Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סטנד לטאבלט שמתחבר ל-CD במחיר שפוי בארץ?

אני גם מחפש התקן דומה (לאו דווקא בארץ) עם האפשרות להרים את הטאבלט.

מסך המולטימדיה המקורית ברכב משמש אותי כאשר אני נוסע ברוורס (המצלמה די טובה)

למעט המצלמה ,המולטימדיה די גרועה ולכן אני שוקל לרכוש טאבלט 10.1" .

אם אצליח לשלב בין הטאבלט והמסך המקורי , אשדרג את המולטימדיה ברכב בכמה רמות .

תודה רבה

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נקנה פאבלט 8" של לנובו .(דגם P8 PLUS).

יש לי מעמד עם מגנט עליו נמצא הסמרטפון, אנסה לשים את הפאבלט כשיגיע, אולי גם אצליח .

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מעל לשנתיים רכשתי דרך החנות אוטוסטור בחולון זרוע מגנטית לדשבורד של Scosche.

עדיין על האוטו, עובד כמו ביום הראשון. חזק ויציב מאד. שווה כל שקל. ממליץ בחום!

http://www.autostore.co.il/site/Shop/manufacture/manufactureCat.asp?depart_id=151426&manufacture_id=25274

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 5-6 שנים עם https://www.amazon.com/iOttie-Holder-iPhoneX-Samsung-Galaxy/dp/B007FHX9OK המעמד עדיין מחזיק יופי אבל בפעם האחרונה שהעברתי אותו בין רכבים, שמתי לב שהפומפה התחילה קצת להינמס. לא חשבתי פעמיים ורכשתי אחד חדש בדיוק מאותו הסוג ועדיין לא החלפתי ביניהם. אתן לישן ליפול ואז אחליף. בינתיים נראה שהוא דבוק כמו ביום הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא משנה מה יאמרו לך, עדיף שלא להצמיד לדשבורד כדי להימנע מסימנים

2. התושבת של Iottie אכזבה אותי, לאחר פחות משנה היא נשברה והוחלפה באחריות יצרן

הרכב שלי חונה לרוב בחניה שאינה מקורה. Kingikra כנראה מחנה את רכבו לרוב בחניה מקורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא משנה מה יאמרו לך, עדיף שלא להצמיד לדשבורד כדי להימנע מסימנים

2. התושבת של Iottie אכזבה אותי, לאחר פחות משנה היא נשברה והוחלפה באחריות יצרן

הרכב שלי חונה לרוב בחניה שאינה מקורה. Kingikra כנראה מחנה את רכבו לרוב בחניה מקורה.

1) מסכים

2) בבית זו חניה תת קרקעית. בעבודה, לא תמיד. כשאני נוסע למקומות אחרים, מן הסתם לרוב בחוץ. מה לא עבד אצלך? הדבק או שהפלסטיק נשבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהתנסה עם מיליונים, למי שיש אאודי - לא דבק, לא נעליים.

כאן.

הדבר הכי גאוני שראיתי. אני לקחתי את זה צעד קדימה והשתשמתי רק בתושבת וחיברתי אליה מטען Qi.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהתנסה עם מיליונים, למי שיש אאודי - לא דבק, לא נעליים.

כאן.

הדבר הכי גאוני שראיתי. אני לקחתי את זה צעד קדימה והשתשמתי רק בתושבת וחיברתי אליה מטען Qi.

לא הבנתי איך זה נתפס? בלחץ בין שני פתחי האיוורור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך זה נתפס? בלחץ בין שני פתחי האיוורור?

לא, זה בעצם פלסטיק נורא דק שמגיע בצורה שיש בשתי הקצוות שלה עיגול בגודל של הפתחי אוורור ובאמצע שלה את החיבור למחזיק של הפלאפון. אתה מוציא את הפתחי אוורור (משיכה חזקה לאט לאט עם האצבעות), שם את הפלסטיק מאחוריהם ומתקין את הפתחי אוורור עליו. התוצאה לפניך:

IMG_20160614_154142.jpg

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק שנצמד לשמשה בוואקום (מצ"ב קישור להודעה המקורית עם הצילומים):

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?444360-%D7%9E%D7%A6%D7%99%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%96%D7%A8%D7%95%D7%A2-%D7%9C%D7%A4%D7%9C%D7%90%D7%A4%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%9B%D7%9D-%D7%9E%D7%A1%D7%A4%D7%A8-%D7%A4%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA&p=5681783&viewfull=1#post5681783

1) מסכים

2) בבית זו חניה תת קרקעית. בעבודה, לא תמיד. כשאני נוסע למקומות אחרים, מן הסתם לרוב בחוץ. מה לא עבד אצלך? הדבק או שהפלסטיק נשבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, אז לאחר שנתיים בלי פתרון למעמד לטלפון לגולף 7 שלי, סוף סוף הגעתי לישועה.

לפני שנה וחצי מצאתי מעמד שנראה לי שיתאים לי בול ויענה לכל הצרכים שלי: https://www.brodit.com/product.html?id=213522

הוא לא חוסם אף אחד מפתחי האוורור של הרכב, מעוגן מכאנית, ומתיישב בשדה הראיה שלי.

הבעיה הייתה שהיבואן המעאפן של ברודיט בארץ בחר שלא ליבא את הדגם הזה בטענה שהוא "מיועד למוניות", והאתרים של ברודיט (גם אתר הבית השוודי וגם אתר הבת האמריקאי) לא עושים משלוחים לארץ, אז הייתי תקוע.

לפני חודש, במזל, נתקלתי באתר הגרמני של ברודיט, שלמרבה הפלא בשונה משאר האתרים דווקא כן שולח לישראל. אז לאחר חודש של המתנה לחבילה וקצת התעסקות בהתקנה, השתדרגתי:

IMG_20181114_104001_090.jpg

מה שכן יצא טוב מהסיפור הזה הוא שהזמנתי עריסה שמותאמת בדיוק לטלפון שלי, מה שלא הייתי יכול לעשות אם הייתי קונה בארץ, אז הכל טוב מה שנגמר טוב, כמו שאומרים.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...