Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ זרוע של ראם מאונט תיתן לך את התוצאה הכי טובה.

ניתן לחבר לדש והאם היא יכולה לעשות לו נזק?

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

לכל בעלי ה-A1/S1/A3/S3/RS3, הפתרון האולטימטיבי ובין הדברים הגאוניים שראיתי.

קיבלתי לפני יומיים, התקנתי על התושבת backplate מגנטי משלי שתומך ב-Qi במקום המגנט הרגיל שמגיע ואני לא יכול להיות מאושר יותר.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הזרוע/מתקן שנכנס לחריץ ה-CD, טוב לשימוש? לא פוגע בפלסטיק? יציב?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי עם מתקן שישב בפתח כונן הדיסקים ברכב הקודם שלי, אחרי שנתיים ומשהו של שימוש הוא עיקם מאוד חזק את הפלסטיק של הרדיו-דיסק מסביב לחריץ, אבל מצד שני הוא היה מאוד יציב ונוח.

עריכה אחרונה על ידי Trilandian

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים...

רכשתי את הקליפס של ברודיט לרכב מחו"ל (אתר גרמני), יצא לי כ- 90שח כולל הכל. בנוסף רכשתי מעמד טעינה אלחוטי מגנטי של Baseus. ההתקנה לקחה כשתיי דקות, ואני חייב לציין שברודיט פשוט מעולים, חשבו על הכל, המיקום אינו מפריע לתפעול שוטף של הרכב ואינו מסתיר את פתח המזגן, יוצא שהמכשיר ממוקם קרוב לידית ההילוכים וליד, החיסרון היחיד שצריך להוריד את המבט מהכביש בשביל לתפעל, אבל בכל מקרה אני לא נוגע במכשיר בנהיגה ככה שזה לא ממש רלוונטי, עם אימון קל אפשר להשתמש בראייה היקפית ואז לא צריך בכלל להוריד את המבט מהכביש.

אוסיף שבד"כ בימים חמים המכשיר מסרב להטעין, במיקום החדש ליד פתח המזגן ולא מתחת לשמש הקופחת זה לא קורה והמכשיר אינו מושפע מהחום ואני מקבל כל הזמן הטענה מהירה מהמטען האלחוטי שתומך בפונקציה. סה"כ יצא לי כ- 180שח הקליפס+המעמד האלחוטי, שווה כל שקל. תודה רבה ל- Misterb על ההמלצה.

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קישור למעמד/זרוע הטענה מגנטית אלחוטית -

https://www.aliexpress.com/item/Baseus-Car-Mount-Qi-Wireless-Charger-For-iPhone-X-8-Samsung-Note-8-S9-S8-Fast/32836059556.html

אני עם מכשיר יחסית גדול וכבד סמסונג גלאקסי S7 Edge וכל העסק יציב מאוד גם בכבישים תובעניים (במסלול עוד לא בדקתי)

ככה זה נראה בקופרה -

20180618_142313.jpg

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה. איך זה מתחבר לברודיט? פשוט הדבקת את זה עם הדו"צ?

קצת חושש שזה לא ישרוד לאורך זמן אם זה המצב.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבקה מקורית בלבד(בא עם מדבקת 3M עמידה למשקל ולחום), מאוד יציב. לא יודע איך הדבק ישרוד למשך תקופה ממושכת, אבל בנתיים שורד את הימים החמים ביותר... יכולתי להדביק עם דבק אחר קבוע, אבל רוצה את האופציה להחליף את המעמד היות ואני לא ידעתי אם הוא עומד בציפיות.

אני מאמין שאם המעמד לא יחזיק אז הנפילה מגובה זה לא קריטית לסמארטפון, ואז אני אמצא דרך יותר טובה לחזקו (תאורתית, אפשר לפרק את החלק שנדבק ולתקוע בורג ישירות לקליפס).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...