דודה בכירה" של הסוסיתות לסוגיהן... טריומף TR6 שידית הוינקר שלה שימשה גם בדגמים שונים ש סוסיתא/רום/כרמל.

כך גם מסרק ההגה, תושבות המנוע, מוט ההגה וכפתורים שונים בדשבורד....

משיחה אישית עם רב הפורום, למדתי שחלק ניכר מהמתלים גם הוא משותף...ורק לדוגמא, הנה כמה תמונות של חלקים מוכרים לך.

באחת כבל צ'וק מוכר, בשניה ג'נט ובשלישית מסרק הגה...

IMAG0311.jpg

IMAG0315.jpg

IMAG0398.jpg

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

און,

מדובר ב"דודה בכירה" של הסוסיתות לסוגיהן... טריומף TR6 שידית הוינקר שלה שימשה גם בדגמים שונים ש סוסיתא/רום/כרמל.

כך גם מסרק ההגה, תושבות המנוע, מוט ההגה וכפתורים שונים בדשבורד....

משיחה אישית עם רב הפורום, למדתי שחלק ניכר מהמתלים גם הוא משותף...ורק לדוגמא, הנה כמה תמונות של חלקים מוכרים לך.

באחת כבל צ'וק מוכר, בשניה ג'נט ובשלישית מסרק הגה...

יפה! התקבלת... :wink:

החישוק אכן נראה דומה, אלא שכמה שידוע לי, מרווח הברגים בסוסיתא/רום שונה מזה הנמצא בטריומף.

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרמל שלא שפר מזלה ועברה הסבה מרכב נוסעים לעציץ .

אריק

ממש סינרגיה עם הטבע...

התמונה הזו קצת קטנה בכדי להבחין בפרטים, אבל משהו במכונית הזו נראה קצת שונה ממה שזכור לי ככרמל. או שהמדובר במודל מוקדם, או אולי בגלבוע. אתה יודע אם המדובר במכונית בעלת ארבע דלתות?

איפה ד. או יוחאי שיענו על השאלה הזו...

חבר צוות פיברקלאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הרכב וחבל,יכלה להיות תורמת לימ"ח.זו תמונה שמצאתי ברשת.

אגב נתקלתי בתמונה של כרמל קסטל 12 שנת ייצור 1972 שצולמה בשנת 73.נכון שיש לה חזית דומה לרום?

אריק

imagesCAFK8VY2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש סינרגיה עם הטבע...

התמונה הזו קצת קטנה בכדי להבחין בפרטים, אבל משהו במכונית הזו נראה קצת שונה ממה שזכור לי ככרמל. או שהמדובר במודל מוקדם, או אולי בגלבוע.

פנסי איתות קדמיים בעיצוב הזה אפיינו את הכרמל/סוסיתא טנדר/גלבוע (הסדרה שהחלה בגלבוע של פברואר 1967) עד סוף 1971.

Autocars ft marker lamps 67-71.jpg

יוחאי שנער

israelmotorindustry.org

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...